Spokojenost, rychlost dodání

dobrá

Prislo vcas,

Zatím první objednávka a spokojenost

Zboží mi vůbec nedorazilo- poté, co mi bylo oznámeno (až ve chvíli, kdy už jsem se rozhodl odesílatele sám telefonicky kontaktovat), že u zboží došlo k poškození ze strany dopravce, mi byla vytvořena nová objednávka. Ani ta ke mne však nedoputovala. Vysvětleno mi to bylo opět až když jsem se odhodlal volat- zboží prý na skladě vůbec nemají. Na otázku proč mi před pár týdny tvrdili, že nové zboží bylo po poškození původního odesláno, když vlastně ani tehdy na skladě nebylo, mi nebyli schopni odpovědět.

• KONEČNĚ OBCHOD JAKO VE FTANCIJI.

NA JAKÝ JSEM SI ZVIKL V PROVÁNS.MACHAČNÝ

Zboží odpovídá nabídce - spokojenost.

• Objednala jsem si set zahradního nábytku. Objednala jsem ho v pátek a byla jsem seznámena, že dodání bude do 7 pracovních dnů. Zboží mi bylo dodáno již ve středu a v naprostém pořádku. Vše perfektně zabaleno.

Nic

• O.K.
  • Objednal jsem domek,který přišel v poškozeném obalu tak jsem ho vrátil.Druhý domek byl v pořádku.Na pohled vypadá dobře,ale,když ho stavíte je to "hrachovina".Přední strana u dveřích nesouhlasí s předvrtanými dirkami."5,5 cm rozdíl".NEDOPORUČUJI, UŽ BYCH HO NEKOUPIL.Domek nemá žádné ukotvení,při silnější větru je u sousedů.

Vstřícné a pohodové jednání.

• Rychlé dodání, dobrá cena, dobrý výběr

S obchodem jsem spokojená

Spolahlivo rychlo a brzoecne dorucene

• Co jsem si objednala přišlo v pořádku a oceňují termín který slíbili a také dodrželi. Děkuji

• Draha doprava, zboží přišlo neúplné a poškozené. Řeším reklamaci.

Odpovídá ceně,určitě lepší než jsem čekala.

• Rychlost, rychlé jednání a dodání

Nábytek nebyl dobře zabalen, na rozích se trochu odřel. Lavičce chybí jedna záslepka 2x4 cm. Můžete mi ji posla?

• Drahá doprava!

V zásilce chyběl spojovací materiál, jinak spokojenost s rychlou dodávkou.