• jiný kus nez jsem objednal

Reakce obchodu Autotechna

Pán si objednal spojku LUK 620219500 a přesně tu zcela novou originální z české distribuce dostal. V žádném případě nic nereklamoval. Bohužel opět v hodnocení doplácíme na lidskou .......

• rychlost dodání a přijatelná cena
    • možná by bylo dobré zboží objednávat dle VIN kódu

byl jsem naprosto spokojen.

Reakce obchodu Autotechna

Dobrý den, pokud je třeba a je více variant dílu, ověřujeme podle VIN značky ALFA, AUDI, Bentley, CITROEN, Peugeot, DACIA, Fiat, FORD, Infiniti, LANCIA, Man, MITSUBISHI, Nissan, OPEL, Porsche, RENAULT, Seat, ŠKODA, Volkswagen, VOLVO.

Rychlé dodání zboží, celková spokojenost.

• přehlednost webových stránek, velký výběr zboží

maximální spokojenost

• Výborná komunikace a hlavně profesionalita. Jsou to odborníci, kteří Vám jsou schopni poradit a případně doporučit jinou cenově výhodnou náhradu.
    • Nevím o žádných.

Vřele doporučuji! Komunikace + profesionalita = rychlý, bezproblémový obchod! Poradí a hlavně zkontrolují, zda ten díl, který objednáte je ten pravý...

Vše super , 100%ní spokojenost

• široký sortiment

• .
    • .

Byl jsem spokojen. Mohu jen doporučit.

• Váš prodejce nám doporučil tlumiče kyb553309 řekl že jsou dražší než co jsme původně chtěli ale na netu cena těchto tlumičů je o 511kč levnější na kus. Cítím se podvedená prostě slyšel ženu.

Reakce obchodu Autotechna

Vážená paní. Doporučené tlumiče jsou u nás ale dražší. Váš argument o cenách na netu je zcestný. Na internetu vždy koupíte vše levněji. Maloobchodní cena pro KYB553309 je 2904 za kus, my Vám je prodali se slevou 42%, ušetřila jste na 2 tlumičích 2439,-. Tlumiče monroe, které jste si u nás objednala, se dají na netu také koupit o 430 kč levněji než u nás. Svou hloupostí nám kazíte dobré jméno.

Každý obchodník, který není nejlevnější, je podle Vás podvodník.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Objednal jsem zadní brzdové kotouče na Peugeot 306 HDi - 66 kw r.v. 2001 -break, ale přišli mi kotouče které mají sice správný vnější průměr, ale silnější tl. materiálu na ploše dosedající k náboji kola.Rozdíl 9 mm.Tudíž nepoužitelné./ 3,4cm oproti 2,5 cm/

Rinn

Reakce obchodu Autotechna

Dobrý den, to nás mrzí, že jste si špatně objednal. Zpravidla každou objednávku zpětně telefonicky kontrolujeme se zákazníkem. Vám jsme se asi bohužel nedovolali. Nicméně máte 14 denní lhůtu na bezplatné vrácení zboží, nebo Vám jej vyměníme za správné.

• přijatelné ceny
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Výborná komunikace
    • Spolehlivost

Dostupnost zboží,ceny,perfektní jednání
    velmi rychlé dodání zboží

Nakupoval jsem poprvé 100% doporučuji

• výborný přístup k zákazníkovi,oboustranná komunikace co se týká konkrétního výběru zboží,zda souhlasí s daným typem vozu a dost rychlé doručení.

cenově slušné relace za zboží,přístup na výbornou k zákazníkovi,doporučil bych váš obchod samozřejmě dalším zájemcům.

• dobra cena.

dobra cena.Rychlost vyřizeni.Dobra komunikace s obchodem. DOPORUCUJI VSEM.

• dobrá cena
    • malý výběr zboží bez telefonyckého dotazu

pokuď maj co hledáte tak cenna super

cena

• Je velmi levný.

• je přehledný velký sortiment zboží
    • obchod žádné slabiny nemá

byl jsem spokojen

• CENA; KOMUNIKACE;