• NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Reklamace vyřizuje tím způsobem, že vadné zboží prohlásí za funkční a pošle vám jej zpět!
    • Ke skutečnému problému se nevyjadřuje, stále se vymlouvá na to jestli jsem koupil sadu nebo měniče.
    • To není podstatné, reklamoval jsem měnič v záruce který není funkční a reklamace uznána nebyla!!!
    • Podle Autoshop24.cz je měnič v pořádku, na videu to všichni vidí že není, tak až si tady někdo něco
    • koupíte, může se Vám stát totéž! A ještě k tomu všemu prodejce lže a píše nesmysly! NEDOPORUČUJI!!!

Podle reakce prodejce jsem byl nucen poupravit a vložit celý můj příspěvek ještě jednou, nejde již editovat a přidal nové video.

V emailu který jsem prodejci zaslal bylo jasně uvedeno že autobaterie je nabitá a je Ok.!!!
    Tady uvádí že nedrží napětí, což je nesmysl a vkládám video nové a posuďte sami!!!
    Na novém videu obě výbojky svití, druhá krátce na to zhasíná!!!
    Co mě k tomu řeknete pane Krejčíku? Jen upozorním na to, že výbojky jsem prohazoval a zkoušel na měnič 4 výbojky, ať mě nepíšete že je nějaká výbojka vadná!
    Kdyby byl měnič v pořádku neposílal bych jej k reklamaci!!! Asi jste měnič nezkoušel pořádně a jen zapnul a vypnul. To mě funguje také, ale po chvíli v měniči něco lupne a výbojka zhasne. U prvního videa je to dokonce i slyšet!

Vyjádření [email protected]:

reklamace uznána nebyla, viz. reklamační protokol. Dále Vámi zkoušené výbojky nejsou od nás.
    Navíc zboží odebrané od nás již v záruce není.
    Reklamace byla již vyřízena a žádná další tu není, tudíž není ani co řešit.

Hmmm ballast se mě pokazil měsíc před koncem zaruční lhůty, a ten měsíc jsem čekal na vyřízení!
    A tak prodejce píše žádná reklamace tu není.
    Po skončení záruky mě bylo doručeno zpět totéž - vadné zboží!

Zde posílám pár obrázků, i dopis kde prodejce uvádí že jsem ballasty chtěl nové před koncem záruky, což je nesmysl. Dále uvádí něco o komentářích, aukru, nevim oč jde.. Připadá mě že podobný dopis posílá asi každému..

Zde je odkaz na nové video obou výbojek současně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz na video ballastu který byl podle prodejce několikrát zkoušen,
    po necelé minutě výbojka zhasíná:

Reklamační protokol:

Dopis od prodejce:

Fotto ballastu který jsem odeslal k reklamaci, bylo na něm jasně napsáno i upozornění:
    po minutě výbojka zhasne:

V reakci - prodejce uvadí že jsem chtěl reklamovat celou sadu, coz je nesmysl, pouze jsem jim napsal první email že jsem u nich zakoupil xenonovou sadu H1, což jsem se přepsal a neuvědomil si že to byli jen měniče. Ale i kdyby, výsledek by byl stále stejný, reklamoval jsem pouze ballast - trafo které na videu je vidět že je špatné!

Pokud bude trvat prodejce na svém, natočím 3. video v jednom záběru i s výměnou výbojek!
    Divím se že kvůli usmoleným 300kč, si dělá prodejce takovou ostudu. :-)

Po prečtení komentářů které tady jsou nejsem sám komu jste poslal vadné zboží z reklamace.. Píšete o sobě že nebudete dělat idiota, ale vy ho děláte ze sebe a jste povinnen zboží vyreklamovat pokud je vadné a v záruce! Stačí se mrknout na stranu 6 a komentář od nicku "Maixner" mluví samo za sebe!!!

S tímo prodejcem jsem hrubě nespokojen protože nemá zájem seriozně vyřídit oprávněnou reklamaci. Již nejsem ochoten tuto situaci rešit přes recenze a obratím se se žádostí o řešení respektive s podnětem na Českou obchodní inspekci. V krajním případě si asi budu muset nechat objednat znalecký posudek abych prokázal oprávněnost reklamace. Nehodlám dále pokračovat v neseriozní diskusi s prodejcem!!!

Vlastní názor si o tomto prodejci udělejte každý sám, já tady nakupovat už nikdy nic nebudu!!!

Prosím Heuréku o smazaní mého staršího příspěvku níž s nickem Pavel, aby se prodejce necítil poškozený hodnocením, příspěvek níže mě nejde již editovat..

Reakce obchodu autoshop24.cz

Neuvědomil jste si že to nebyla sada? Jakto že na dokladu a zaručním listu jsou psané pouze ballasty? A ono první co jste psal, že jste zakoupil sadu, se kterou máte problém, takže ji pošlete zpět na výměnu za jinou!!!! Na to Vám bylo napsáno že jste zakoupil ale pouze měniče.. Takže o tom uvědomění si pište co chcete..
    Další věc, když jsme Vás upozornili na tuto skutečnost, tak jste zahačal tedy řešit, ano, že s jedním měničem máte problém, ale že náhodou jste si všiml že druhé světlo svítí také jinak, tak ten měnič že chcete vyměnit také - náhoudou po dvou letech a konci záruky..
    A právě z tohoto důvodu už jen z principu Vám idiota nikdo dělat nebude. A pokud chcete diskutovat, tak se běžte hádat do diskuze, ne neustále opakovat hodnocení, které jste již zadal! A promiňte, ale člověk co má tuto drzost, naopak o Vás by si měli jiní udělat obrázek, jaká je s vámi domluva. A jak bylo řečeno, když už chcete něco řešit, tak aspoň pravdivě, ne že sem dáváte jen to, co se Vám hodí.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• nedoporučuji, protože se při platbě předem může velmi pravděpodobně jednat o podvodné jednání. Podávám trestní oznámení na doporučení ČOI na policii ČR

v listpadu min. roku jsme učinil objednávku za cca 500 Kč, objednávka potvrzena, způsob platby - převodem z mého účtu předem. Do dnešního dne zboží nedodáno, přes několikeré mailové urgence žádná reakce, telef. nepřijímá. Takže pane Krejčíku zde máte konkrétní případ, který pochopitelně doložím výpisem z účtu, ze kterého odešly peníze na Váš účet. Tak jsem zvědav na Vaši reakci, když v jiných recenzích vyzýváte k upořesnění problému atd.

Reakce obchodu autoshop24.cz

trestní oznámení na ČOI na policii, nevíme co to znamená. Dále, když neuvedete jméno, nebo číslo objednávky, není asi možné se vyjádřit k události nebo nějakým způsobem to vyřídit..
    A pokud vydíte že vyzýváme k upřesnění problému, protože příspěvky jsou pouze spam cca 5 lidí, kterým nebyla vyřízena reklamace jak oni si zorvna představovali, tak postrádáme ty konkrétní informace, kterými se tak oháníte.
    Autoshop24.cz

• Ceny
    • Koukám že nejsem sám, mám zkušenost následující: velmi arogantní jednání, z čeho nemají korunky ignorují zákazníky, zdlouhavá komunikace, špatný přístup - nedoporučuji..

Raději no coment! :(

Reakce obchodu autoshop24.cz

Tak se podělte konkrétněji kde byl problém hm?!

• Nic!!!
    • Prodejce jen okrádá, posílá lidem nefunkční zmetky, na email neodpovídá a telefony ktere dříve nebyly na webu uvedeny nebere !!!
    • Velmi silně varuji tady nenakopovat!!!
    • A kdo chce prodělat, tak samozřejmě velice doporučuji. Já osobně už si u nich nic neobjednám...
    • ČOI se o firmu bude brzo zajímat !!!!!!!!!

Pan majitel by si to měl na heurece domluvit jako ostatní seriozní shopy aby zákazníkům chodil z heureky rezenzní formulář a následné recenze se zobrazovaly u skutečných tkzv. "oveřených zákazníků"....takto si tady může psát recenze sám na sebe do nekonečna a k žádné validní informaci to zjevně nevede. Stačí pořádně číst a neustále se vyskytující slovo "super" v každém kladném hodnocení je úsměvné jakož i stejný styl psaní..
    Pozor na autoshop24.cz!

Reakce obchodu autoshop24.cz

To vše jste už sem jednou psal.. Když velmi silně varujete, proč neuvedete konkrétní případ?! Co jste si koupil, co uděláno nebylo nebo co se stalo?! Proč tady jen píšete bláboly a tlacháte?!
    Slovo super?! Kde se stále opakuje?! Pokud je to stále, co komentáře na aukru? Jelikož se tam slova opakují, tam si jej píšeme také?! Jak je uvedeno níže, proč se skrýváte pouze za neuvedenou identitu?! Pokud máte problém, proč nekontaktujete přes facebook aby to všichni viděli? I když telefon tam je stále a je to pouze hloupá výmluva, jinak by shop byl vyřazen z vyhledávačů..pouze bylo jiné číslo..
    V jednom máte pravdu. Aby sem psali jen ověření zákazníci, což Vy evidentně nejste a budete mít příležitost vše náležitě vysvětlit.
    Z jednoho důvodu ověření není. My tu nejsme pro komentáře, ale jen kvůli vyhledávači. Navíc, kdo chce dát negativ, vždy si důvod najde a slušné a spokojené zákazníky by to zbytečně obtěžovalo. Od toho je třeba to aukro. Netušili jsme že se zde děje co děje do upozornění jednoho zákazníka. Proto i dnes trestní oznámení na neznámé pachatele, protože čeho moc, toho příliš. A stejně jako vymáháme úspěšně škody při neodebraných zásilkách, stejně tvrdě půjdem po těchto lidech.

• Ceny
    • Patrim k nespokojenym zakaznikum, prodavaji poruchove zbozi, reklamace v nedohlednu. :(

Jak tak koukam dolu, nejsem sam. :( A jak tak koukam na pozitivni hodnoceni, v kazdem chvala a odsuzovani nespokojenych zakazniku. Recence opravdu pise prodejce sam. :( Tady ten obchod uz nikdy vice! Neseriozni firma!

Reakce obchodu autoshop24.cz

až nyní koukáme co se tu děje. O spolupráci jsme již požádali i heuréku, protože toto je pouze útok na naší firmu. Pokud patříte k nespokojeným zákazníkům, napište tedy konrétní věc, ať ji tedy vyřešíme.. Jinak dle IP adres budeme zjišťovat, odkud útoky přichází a podnikneme další kroky včetně trestných oznámení. Co se týče kontaktů, všechny jsou uvedeny, obchodní podmínky jsou v pořádku a pokud reklamace není z důvodu nesprávné montáže, nevidíme důvod, proč bychom ji neuznali, když nám potom zboží výrobce nahradí.

• Nizke ceny.
    • Arogantni jednani, zdlouhava komunikace, telefon chybi. Neduveryhodny obchudek. Reklamace 2 mesice a bez vysledku.. :(

Vubec si xenony nekupujte, dejte si radeji kvalitni zarovky Philips, doporucuji blue vision.

Reakce obchodu autoshop24.cz

až nyní koukáme co se tu děje. O spolupráci jsme již požádali i heuréku, protože toto je pouze útok na naší firmu. Pokud patříte k nespokojeným zákazníkům, napište tedy konrétní věc, ať ji tedy vyřešíme.. Jinak dle IP adres budeme zjišťovat, odkud útoky přichází a podnikneme další kroky včetně trestných oznámení. Takže pokud není recenze pravdivá, doporučujeme ji upravit dle pravdy! Co se týče kontaktů, všechny jsou uvedeny, obchodní podmínky jsou v pořádku a pokud reklamace není z důvodu nesprávné montáže, nevidíme důvod, proč bychom ji neuznali, když nám potom zboží výrobce nahradí.

• To si delate srandu u tohoto obchodu?
    • Uz nikdy vice, kazove zbozi bez zaruky!

Prodejce si pise kladne hodnoceni sam, je to videt a je to smesne. :-D
    Neseriozni firma, nenakupovat!

Reakce obchodu autoshop24.cz

• Souhlasim s Petrou, nakup bez zaruky dejte si pozor!!!

Nizke ceny, nekvalitni zbozi a hodne kazove!

Reakce obchodu autoshop24.cz

• Je to trotl. Komunikace nulová, tento obchod nedoporučuji!

Souhlasím s komentářem níže. Nákup bez záruky, nereagují na emaily!

• Nic :-(
    • Komunikace nulova jakmile se neco pokazi! Pokud si neco tady koupite, pocitejte s tim ze nic nevyreklamujete..!!! Obchod nedoporucuji!

Bije to do oci, jen samu chvalu a pozitivni recenze si pise sam. Dejte si na tento obchudek pozor, nedoporucuji!!!

• Všechno, prostě se vyznají, kdo má něco proti, ať raději píše problém, ne ty kecy a nesmyslné odkazy!!!

Nechápu o co těm co tady negativy dávají jde, nebo svádějí že si někdo píše recenze. Jak proboha? že mne to na další recenze nepustí?! Jsem stálým zákazníkem, několik osobních odběrů, jedna reklamace, vše bez problémů. Jak se tu již někdo zmínil, ty zápory jsou vždy psány jen nesmyslně, proč nejsou uvedeny konrétní problémy? Bez skrytých identit, když se cítím poškozen?! Stejně jako poslední komentář, kopíruje sem starý účet aukra, na kterém jsem vlastně poprvé na tento shop narazil. Jenže pan chytrý už nevidí to, že to byl OBYČEJNÝ ÚČET a když si najede na prodejce nyní, tak že mají FIREMNÍ ÚČET. Proto ta změna!!!
    Další věc telefon, jasně máte psáno, že při osobním převzetí Vám přijde i kontaktní informace!!!
    Navíc se telata podívejte na kontakty, pokud začnete číst, tak tam telefon je uveden!!!! I když jestli tam volají pacoši, jako někteří, tak se divím, že na to mají žaludek, já bych číslo nikam na net nedal!!
    Nelíbí se mi lživá obvinění proti této firmě, když tam ty lidi znám a vím, že tam dělají maximum, i když toho mají spousty. Už jsem je kontaktoval, aby s tím zde něco začali dělat a poděkovali mi za to, že to ani nevěděli!
    A PRO TY CO NEUMÍ ČÍST, MÁTE TAM KONTAKTY, MÁTE TAM PSANÝ I POSTUPY REKLAMACÍ, MÁTE I MAPU A ADRESU KDE JE NAJÍT, CO JEŠTĚ CHCETE?!?!

• Absolutne nic...
    • Komunikace nulova, nemaji tel. kontakt proc??? Kazdy duveryhodny obchod telefon ma.

Nebudte hloupy, je videt ze si recenze tady pise sam. 10% co davaji hodnoceni jsou nespokojeny zakaznici a 100% si tady vklada on sam a jak vidim nekdy i 2x po sobe a samu chvalu!!! Za podvody jej odstavily i z aukra. Muzete se podivat staci okopirovat odkaz a vlozit do prohlizece:
    Uz je podivne to ze jsou velke rozdily v hodnoceni 10% a najednou 100%! Velke rozdily hodnoceni i stejny styl-chvala psani, neni Vam to vsem divne? Nenakupovat!!