• Rychlé dodání a příznivá cena

Kvalitní obchod.

• ceny
    • úžasná rychlost
    • výborná komunikace

Paráda

• rychlost dodání
    • výborná komunikace
    • dobré ceny

Mohu jen doporučit, spokojenost.

• Cena rychlost náhradní přesně podle pozadavku

Super obchod, moc děkuji a doporučuji všem.... Vše na jedničku....

• dobrá cena
    • velmi rychlé
    • srozumitelně popsaný produkt
    • kvalitně zabaleno

• pestrost náhradnách dílů a skvělé ceny

skvělé ceny a poradenství,doporučuji

• Rychlost dodání a poradenství+výhodná cena

• K mání i originální díly za rozumnější cenu
    • Nikdy se nestalo, že by byla zásilka s díly špatně zabalená, natož aby něco přišlo poškozené.
    • sídlo na Slovensku, pro plátce nelze uplatnit DPH
    • u některých dílů jejich vyobrazení neodpovídá skutečnosti, je lepší předem ověřit, ať si nenaběhnete

Nakupuje se tu líp, než ve značkovém, kde málokterý díl mají skladem a musí se to objednávat, do druhého dne s expres příplatkem. Akorát je výhodnější toho v autoricambi koupit víc najednou, protože cena dopravy roste.

Reakce obchodu AutoRicambi.cz

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si našli čas a vyplnili hodnocení.
    Rádi bychom Vám dali do pozornosti, že u nás na e-shopu lze nakupovat bez DPH (platí pouze pro plátce DPH), pokud při nákupu vyplníte IČ, DIČ a název Vaší firmy. Stačí jen v objednávce zaškrtnout pole "Nákup na firmu", vyplnit příslušné údaje a Vaše objednávka bude automaticky dokončena bez DPH.

Případně se můžete u nás na e-shopu zaregistrovat (https://www.autoricambi.cz/registrace/nova-registrace/) a vyplnit údaje o firmě, díky čemuž také nakoupíte bez DPH.

Vážíme si Vaši pozitivní recenzi a věříme, že zůstanete naším zákazníkem i v budoucnosti.

AutoRicambi.cz