• rychlost dodání
    • ochotný personál
    • přiměřené ceny

srozumitelný web, dobrá cena, zatím jen dobré zkušenosti...

• Nabízejí zboží, které nedokáží dodat.

• přišly jiný rozměr stěračů.měl jsem objednaný 2 kusy 53 ale přišl pouze jeden.druhý měl úplně jiný rozměr atkže na nic!!!!!

• Moznost vrátit zboží kuryrem

• Rychlost, dobrá cena, profesionalita

Naprostá spokojenost !! Doporučuji všem !

• Výborný.

Tento obchod používám již několik let k úplné spokojenosti.

Objednané zboží bylo dodatečně po uzavření faktury doceněno, že je to v pořádku. Není... Když si chci napočítat vratné, dělám to hned u objednávky, jinak je to podvod. Jinak vratná částka byla nestandartně vyšší, než u konkurence. Zakázka stornována ze strany obchodníka.

• jednoduché vyhledávání součástek

Jsem spokojen, rychlé dodání

• špatná komunikace,žádné telefonu spojení ,neprovedená kontrola dílů podle VIN vozidla.

• Dobrá cena. Vyzvednutí na pobočce.

• Super cena a kvalita

Objednám si ve středu tovar, prý když to stihnu do 17h tak to budu mít v pátek. OK, věděl jsem že v pátek budu ještě v Praze, tak jsem to objednal proč ne. Myslel jsem že v sobotu odvolím prezidenta SR a pak to namontuju. V pátek ovšem nic nedorazilo. V sobotu sms, že to bylo předáno dopravci. To jsem byl již v Bratislavě. Snažím se tedy změnit vyzvedávací místo zásilkovny z Prahy Ládví (pracuji poblíž) na Bratislavu (kde taky pracuji), jelikož další týden jsem v Bratislavě. Nic, žádná odpověď, jen v pondělí sms, že tovar je připraven k vyzvednutí, samozřejmě v Praze na Ládví (k čemu mi to je v Praze v pondělí !). Pak automatický mail ať zavolám na zákazníckou podporu zásilkovny, tam se semnou bavil robot, takový elektronický hajzlík se jménem "Z" (asi zdrhnul z bojiště škodit hloubš do evropy), prý přesměrovat zásilka jde pouze z důvodu dovolené na vyzvedávacím místě. Robot mi pak nabízel pouze prodloužení doby uložení zásilky, ovšem já opravdu nevím kdy pojedu do Prahy, nezávisí to odemne, nejsem pánem svého času. Mimochodem součástky to jsou do auta keré mi trčí v Bratislavě, jelikož špatný snímač tlaku na railu hlásí při tlaku nad 600 bar kraviny a padá to do nouze. Mám si snad na vyzvedávací místo zásilkovny zajet celodenní výlet 700 km vlakem, tam a zpátky za 1500 Kč ? Kde na to vzít čas a celý den ? Jenom z důvodu že někdo nedodržel lhůtu do pátku jak sliboval internetový obchod ? Sakra lidi, adresa není konstanta, je to funkce času. Nelze zadat adresu aniž bychom znali čas !

• Horší telefonní komunikace.zklamani ,

Dobrý obchod jediná chyba obchodu komunikace.Jinak doporučuji.

• Rozumné ceny
    • Velký výběr produktů