• Skvělé ceny, ochota
    • Asi žádné

Dobrá příležitost pro výhodný nákup

• Levne zbozi.
    • Spatne rady.

Pred zakoupenim jsem overil s prodejcem kompatibilitu OSRAM LEDFOG101 s Toyota Avensis (2007). Instalaci jsem nechal delat v overenem authorizovanem servisu, kde si s rozdilnym uchycenim poradili a praci mi neuctovali (proto nemam duvod jim neverit), nicmene soucastka evidentne kompatibilni neni. Je mozne ze se prodejce prehledl nebo ma spatne udaje od vyrobce, nicmene pro me to byla medvedi rada.

Vyjádření společnosti autodílyšebesta.cz

Vážený zákazníku.

Volal jste ohledně produktu OSRAM LEDFOG 101 a bylo Vám řečeno, na která vozidla je tento výrobek určený. Výrobce OSRAM udává použití na tyto značky: CITROËN, DACIA, DAEWOO, FORD, JAGUAR, LAND ROVER, MITSUBISHI, NISSAN, OPEL, TOYOTA a mnoho dalších (celkem je jich 20). Tuhle informaci Vám může potvrdit každý prodejce co má tohle zboží v nabídce.
    Při takovém množství automobilů není možné, aby jejich držáky pasovaly na všechny tyto vozy. Sami máme zkušenosti s domontáží právě LED svícení, GPS, parkovacích senzorů atpd. Každý zkušený autoelektrikář Vám jistě potvrdí, že pokud máte neoriginální produkt který jako v tomto případě lze namontovat na 20 druhů značek výrobců, není zkrátka možné, aby se celá instalace oběhla bez úprav držáků.
    Kdyby tento produkt nebyl kompatibilní s Vašim vozem těžko by jste ho měl nainstalovaný na svém autě. Kompatibilita u tohoto produktu je důležitá hlavně v rozměru produktu protože se dává na místo mlhovek v nárazníku. Mrzí nás Vaše recenze nicméně kdyby jste nám zavolal s tímto problémem, kolega by Vám to jistě vysvětlil jak bylo napsáno.
    Každý zákazník si teď může udělat svůj vlastní názor a má alespoň k dispozici vyjádření obou stran.

• Přehledný sortiment zboží
    • Neznám

Levné zboží.

Vážený zákazníku

Děkujeme za Vaši recenzi. Stále se snažíme zlepšovat naše služby a spokojenost našich zákazníků je naší nejvyšší prioritou.

jednatel společnosti

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Supr ceny. Ochota jednani. Rychla doprava

Kdyz se nedovolam napisu mail a obratem volaji i poradi s vyberem. Vymena zbozi taky bez problemu. Za me supr.

• bezkonkurenční ceny
    • individuální přístup
    • spolehlivost
    • kvalitní sortiment zboží

Aspoň vím kde nakoupit levnější a kvalitní díly.

jednatel společnosti

• Skvělé ceny, rychlé jednání, ochota, doprava.
    • Doporučuji

Skvělé ceny, rychlé jednání, ochota, doprava.

• Doporučuji

Skvělý přístup.Rychlé jednání.Mohu jen doporučit.

jednatel společnosti

• Vyborné ceny, skvělý a rychlý přístup.

Super

• + Vynikající ceny
    • + Rychlé jednání a doprava
    • + Užitečné rady ohledně autodílů

Vynikající obchod s autodíly. Vřelé jednání a rychlé služby. Doporučuji všemi deseti

• Rychle jednani,nejlevnejsi cena

Velmi spokojen

jednatel společnosti

• Ochotné jednání. Levná cena.

Zaujal mě eshop.