Světla na denní svícení dorazila v pořádku a v krátké době. Montáž byla jednoduchá. Mohu doporučit. FW.

Rychlé dodání v termínu i u zboží které nebylo momentálně skladem.

• superrychlost dodání, a dobrá cena.
    • za mne DOPORUČUJI
    • NIC

• Dobré ceny

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Váš nákup a kladné hodnocení. Těšíme se a pevně věříme ve Vaši další návštěvu.

AutodilyJIMO.cz

• Nabídka, cena, rychlost, výběr dopravy.

AutodilyJIMO.cz

• Rychlé poslání a dobře zabalené do druhého dne
    • Dobrá cena ( snad produkt vydrží)
    • Komunikace přes Emaily rychlá jako online chat :-)
    • Poštovné za přijatelný peníz ;)

AutodilyJIMO.cz

• Skvělá komunikace s personálem obchodu,rychlé doručení dobírky.

• Rychle doručení
    • Perfektni zabalení

• Rychlé vyřízení
    • Skvělá komunikace

Bezproblémové a rychlé vyřízení a dodání objednávky. Navíc jediný eshop, kde jsem na toto zboží narazil.

• Vše vysvětlí a poradí
    • Ochotní

Dnes jsem si balíček skoro po týdnu vyzvedl na poště. Po informaci u odesílatele jsem se dozvěděl, že mi balíček už dávno leží na poště, jen ta pošta jako vždy zklamala a nedala ani vědět, že mi balíček uložili a že si ho už mohu vyzvednout. Všem můžu moc doporučit jen asi zvolit jiného dopravce než českou poštu.

• Reakce
    • Vstřícnost

Všem doporučuji.

AutodilyJIMO.cz

Absolutně nerespektuje přání zákazníka!!!

Sháněla jsem "Pojistky nožové MINI 5 Amp 50ks polybag", které tato firma měla na dodání 2-5 dní, což jsem akceptovala, za částku 58Kč. Nejnižší možné poštovné bylo za 75 Kč. Když už tedy budu platit poštovné, tak si říkám, že k tomu přihodím ještě 2 věci, jednu za 15 Kč a jednu za 29 Kč. Podotýkám, že kdybych nechtěla ty pojistky, tak tyhlety 2 další věci bych rozhodně samostatně za poštovné málem ve dvojnásobné výši, neobjednávala. Zaplatila jsem předem (moje blbost) a čekala. Za 4 dny mi přišel mail, že dodavatel jim pojistky nedodá, a jestli mohou poslat objednávku bez nich. Okamžitě, ještě ten den, co jsem si e-mail přečetla, jsem jim odepsala, že za těchto okolností si přeji zrušit celou objednávku a vrátit peníze na účet. Jaké však bylo moje překvapení, když mi Autodíly JIMO vrátili pouze částku 58 Kč jako přeplatek a zbylou část objednávky, přes mou výslovnou žádost o zrušení celé objednávky, mi zaslali!

Doplněno 24.10.2018: Obchod se omluvil a skutečně zaslal zbývající částku na účet, jak slíbili.

Reakce obchodu autodilyjimo.cz

Vážená paní Dokoupilová, opravdu nás vzniklá situace velmi mrzí. Bohužel kolegyně se přehlédla a zadala do systému, že chcete vrátit pouze přeplatek, proto došlo k expedici objednávky. Dle telefonického rozhovoru jsme Vám jako omluvu zaslali zbývající částku 119 Kč na účet. Zboží od nás přijměte jako kompenzaci za vzniklé nepříjemnosti. Ještě jednou se hluboce omlouváme.

• Ochota poradit

Doporucuji tohoto prodejce.

• Neberou telefon
    • Neodpovídají na e-maily
    • Po 3 dnech od objednání a odeslání platby stále nemám platbu potvrzenou ani nevím co je s mou objednávkou

Po přečtení recenze pana Koteka se nedivím že mi nikdo nebere telefon ani 2 minuty po tom co byl obsazený (pravděpodobně někomu volali). V pondělí 17.9.2018 jsem vytvořila objednávku a okamžitě ji zaplatila z banky mám potvrzení o odchodu platby na účet obchodu a zboží stále nikde, samozřejmě nikdo neodpovídá... Měl to být dárek a díky tomuto přístupu budu muset zboží objednat asi jinde a modlit se aby do víkendu dorazilo... Rozhodně nedoporučuji nakupovat a platit převodem u tohoto e-shopu...

Dobrý den paní Jechová,
    aby jsme uvedli věc na pravou míru. Vaše platba dorazila 18.9.2018, zboží expedujeme vždy následující pracovní den, viz. obchodní podmínky, tedy 19.9., což je dnes a také dnes bylo zboží odesláno. Co se týče nezvedání telefonů, pokud je v danou chvíli více činností než je momentálně přítomných lidí na pracovišti, telefon nejsme schopni zvednout. Na stránkách upozorňujeme, že nemáme stálou telefonní linku s operátorem. Email jste napsala dnes v 11:30 a hodinu na to už nám udělujete tuto recenzi. Emaily vyřizujeme postupně (naší činností je i expedice zboží, příjem zboží a obsluha zákazníků na prodejně). Děkujeme za pochopení

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Ochota

Jsem naprosto spokojený. Včera jsem objednal a teď mi dovezl pošťák balíček.

• Skvělé jednání, poradí, pomůžou

• Vÿhodné ceny , solidní jednání.rychlost