• Vše došlo v pořádku
    • Nabídka dobírky není dobírka

Kolega mi doporučil tento obchod, že je rychlejší než PEMA a že to za těch pár stokorun o co je dražší stojí. Nestojí. O víkendu objednáno. V úterý nepřišlo, až ve středu, tj. skladem znamená jeden den než to dojde k nám a jeden než k Vám. To mi celkem nevadí, ale vědět, že je to stejné jako jinde, objednám tam kde je levněji. Co mi ale vadí je nabídka dobírky do Alza boxu, která ve skutečnosti není dobírkou do alza boxu, nedáte kartu nebo peníze do alza boxu a nedostanete krabici. K tomu abyste krabici dostali musíte zaplatit online na internetu kartou přes bránu kterou nabízí dopravce a nemá ani s prodávajícím ani s vydávajícím nic společného, bránu jin navíc provozuje zahraniční poskytovatel, takž údaje o kartě jsou teď kdoví kde ve světě. Nepotřebovat s tím autem odjed tak jim to hodím na hlavu a nepřevezmu darebákům jedněm ulhanejm. Záměrně klamou a nazvou online platbu dobírkou, vyčůránci. Chápu, že dopravce, ale mám těchto pokusů člověka vosmažit plné zuby.

Reakce obchodu autodilyfojtik

Dobrý den, mrzí mne, že jste byl s nákupem u nás nespokojený. Poměrně dost si zakládáme na férovém jednání, přístupu k zákazníkovi, rychlosti a v neposlední řadě taky férové ceně za produkty na našem eshopu. Dovolte mi však se zde pro ostatní zákazníky obhájit a uvést situaci na pravou míru:

1) Objednal jste dva z nejlevnějších kotoučů z naší nabídky, kdy oproti uváděné konkurenci jsme dražší o 13kč/ks. Dále manžetu kola, kde jsme zase o 16kč levnější... to jen tak na okraj :-)

2) Cokoliv objednáte u nás v pracovní den do 17:00, můžete vyzvednout následující den v 8:00, nikoliv v 10, nikoliv odpoledne, nikoliv za dva dny, ale ráno v 8:00 je vaše zboží připraveno/expedováno. V případě, že vybíráte produkty s označením "skladem na prodejně" probíhá expedice téměř obratem.

3) V naší široké nabídce dopravců a možnosti doručení jste si zvolil "výdejní místo DPD + Alzabox". Naším úkolem je produkt spolehlivě zabalit a předat dopravci, ostatní už opravdu není v našich silách ani režii. Pro příště doporučím nepoužívat AlzaBox, pokud vám nevyhovuje. Případně recenezi směřujte k poskytovali BOXU.

Fojtík Jan

• Dobrá cena
    • Rychle doručeno

Vše OK

Rychle a jednoduše

• Rychlé jednání,dobré ceny

• cena, rychlost

Doporučuji, vše OK

Rychle, presne a spolehlive doruceno.

• Přehledný, vstřícný

Velký výběr autodílů v rozumných cenách, rychlé jednání i odeslání, rád zde nakoupím znovu.

První nákup a spokojenost.

• rychlá dodávka objednaných dílů
    • dobrá cena

Rychlá dodávka dílů,dobrá cena.Patrně se jedná o prodej dílů od dodavatelů z Polska.Kvalitě ale není co vyčíst.Za mne spokojenost s obchodem.

• Dobré ceny
    • Zboží skladem

Všechno v pořádku mohu doporučit

• Ve vsech smerech jsem byl spokojen.
    • Zadna nevyhoda.

• Super výběr i ceny,budu objednávat díly jedině zde!

Skvělý obchod Autodíly Fojtík vřele doporučuji. Děkuji.

• Skvěle jednaní...

• Rechly zpracovani, odeslani a doruceni.

Dobrá cena a rychlé dodání!

• rychlost dodání, výhodná cena, komunikativnost obchodu

• dobrý výběr zboží
    • dobré ceny
    • komunikace
    • zboží již neměli

Objednávka byla zrušena, zboží, které jsem chtěl bylo již vyprodáno, ale obchod mě telefonicky kontaktoval a obratem vrátil peníze zpět na účet.