• Pán byl tak neochotný, že se mi chtělo zvracet.

Reakce obchodu AutodilyCZ.cz

BO 9430084714 neni skladem ani u nas ani nikde jinde, takže dotyčný asi nepochopil že díl není skladem a toto je jeho reakce.

• Na některé zboží nejlepší ceny
    • Pěkně přehledný web.
    • Rychlé dodání přepravci ze strany obchodu.
    • min. nákup 300,- ale to se dá pochopit
    • i když koupíte zboží které se vejde do dopisní obálky tak musíte platit nejlevnější poštovné 125,- PPL, když jsem kontaktoval obchod zda by bylo možné poslat několika gramový balíček jinou poštovní službou tak jsem dostal 3min školení jak všechny dostupné poštovní služby jsou špatné (nespolehlivé) a pouze ty které nabízí web autodilyCZ.cz jsou super.
    • PPL uloží balíček do výdejního místa kam se mu to hodí (pokud vás nezastihne v dopoledních hodinách, když většina chodí do práce)

Pokud budu muset a jinde zboží nebude tak použiji znovu tento obchod, ale pokut to bude jen trochu možně vyhledám a objednám jinde. Kazí to pouze doprava při menších objednávkách.

Reakce obchodu AutodilyCZ.cz

Máme nasmlouvané dopravce, jak to mají i jiné eshopy. To že nepouživáme českou poštu, není naše chyba. To že někdo chce poslat autodily v dopisní obalce taky nejde, protože veškere baliky musi byt pojištěné a musi splnovat kriteria doprvce. Příště zkuste najít eshop který má jako dopravce českou poštu a pošle vám nahradní díly v poštovní obálce.

• vše OK

Váš tým Autodilycz.cz

TOP. Mnou zvolene zbozi nebylo dostupne, po odeslani objednavky prisel obratem navrh na zbozi, ktere dostupne bylo a nasledujici den bylo pripraveno k vyzvednuti na vydejnim miste. Obchod rozhodne doporucuji

Váš tým Autodilycz.cz

• Dobrá komunikace v průběhu víkendu.
    • Nalezení kvalitní alternativy náhradního dílu.
    • Včasnost dodávky

Váš tým Autodilycz.cz

• nedošlo kompletní jak mělo

Na webových stránkách autodílycz.cz jsem objednal díl, který měli na svých webových stránkách skladem, následující den mi volal obchodník, že ho nemají a začal mě přesvědčovat o tom, že jsem díl objednával přes neaktualizovaný vyhledávač. I přesto, že jsem zaslal emailem screen obrazovky jejich skladu. Po chvíli opravili dostupnost dílu u DS. (distribuční sklad) a objednávku zrušil. Že by bordel ve skladu?

Reakce obchodu AutodilyCZ.cz

Zde naše stránky kde je jasně napsáno že díl je jen dotaz: https://autodilycz.cz/nahradni-dily/dvouhmotovy-setrvacnik-dmf-luk-264357/
    Každý si může ověřit že tento dil není nikde k dostání, třeba kelly,elit atd.....tento díl se prostě momentálně nevyrábí.

rychlost a kvalita

Super děkuji.

• rychlost , ochota

Fungujici dodavka

Váš tým Autodilycz.cz

• chovají se k zákazníkovi jak burani

chování k zákazníkovi je otřesné, styl, jakým se s vámi baví, to jsem ještě nezažila, už bych tam nikdy nic neobjednala.

Reakce obchodu AutodilyCZ.cz

K H K ŽAT.C", s.r.o. si u nás objednal světlo VA 43785 u kterého je napsáno DS díl na dotaz, na což jsme jim odpověděli že díl není v cele evrope protože se momentalne nevyrabi. Co k tomu dodat?

• Zavádějící informace. Svou vinu hází obchod na zákazníka.

Reakce obchodu AutodilyCZ.cz

Pane Daniel B. z Litobratřic svou vinu kdy evidente pozorne nectete a coz jste dokazal i fotem nasich stranek kde u dilu mate jasne napsano dil na dotaz, se snazite hodit na prodejce. Jste to ale vy kdo do kosiku vlozil zbozi ktere neni nikde v evrope protoze se ted nevyrabi, takze laskave, nechte svou lzivou recenzi smazat.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Zboží jsem ještě neobdržel

• Dobré ceny
    • Rychlost vyřízení objednávky

Moc Vám děkujeme za recenzi a těšíme se na další spolupráci

Váš tým Autodilycz.cz

• Chcete jednu věc, není v hodnotě přes 300kč? Máte smůlu! .. chtěl jsem osobní převzetí jedné věci za né celé 300, smůla, asi by na mě málo vydělali, nezbylo než stornovat a koupit jinde, což doporučuji i ostatním ..

Reakce obchodu AutodilyCZ.cz

Moc Vám děkujeme za recenzi , škoda že než udělate objednávku si pozorně nepřečtete text.

Váš tým Autodilycz.cz

Neseriozní jednání, po objednání a zaplacení zboží mi přišel potvrzující email, že objednávku akceptují. Druhý den přišel druhý email, že zboží není skladem, bude dostupné v pondělí, ale ovšem s jinou, vyšší cenou. Na stránkách prodejce byla stále původní, nižší cena a až v pondělí cenu přepsali na vyšší. Z tohoto důvodu jsem odstoupila od smlouvy a nakoupila totéž a výhodněji u jiného dodavatele.

Reakce obchodu AutodilyCZ.cz

Dobrý den. Když dáte do košíku přes weekend zboží u kterého máte jasně napsáno NA DOTAZ a nikde není napsáno skladem: 1 kus nebo x kusu tak je asi chyba na vaší straně. A že se zboží znova naskladní za jinou cenu, to je vývojem cen, nelze nakupovat pořád za stejné ceny.

rychlost dodání

Moc Vám děkujeme za recenzi a těšíme se na další spolupráci

• Nedodali co nabízejí

Reakce obchodu AutodilyCZ.cz

Jak to že nedodali? Místo čínskeho zboží které nebylo skladem jste chtěl od evropskeho dodavatele a to vám bylo zasláno. ACZ