• dobrá cena, sortiment

Paráda. Díly sedí. Cena úžasná. Náhradní sklo do zrcátka. Cena 200. Všude jinde prodej s kouskem plastu za 1200. Není co vytknout.

Dost vysoká cena za použitý díl. Jinak OK.

• Široký sortiment zboží
    • Nízké ceny
    • Rychlé dodání dílů
    • Přehledné vyhledávání dílů

Velmi dobrá komunikace a řešení problémů.

• Velice dobrá koupě jak zkrz cenu tak i super rychlost doručení

• výhoda zatím žádná

Objednal jsem nárazník, zboží bylo skladem. Objednával sem to v pondělí, v úterý sms, že zítra odesílají, ve čtvrtek jsem pro jistotu zavolal, jak to vypadá, pán se kroutil, jak žížala, že nárazníky mají, ale přišli polámané, a ty co měli přijít, tak nepřišli atd... Prostě ani vědět nedali. A to jsem si myslel, jak to objednávám s předstihem... Dát vědět hned, tak objednám jinde. Takhle to nestíhám.

• Výborná komunikace
    • Přehled o nabízeném zboží
    • Ochota

Maximální spokojenost. Dodržení dohodnuteho termínu.
    Prodejce mohu jen doporučit.

• Skvěla komunikace, přesnost.

• vše ok

jsem plně spokojen vše pracuje tak jak ma

• zboží přišlo
    • přišlo ŠPATNÉ zboží
    • přišlo ROZBITÉ zboží
    • obchod nekomunikuje - na okamžitou reklamaci neodpověděl

Zboží přišlo celkem rychle. Ale přišel JINÝ!!!! díl, než byl objednán a ještě k tomu přišel ROZBITÝ. A nemohlo k tomu dojít během přepravy, protože bylo celkem dobře zabaleno -> úmyslné zaslání rozbitého zboží. Ihned po rozbalení bylo zboží nafoceno + pokusy o reklamaci, bohužel obchod se neozval.

Obchod rozhodně nedoporučuji.

• Opravdu super obchod. Moc děkuji
    • Žádné

Zboží dorazilo nic nebylo rozbité, nárazník celkem pasoval jen má otvory malinko mimo a kolem světel je větší, ale jinak funkčí a v pohodě za tu cenou skvělý nákup

• Dobré ceny,rychlé dodání,skvělá komunikace.

Byla jsem velice spokojená s nákupem autodílu v tomto obchodě.Dobrá cena a velmi dobrá komunikace.Ochota.

Objednavka zrušena samotným obchodem z důvodu nedostupnosti zboží a toto by mi bylo sděleno telefonicky, ale musel jsem volat já a sdrželo mi to práci o celý tyden. Hotovo. Naprd!!!

Reakce obchodu autodily.prodilnu.cz

Dobry den,

Již na eshopu uvádíme, že objednávané zboží má dostupnost 0 kusů.
    Po zaslání dotazu dodavatelům a prověření všech možností jsme Vám dali vědět, že zboží není možné sehnat. Omlouváme se.

• Cena reflektoru i dopravy
    • Výběr
    • Komunikace pouze SMS

Za velmi dobrou cenu, zboží perfektně zabalené, rovněž dobrá cena dopravy. Trochu nezvyk je komunikace pouze SMS zprávami, že můžu provést bankovní převod jsem si musel dovodit sám - telefon mi nikdo nezvedl a pokyn žádný neposílají, číslo účtu si musíte najít v obchodních podmínkách. Nicméně následně přišlo SMS potvrzení, že zboží posílají, vše v naprostém pořádku, takže spokojenost.

Zbozi i kdyz svitilo skladem tak az kdyz jsem se zacal shanet sam kde je tak mi bylo receno ze neni a nebude :-(

Reakce obchodu autodily.prodilnu.cz

Dobry den,

I to se bohuzel nekdy stane, stavy skladu nejsou ONLINE je tam den prodleva.
    I tak jsme vzniklou situaci vyresili a poslali Vam kvalitnejsi kryt motoru.

S pozdravem Michal Drástal

• ochota a rychlost

Chválím obchod především k vůli balnému

• zabaleno supr.rychle vyrizeni