• Rychlost a spolehlivost a fer jednání

Super obchod! :-)

• rychlost dodání

pro mě až nepříjemné jednání - nejprve objednávku ověřili telefonicky s dotazy, zda jsem to neobjednával i jinde (což jsem nedělal, přesto to v telefonu vyznělo skoro jako nějaká výhružka) a s tvrzením, že daný disk mají jen a jen oni v celé ČR a že nikdo jiný to stejně nedodá. Samotný rozhovor působil neprofesionálně až komicky. Na druhý nebo třetí den opět telefonát, že disk nemají a nelze už ani objednat, takže ruší objednávku. Stejný disk jsem následně objednal v jiném obchodě a měl ho na druhý den doma...

Jezdím zde již několik let a jsem naprosto spokojený. Profesionální práce v každém směru

• Pneuservis vždy na úrovni
    • E-shop zrušte když vám to dělá problémy

Zboží dostupné do 48 hodin, beru s rezervou + doprava, ale nečekám velké komplikace. Za týden dorazil dotazník spokojenosti a já níc. Po 12 dnech (2 dny svátky pro objektivitu) při přezouvání jiného vozu dotaz a ... pneumatiky vytáhnuty ze skladu.

• Akční cena na pneumatiky které jsem potřeboval.
    • Cena pneu.
    • Nevím

Akční cena na pneumatiky které jsem potřeboval. Rychlé dodání vzhledem k mému bydlišti.

• Po odjezdu jsem zjistil,ze mi z plechovych disku vzali vnitrky ventilku a sundali mi jeste i zavazi z disku :-(

Ochota a vstřícnost

• rychlý a spolehlivý nákup

• Ok dal bych 10 bodů ale nedám jen 5 bodů, jinak obchod ok.
    • Po tel.kontaktu přišel omluvný email, ale až když jsem na to upozornil.
    • Bohužel se mi stalo to při objednávce jsem zadal jinou doručovací adresu, ale zásilka mi byla doručena na fakturační adresu.

• Toto Autocentrum má profesionální přístup k zákazníkům, zatím žádné reklamace, moje spokojenost.
    • Profesionální přístup.
    • O žádné nevím.

Zde jsem byl vždy spokojen a i v budoznu budu využívat služem tohoto autocentra.

• Vše rychle

Vše v pořádku

• možná? cena
    • Katastrofální přístup

Po obdržení SMS, že zboží je připraveno k výdeji dne 5.11 v 7.15hod jsem vyzvedávala zboží dne 8.11. v 10,30hod a ani po 20minutách prodejci zboží nenašli.Takže 15km tam a 15km zpět a ještě bez zboží,co dodat? A přístup obsluhy také nebyl zrovna ukázkový.

• Vše ok

• vstřícné jednání
    • nákup a následná montáž bez potíží
    • rychlý průběh

• Top pneuservis
    • Ochota personálu

Pneu byly skladem a ochotně ihned přezuty. Děkuji!!!

Vše proběhlo naprosto v pořádku.

• Kamenná prodejna

Rychlé dodání.

• Ihned objednáno a vyzvednuto dle mé představy