• Penize poslany,nikdo nekomunikuje, zbozi nedoruceno. Jsou to zlodejove...jdu resit dale...

• Nereagují na e mail
    • Zboží neprislo

• Zbozi mi nebylo doruceno
    • Obchod nekomunikuje
    • Penize za nakup nevratil
    • Rozhodne nedoporucuji

Zbozi jsem bohuzel zaplatila predem prevodem na ucet obchodu. Po tydnu od uhrazeni objednavky se stale nic nedelo, tak jsem do obchodu zaslala email s dotazem na zbozi. Nikdo mi neodpovedel. Zkusila jsem tedy zavolat na 2 uvedena telefonni cisla na webovych strankach obchodu. Samozrejme obe cisla nedostupna. Dnes je to 10 dni od nakupu a nemam ani zbozi ani penize. ROZHODNE TENTO OBCHOD NEDOPORUCUJI!!!

• zboží objednáno, ani po 10 dnech nic nedorazilo, na dotaz nikdo nereaguje

Snazim se uz tyden do obchodu dovolat, abych upravil zpusob platby z prevodem na dobirku a obe cisla jsou "momentalne nedostupna"

Funguje ten eschop jeste vubec?

Nikdo doposud nereagoval ani na email a telefonní čísla jsou nedostupná. Ještě jsem se s takovým jednáním v podstatě nesetkala.

Po 10 dnech od zaplaceni mi doposud zbozi nedorazilo

Zboží bylo skladem a mělo dorazit během 2 dnů, avšak po 12 dnech ho stále nemám. Obchod na emaily nereaguje.

Zboží objednáno, zaplaceno předem a nedoručeno. Obchod mlčí, telefon nedostupný.

• Pouze "opuštěná" webová aplikace

Kdysi jsem zde nakupoval ke vší spokojenosti, takže jsem při další objednávce neváhal a nečetl nové recenze. Chyba! Nic nepřišlo, na emaily nikdo nereaguje a telefonní čísla jsou nedostupná. Zřejmě již neexistující obchod, jen někdo zapomněl vypnout webový server a eshop aplikace si vesele funguje dál, přijímá objednávky a ukládá je do databáze, ovšem nikdo je nezpracovává. Naštěstí jsem neplatil předem ...

• Je to 3 tyzdne a objednavka nedorazila ani nereaguju na maily

• ani po 14 dnech po zaplacení mi zboží nebylo doručeno

Na 2 uvedená mobilní čísla se nelze dovolat a ohlásit nedodání zboží.

• Nikdy více a nejsem jediný.Obycejni zloději, peníze jsem poslal na účet,od té doby se nikdo neozval.Telefony- nejsou dostupní, na email neodpovídají.Skoda, že jsem si nepřečetl recenze obchodu- školácká chyba.

• Obchod vůbec nekomunikuje. Jediné, co mi přišlo byl email o potvrzení objednávky. Na můj dotaz, kde jsounausnicenikdo neodpověděl. Za mě tohle opravdu vůbec ne.

• žádná komunikace ze strany obchodu, neberou opakovaně telefon, neodpovídají na e-maily. Rozhodně nic neplaťte předem!

• nemám peníze ani zboží
    • nekomunikují

Takže vážení. Nejen, že nahlašuji na policii, ale ještě jsem volala výrobci náušniček Cutie, od kterých "odebíráte" náušničky. Není to pravda, vůbec Vám je nedodávají. Ukradli jste někde fotky a tváříte se jako prodejci. Vše nahlášeno i na COI!

• kdyz vam clovek hodla napsat a napise zadna odpoved mu neprijde a blby nausnice neprisly ani po 10 dnech !

Zaplacené zboží neposlali, na výzvy nereagují. Nic nekupujte.

• nulová komunikace, již deset dní čekám na zboží a ani na mail nereagují.....

• Nula!!!!!
    • Bez zboží, bez peněz, bez komunikace!!!

Podávám trestní oznámení pro oodvod