• Velký výběr
    • Skvělý zákaznický servis

Vynikající a velmi vstřícný přístup zákaznického servisu, reagují okamžitě a jsou nápomocni při řešení problému. Super!

• Mají velmi dobrý online player
    • Poslali jen fakturu, a zdá se, že mě nebudou spamovat.
    • Web vypadá jak z roku 2010

Reakce obchodu audiolibrix

děkujeme za fajnové hodnocení i pochvalu playeru. Co se týče poznámky o webu, nedávno si přošel redesignem za asistence odborníka na UI, takže snad už vypadá lépe než v roce 2010 :) Pokud ovšem máte připomínky a návrhy na zlepšení, rádi si je přečteme a zkusíme je případně zohlednit. Když si najdete čas/budete mít chuť, napište na [email protected].

Děkuji a přeji příjemný poslech :)

všechno v pořádku

Reakce obchodu audiolibrix

děkujeme za bezva hodnocení, jsme moc rádi, že je vše v pořádku a doufáme, že tak to i zůstane.
    Přeji příjemný poslech a pěkný den

• Rychle a spolehlivě

Reakce obchodu audiolibrix

děkujeme za super hodnocení a přejeme příjemný poslech! :)
    Petra za Audiolibrix

Využívám měsíční čleství plus občas koupím nějakou audioknihu navíc, která za kredit není k mání. Zatím absolutní spokojenost!
    Jejich aplikace na poslech knih je dobrá a přehledná, mobilní web má svoje mouchy, ale vždy všechno najdu. Ráda čtu i jejich blog a sleduju je na facebooku.

Reakce obchodu audiolibrix

děkujeme za všechny zmíněné pochvaly i sledování :) Co se týče těch much na mobilním webu, pokud si najdete čas, budeme moc rádi, když nám je na [email protected] pošlete, abychom se na to mohli podívat.

Děkuji a přeji příjemný poslech
    Petra za Audiolibrix

Audioknihy ihned k poslechu, výhodné nákupy, dokonalý servis

Dobrý den, Jitko,
    děkujeme za bezva hodnocení, jakož i za pochvalu nákupu i nás samotných :) Moc si jí ceníme.
    Petra za Audiolibrix

• Po zaplacení jsem čekal asi hodinu, hned jsem stahoval.

Reakce obchodu audiolibrix

děkujeme za super hodnocení :) To jste ještě čekal docela dlouho, většinou probíhá aktivace mnohem rychleji, v rámci minut. Tak doufám, že příště půjde vše hladce a rychleji, ať můžete poslouchat hned.

rychlost

Reakce obchodu audiolibrix

děkujeme za dobré hodnocení i ocenění rychlosti :) Přeji příjemný poslech.
    Petra za Audiolibrix

Jsem rád, že jsem našel Audiolibrix. Je to správná parta dobrých lidí. Nakupovat tady budu, dokud budu mít nějaké koruny v šuplíku.

Reakce obchodu audiolibrix

děkujeme za super hodnocení, Antoníne. My jsme taky moc rádi, že jste nás našel :)

Tak spoustu příjemného poslechu do budoucna!

• Velký výběr audioknih
    • Příznivé ceny
    • Za recenze se dají sbírat body, a ty pak vyměnit za kredit a ten pak za audioknihu

Reakce obchodu audiolibrix

děkujeme za bezva hodnocení i pochvalu cen, výběru a jsme rádi, že jste spokojená s naším věrnostním systémem. Snažili jsme se ho ušít ku spokojenosti zákazníků :)

Petra za Audiolibrix

velký výběr audioknih, cena jako za tištěnou knihu, výborné bonusy....celkově velká spokojenost z nákupem, který lze realizovat online a je ihned ke čtení

Reakce obchodu audiolibrix

moc děkujeme za super hodnocení nabídky audioknih i samotného nákupu. Doufáme, že Vaše spokojenost přetrvá i do budoucna :)

• nevím

spokojenost

Dobrý den, Jiřino,
    moc děkujeme za bezva hodnocení a jsme rádi, že o negativech nevíte. Doufáme, že to tak i zůstane :)

Petra za Audiolibrix

• super rychlost, velký výběr, rychlá odpodvěď na dotazy, nejlepší aplikace na přehrávání audioknih na českém trhu

Reakce obchodu audiolibrix

děkujeme za bezvadné hodnocení a hlavně i všechny vyjmenované pochvaly. Našemu odborníkovi na jedničky a nuly předám pochvalu aplikace, bude mít velkou radost.

• Rychlé vyřízení

Reakce obchodu audiolibrix

děkujeme za super hodnocení i chválu rychlosti, to je na audioknihách ke stažení bezva - že je můžete hned začít poslouchat.
    Tak příjemný poslech :)
    Petra za Audiolibrix

• naprostá spokojenost, jakýkoliv problém okamžitě vyřeší

Reakce obchodu audiolibrix

moc děkujeme za super hodnocení a hlavně i za pochvalu podpory. Snažíme se jí věnovat velkou péči a jsme rádi, když jsou zákazníci spokojení :)

• Okamžitě stažení audioknihx
    • Zadne

Reakce obchodu audiolibrix

děkujeme za pěkné hodnocení i ocenění rychlosti a dostupnosti, je super, když může člověk kupovat a poslouchat třeba i rovnou na cestě nebo na dovče.
    Petra za Audiolibrix

• Stažení audioknih okamžitě z internetu
    • Nevím o žádné

Reakce obchodu audiolibrix

děkujeme za super hodnocení a jsme rádi, že vše funguje v pořádku a můžete hned poslouchat :)
    Pěkný den

Pro mě jsou nejlepší obchody s audioknihami Audiolibrix a Audiotéka

Reakce obchodu audiolibrix

děkujeme za super hodnocení a jsme rádi, že se Vám u nás líbí :)
    Pěkný den

Naprostá spokojenost:-)

Reakce obchodu audiolibrix

děkujeme za bezvadné hodnocení, jsme moc rádi, že jste spokojená :)
    Příjemný poslech
    Petra za Audiolibrix

• Zboží hned po zaplacení..

Dobrý den, Jakube,
    děkujeme za super hodnocení. Možnost okamžitého poslechu je pro mě taky důležitá, člověk se do toho poslouchání přeci jen rád pustí hned. V tom jsou audioknihy ke stažení super.