• Rychlost dodani
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

zboží dorazilo v pořádku

• Hodnotenie len doporučujem / nedoporučujem sa mi zdá v tejto fáze dosť obmedzujúce, tovar skladom do 2 dní, no aj po 26 dňoch je stav objednávky stále len prijatá a doteraz ma nikto nekontaktoval.

• Široký sortiment
    • Vstřícný přístup

Standardně takové recenze nepíšu, ale protože se špatná zkušenost šíří 100x rychleji, než dobrá, cítím nutnost se o jednu dobrou zkušenost podělit. Před nákupem jsem s panem Rejhou mluvil telefonicky, co slíbil, to do puntíku splnil. Komunikovali jsme emailem a telefonicky, vše prakticky s téměř okamžitou odezvou. Zboží dorazilo řádně zabalené a přesně podle popisu.

• Objednávka byla zrušena ze strany obchodu. Pokus o komunikaci skončil jedním mailem.

Obchod neposílá potvrzení přijetí objednávky, takže nevíte, co se děje. Obzvlášť nepříjemné, pokud zaplatíte předem kartou a obchod dva dny nekomunikuje.

• Profesionální přístup,super ceny

V tomto e-shopu pracují lidé,kteří mají Svoji práci rádi a rozumí tomu co dělají.
    Určitě doporučuji
    Budete překvapeni profesionalitou.Super přístup:-)

• Rychlé dodání, s funkčností maximální spokojenost, nákup doporučuji!

• dobrá komunikace, rychlost dodání zboží, cena zboží
    • žádná

každému tento obchod doporučuji

Objednal jsem si navigační program IGO Nexgen, ale nebyl to originál. Byla to kopie stáhnutá z navigace. Je lepší si koupit za levnější peníze navigaci Igo z Google Play.

• nejde instalovat

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• rychlost ,sortiment, perfektní informace o použitelnosti

vše ok

• Velmi příjemné a rychlé jednání, odborná montáž a nastavení.

Rýchle doručenie aj na Slovensko .

• Při objednání mají zboží skladem, pošlou informaci o přijetí objednávky a pak napíšou že zboží není dostupné.

Jsem velmi spokojen kupoval jsem rámeček auto rádia sice podle fotografie, kterou obchod nabízí a pasoval přesně. Jen podobný obchod má na foto i rozměry. Ale jinak spokojenost.

• Rychlá odpověd,rychlé vyřízení
    • Druhý den doručeno