• bez dovoleni distribuuji nase LP,nemame zajem a za tuhle nesmyslnou prirazku je to zlodejna

zlodeji

Reakce obchodu audio3.cz

již jsme vám psali mailem, že titul zařadil do prodeje evropský distributor, který ho má v nabídce přímo z labelu. Nemůžeme ovlivnit nákupní cenu navýšenou o dopravní náklady a DPH. Na vaše přání jsme titul stáhli z prodeje.
    Tým Audio3.cz

• - široká nabídka
    • - mají i CD které běžně u nás v ČR nesezenete a co nemají objednaji vám to že zahraničí z Amazonu
    • - solidní obchod , kvalitně zabalené zásilky.
    • - někdy trochu vyšší ceny,to ale u špatně dostupného CD může být
    • - občas se trochu prodlouží dodací lhůta,za to ale oni nemohou, záleží jak jim to doručí jejích dodavatelé a u nás na dostupnosti určitého CD

Jsem s obchodem spokojená, nakupuji u nich několik roků :)

• -seženete skoro vše
    • -ale musíte na to mít

Některé zboží hodně předražené a drahé poštovné. Než si tam něco objednáte tak se podívejte nejprve na ceny u konkurence.Např. Wizard 2017 nabízejí za 540kč,u konkurence jsem si ho objednal za 315kč.Za cd které se prodává za 10-12euro chtěli po mně 1050 kč. Ale zase neříkám že tak předražené mají vše.

• Spokojenost

oceňuji přístup

• Široká nabídka titulů klasické hudby a mnohdy velmi příznivé ceny.
    • Velká ochota a velmi dobrá komunikace s pí. Zedníkovou i pí. Kubánkovou.
    • Vše došlo vždy v pořádku důkladně zabalené.
    • Průběžné info emailem o akcích.
    • Někdy dlouhá čekací doba, ale to není asi vina obchodu

Zatím po několika letech samé dobré zkušenosti. Velmi seriózní obchod.

• celkem dobré ceny
    • tituly, které nelze sehnat nikde jinde
    • malá komunikace
    • některé tituly v nabídce ještě nejsou ani vydané

Při nákupu věcí co jsou skladem spokojenost, nakupování věcí co nejsou skladem však moc nedoporučuji, jelikož titul většinou neseženou...

• - přehledné stránky
    • - široký sortiment, ne však vždy dostupný
    • - neuvěřitelná arogantnost majitelky
    • - nabízí zboží, které nemá, i když někdy uvádí opak
    • - problémy s reklamací
    • - ne vždy dobře zabalené zboží
    • - drahé poštovné
    • - některé zboží je předražené oproti konkurenci
    • - u části položek jsou popisy zboží nedostatečné

Tento obchod nemohu doporučit. Na internetu najdete plno jiných obchodů, kde si dokáží zákazníků vážit a vadné LP desky Vám vymění bez problémů. Rovněž několik jiných obchodů Vám nabízí dopravu zdarma již od 1.500,-Kč či 2.000,-Kč objemu nákupu.

• - Široká nabídka
    • - Bezproblémová komunikace
    • - Jediná reklamace proběhla bez problému
    • - Očekával bych výhody pro věrné zákazníky

Ideální pro zákazníky z Brna a pro ty, kteří nepotřebují objednané zboží druhý den.

• Rozmanitost produktů
    • Časté akce
    • Výhodné ceny

Objednal jsem si již dvě CD a pokaždé přišly hned na druhý pracovní den. Obchod má opravdu velký výběr médií všeho druhu.

• nedostala jsem objednané zboží za uvedenou cenu
    • nedoporučuji

Objednala jsem LP s uvedenou cenou 183,- Kč. Po nějaké době mi přišel mail, že došlo k navýšení ceny ze strany dodavatele na 444,- Kč, a zda mám o takto zdražené zboží zájem... Takže pokud si objednáte zboží za určitou cenu, nemáte v tomto eshopu rozhodně jistotu, že ho za stanovenou částku dostanete. Což je nepraktické hlavně, když věc kupujete jako dárek a na dodání spoléháte.
    Mínusem je také velmi dlouhá dodací lhůta.

• - poměrně rychlé a vstřícné vyřízování reklamací
    • - poměrně přehledná prezentace, i když ne u všech titulů máte seznamy skladeb
    • - nedochází k záměnám typu nosiče, jako u jiného obchodu
    • - dobře zabalené zboží (kromě LP, kde by to chtělo dvě krabice, oddělené výplní, aby rohy LP vydržely pád zásilky, což je u PPL bohužel běžné)
    • - tištěná faktury přibalena ke zboží
    • - vysoké ceny opoti konkurenci
    • - většina zboží není skladem, nevíte tedy, kdy (a zda) Vám ho vůbec dodají
    • - část objednávek je pro nedostupnost zrušena (samozřejmě, že jde vždy o ty levnější nabídky stejného titulu)
    • - i ve slevových akcích jsou některé tituly dražší, než jinde
    • - nedostatečná kvalita balení, zejména u LP desek dochází
    • k poškození obalů
    • - i titul, který byl inzerován jako skladový, mi nakonec nebyl dodán a dokonce byl na dlouhou dobu zrušen. Nabídnutou alternativu za trojnásobek ceny jsem samozřejmě odmítl a LP Norah Jones jsem si koupil jinde za původní cenu
    • - u reklamovaného titulu 3LP Act1 mi byl druhý kus dodán bez textové a obrazové přílohy (patrně zvolena levnější varianta)
    • - nemožnost se telefonicky spojit přímo s majitelkou obchodu
    • - doprava zdarma až od 2000,-Kč

Nebudu doporučovat či nedoporučovat. Obrázek si každý z předchozích řádků udělá sám. Máte zde jistotu, že dostanete to, co jste zaplatili (ne ale vždy vše, co jste si objednali). Můžete se domluvit na termínu přepravy. Nemůžete si ale při nákupu např. jednoho CD zvolit doporučenou zásilku (za cca 50,-Kč i s obálkou), ale vždy zaplatíte 80,-Kč poštovné. Kvalita balení CD je výborná, kvalita balení LP je pro naše přepravní firmy nedostatečná.

• Velký výběr
    • Během objednávky mi zboží v košíku zdražili o cca 50% , na mailové dotazy o vysvětlení žádná odpověď. Podruhé zase poslali jiné zboží....už nikdy

Tato firma se chová jako firmy počátkem 90. let.....urvat peníze

• Široký výběr vinylů.
    • Dodací doba.

Nikdy jsem neměl problém.

• prakticky vše mě sehnali
    • komunikace dobrá
    • dobré ceny

Kupuji u A3 téměř 10 let. Jsem z Brna, takže si zboží vyzvedávám osobně. U některých titulu to někdy trvá i více než měsíc. Já ovšem většinou sháním velice raritní CD a když přijdu třeba do Bontonlandu, tak mě je nejsou schopni sehnat. U A3 když selže, co mají na stránkách v nabídce, nakonec se domluvím a seženou jinde. To se stává ale velice zřídka. Za celých 10 let asi tří reklamace vadných CD, které kladně vyřídili. Obchod můžu jen doporučit

• Velmi široký výběr
    • Cena (Ve srovnání s ostatními obchody v Brně)
    • Dodací lhůta ( Do týdne mi přišel mail s výzvou na vyzvednutí)
    • Většina titulů není skladem.
    • Vyhledávání titulů na stránkách (viz. Shrnutí)

Objednal jsem si dvě CD a ani ne za dva dny jsem dostal email že jedno z nich je připravené z vyzvednutí. Druhý den jsem se přímo na prodejně dozvěděl že dorazilo i to druhé takže vysoká spokojenost.
    Bohužel většina titulů skladem není ale jedná se o eshop takže se to dá pochopit.
    Trochu bych zlepšil vyhledávání titulů na stránkách, protože když se zadá daný interpret tak vám to vyhledá titul od úplně jiného interpreta, který s tím vámi hledaným nemá nic společného (možná krom žánru nebo vydavatele)

• Rozsáhlý katalog zboží
    • Zboží není skladem
    • Mizerná komunikace
    • Reklamní sdělení každý tyden bez vaseho souhlasu

Na objednávku jsem čekal nějaký ten měsíc a půl, mezitím nepřišlo žádně info o tom jestli se stím něco děje (pouze počáteční mail o přijetí do systému, např. jistý plzeňský eshop s hudbou toto posíla co dva týdny pokud rovnou necinknou).

CDčko mi nakonec k mému překvapení dodali, ale jelikož nepodávají vůbec žádné průběžné info o stavu objednávky, tak už mi to bylo k ničemu, bo jsem objednal v zahraničí.

Jako dodatek musím říct ze ty jejich reklamní sdelení (čti spam) jak již někdo pode mnou zmínil jsou opravdu otravné, již poněkolikáté se snažím aby mi je neposílali a nikdo nereaguje.

Radši si to kupte v zahraničí než u těchto. Neprofesionální.

(Jako dodatek: je zvláštní jak každá recenze/komentář chvíli po zveřejnění dostane přesně pět negativů, zdá se že "obchodníci" z audio3 neradi kritiku.)

• Široká nabídka zboží
    • Široká nabídka zboží, ale skoro nic není skladem
    • Mizerná komunikace
    • Údajně zboží odesláno, dorazilo až na potřetí!!
    • CD, které mělo přijít do týdne jsem měl za víc jak měsíc

V žádném případě nedoporučuji tento obchod

• Decentni vyber veci co nemaji skladem.
    • Temer nic neni skladem.
    • Mizerna komunikace, resp. zadna.
    • Spam

Mam mesic starou objednavku na kterou mi nikdo nereaguje, kazdy tyden mi z eshopu chodi reklamni e-maily navzdory faktu ze jsem jiz trikrat zadal o odhlaseni (nehlede na to ze jsem jim zasilani reklam nepovolil). Komunikace veskera zadna. Excelentni priklad toho jak nedelat eshop.

• Dobrá komunikace
    • Seženou i zdánlivě nesehnatelné
    • Přijatelné ceny
    • Horší orientace na WWW stránkách
    • Delší dodací doba

S tímto e-shopem jsem naprosto spokojená. Jako jediní byli schopni sehnat mou oblíbenou hudbu :-) Rozhodně doporučuji!

• Vyber
    • Delsi dodaci lhuty
    • Malo viditelne upozorneni ze zbozi neni skladem
    • Nemoznost nechat si dodovezt zbozi nekam jinam nez domu (zasilkovna) .. zvysuje to cenu a pro pracujici lidi je to znacna nevyhoda, berte jako navrh na zlepseni.

Rozhodne nejde o zadne podvodniky, jak tu nekteri naznacuji, ale holt pocitejte u zbozi s trosku delsi dodaci dobou. Me prislo CD po zhruba mesici, bylo to pred Vanoci, takze v zasade jsem s timto eshopem spokojeny.