• Výběr zboží
    • Dobrá komunikace
    • Rychlé zaslání

• rychlé dodání, vše v naprostém pořádku.

• Rychlost vyřízení

V obchodě se mi líbí široká nabidka zajímavého a kvalitního zboží, kupovala jsem nádobí.

U mě dobrý.

• Obchod poskytuje výjimečné zboží se vztahem ke zdravé výživě které nikde není
    • obchod nabízí kvalitní zboží vyšší třídy

• Vše na 100 percent
    • Vše OK.

Nakupoval jsem zde poprvé a zkušenost zůstala velmi dobrá. Rychlé odbavení objednávky, dobře zabaleno. Mohu doporučit.

Obchod dodržel vše co měl odeslal obj v čas ale zasilkovna zklamala. Z nějakého důvodu pozdržela o den objednávku a tím jsme si ji nemohli vzít na cesty

Rychlost doručení, výběr zboží a příznivá cena.
    Pán na telefonu mi poradil, vše pečlivě a trpělivě vysvětlil a zodpověděl všechny mé dotazy.

• Spokojenost.

vyřízení objednávky a doručení bezvadné, jsem spokojena.

vše OK

Zboží jsem si jednoduše objednal přes Internetový e-shop firmy, v pořádku dorazilo a funguje navýsost perfektně. Koupil jsem ho pro odšťavňování řapíkateho celeru. Na tuto funkci je specializovaný a podává výborné výsledky. Velice dobře se obsluhuje a udržuje. Přístroj je velmi robustní. Pořídil jsem si ho pro zlepšení zdravotního stavu. Šťáva se pije neředěná na lačno. Pokud by někdo měl zájem o moje další zkušenosti, může se na mě obrátit. Josef Klobása, 722 946 655, další informace na https://akademiez.cz/
    Zařízení i firmu vřele doporučuji. Investujte do svého zdraví, je to nejlepší investice, kterou můžete pro svůj život udělat.

• Rychle jednani, super zakaznicka podpora

• Zajímavý sortiment pro zdraví
    • Rychlé a spolehlivé dodání

Vše OK

Vždy rychlí . Zboží perfektní

Zboží došlo poškozeno, ale velice chválím komunikaci s obchodem a okamžitou výměnu poškozeného zboží, děkuji za takový přístup. Teď už si užívám nový vločkovač , vločky jsou z něj luxusní. Obhlídalová