• ROZHODNE NEDOPORUČUJI
    • -firma nekomunikuje
    • -nepřijá zásilky

ROZHODLI JSME PODAT HROMADNOU ŽALOBU PROTI FIRMĚ, budu ráda když se k nám každý připojí, čím více lidí tím lepe. Popřípadě mě kontakujte na email : [email protected]
    Děkuji.

• Žádné
    • Tento e-shop mě velice zklamal!!! Reklamovala jsem mobilní telefon Apple Iphone 5S. Reklamované zboží jsem zasílala na adresu do Prahy. Balíček se mi vrátil zpátky s tím, že ho firma nebyla schopna ani vyzvednout! Přitom se ptám, jak je to možné? Na webových stránkách mají jasně napsáno, že reklamované zboží mohu zasílat na tuto adresu. Po telefonické domluvě mi bylo vysvětleno, že zboží mám poslat do reklamačního střediska - Hradec Králové. Takže se mi poštovné řádně prodražilo. Ale největší zklamání bylo, když mobilní telefon přišel bez nabíječky, která byla součástí reklamace!
    • Okamžitě jsem se spojila s operátorkou, která mi tvrdila, že jsem nabíječku neposlala. A tím je pro ni věc vyřízena. Jak dokáži, že tam opravdu nabíječka nebyla? Těžko. Je to pro mě velké zklamání, protože jsem nucena si koupit novou a ne za malé peníze.
    • Proto upozorňuji všechny nové zákazníky, aby z tohoto e-shopu raději nic nekupovali. NEDOPORUČUJI!

NEDOPORUČUJI

• zboží měl uvedeno na svých stránkách, ale již je nedodávali, měli je odstranit ze stránek a ne klamat zákazníka

• Podvodníci
    • Podvodníc

zaslali nefunkční mobil.

• NEDOPORUČUJI !!!
    • NESOLIDNÍ

zřejmá soft závada napsáno mechanické poškození!!!! nekupovat u nich. zapsat jméno majitele a zjistit si v rejstříku firem, zda není spoluvlastník dalších takových vykutálených firem...!!! VAROVÁNÍ!!!

• ZLODEJI
    • ZLODEJI

PODVODNÍCI

• nedoporucuji tento eshop
    • problémy při reklamaci

opet sme narazili na neferove jednani této firmy. Také jsme koupili mobilni telefon Nokia E6 a po roce a pul kdy telefon prestal plnit nektere funkce, nabijeni, nefungujici sluchátka atd. jsme telefon poslali na reklamaci. Vysledek jasny, zamitnuto - oxidace. Telefon neprisel do kontaktu s vodou, kdyby ano, byla by zoxidovana cela zakladova deska a ne jen jedno místo v telefonu, ale to je jejich standardni obrana. Po telefonickem rozhovoru mi nebyli schopni vysvětlit co dane zoxidovane místo ovlada, zda to ma primou souvislost na zavadu. Také se clovek teprve ted dozvi, ze telefony opravuje nemecky servis, ze cesky to nevezme, neboť telefony nejsou pro cesky trh ale pro EU potažmo Nemecko. Ale tohle nikde se clovek nedovi, když kupuješ, zaplat a neptej se, ale při reklamaci se ohaneji vsim moznym. Lidi, tento eshop nedoporucuji, radsi si priplatte za telefon prodavany na ceskem trhu nez za nejake levnejsi kdo vi co upravovane pak mobily pro nas trh. Hold dokud tohle bude u nas tolerovano, tak je to spatne. Jinak jsem zvedav na vyjadreni německého servisu, jestli nezmeni názor.

• tremin dodani vse presne jak bylo stanoveno vyřízení reklamace neuveřitelně rychlé nikdy jsem se s timhle přistupem nesetkal dohoda po telefonu výborna nejlepší obchod kde jsem co zatím koupil doporucuji
    • nechapu jak by neco mohlo byt

nejlepší e schop v čr

• Velké problémy při reklamaci mobilu.

Zakoupila jsem zde mobil zn. Samsung. Mobil od začátku nefungoval jak má. Vypínal se během hovoru apod...
    V tomto obchodě absolutně nemožné reklamovat. Třikrát jsem jim výrobek poslala s tím , že má od zakoupení pořád stejné vady. Dvakrát přeinstalovali software, potřetí napsali, že byla v přístroji nalezena oxidace.
    Nevěřím a už bych tady nic nekoupila.

• Na žádné jsem nepřišel
    • Nabízí i zboží které pak není schopen v přiměřené době dodat

Před téměř dvěma týdny jsem si objednal telefon a ještě nedorazil.Obdržel jsem jediný e-mail,že objednávka byla předána k vyřízení a od té doby nic.Vypadá to,že pro něj asi jeli přímo do japonska.

• Pěkně udělané a přehledné webovky.

Nákup z pohodlí domova,komunikace skvělá a ochota taky.Doporučuji.

Na základě přečtených kladných recenzí na tento obchod jsem si zde objednal mob. telefon. Jsem spokojený se zbožím i rychlostí dodávky. Můžu všem doporučit. Roman

• super ceny

spokojenost

solidní eshop , jsem spokojen - doporučuji

• -

výborná cena, bleskový obchod - mohu jen doporučit.

• Rozumné ceny, férové jednání

Seriozní eshop

• Rychlost vyřízení objednávky.

• výborná komunikace,není problém s vrácením zboží z důvodu špatné objednávky ze strany zákazníka,vrácení peněz velmi rychle zákazníkovi,přestože byla chyba na jeho straně

rozhodně doporučuji

• super cena
    • na stránkách se nepíše příslišenství k telefonu

Dobrý obchod za super cenu.

• Nízká cena, rychlost.
    • Nic mě nenapadá.

Bezproblémový, levný a rychlý nákup.
    Doporučuji.