Nakupovala jsem poprvé, kvalita zboží, rychlé dodání objednávky.

• rozbité
    • reklamace neúspěšná

• Expres dorucenie
    • Ziadna

Odporucam

Vše v pořádku doručeno za dva dny.

Tovar dodaný včas a podľa predstav odporucam

Všem doporucuji, obchod v pohodě, zboží dorazilo v pořádku

• Velký sortiment příslušenství k trampolínám
    • komunikace
    • přehlednost stránek

Celkově můžu nákup doporučit.

• doručili iný tovar, ako som si objednal

• dlho to trvá

• Prehledne stranky.
    • Dodavka pres kurira

Spousta zbozi, hezky a prehledne psano.

• Byl to můj první nákup v tomto obchdě a vše klaplo jak má.

• Super přístup, přehledné stránky, cenově průměrné (něco lehce dražší, něco lacinější). Skvělá komunikace během objednávání i poté.
    • Neznám

• Bylo možné dohodnout den dodání. To pak bylo prostřednictvím kuríra Geis bez problémů.
    • Návod na montáž v češtině byl sotva použitelný.

Doporučuji, velmi dobrá komunikace s prodejcem, není problém se domluvit na něčem v případě potřeby.

• Bleskové zaslání - maximální spokojenost

Výborná, rychlá a milá komunikace. Rychlé dodání a bezvadně zabalené, proti poškození.

Po několika nepříjemných tel.hovorech zboží dorazilo

• Zboží označené "skladem" mi nedošlo ani po třech týdnech a několika mailech

Obchod mě zklamal. Objednal jsem zboží označené "skladem". V rámci urychlení jsem akceptoval i dobírku. Obratem mi došel mail, že zboží bude vyskladněno do 3-4 dní. Od té doby uplynuly už téměř 3 týdny. Zboží dosud nedošlo. Na mé maily prodejce zprvu odpovídal úplně něčím jiným, než na co jsem se ptal. Po opakovaných dotazech jsem se dozvěděl, že nic neví. Psal něco v tom smyslu, že sklad je zavalený objednávkami. Ani slůvko omluvy, ani náznak jakékoli snahy. Určitě už zde podruhé nakupovat nebudu.

• Objednal jsem si zboží a zaplatil převodem (ostatní možnosti jsou dražší ) ! zboží mi po necelém týdnu přišlo ale jiné velikosti než bylo objednáno ! Athletic24 sice reklamaci připustil ale dopravu za vrácení odmítl uhradit !

Firmu Athletic24 rozhodně doporučit nemohu !

• internetová objednávka bez chyb

• Přehlednost
    • Perfektní ceny

Z mého pohledu zatím žádný

• Pokud budete používat stávajícího dopravce tak u Vás přestanou lidé nakupovat. Dopravce podvádí. Na okamžik prozvoní aby měl alibi, že se pokusil zboží dopravit ale zákazníka nezastihl a pak se na to vykašle. Když je mu voláno zpět, tak řekne, že dnes nemůže, protože nemá zboží u sebe a pak nereaguje den, dva dny, tři dny ...