Prodejce v Plzni nechce poradit zákazníky, mimo obsluha zákazníky, povídej mezi sebou, když něco se zeptá, jsou otrávení a dají pocit, že otravujeme.
    Do Asko jedu na nouze a jako poslední možnost

Reakce obchodu ASKO NÁBYTEK

děkujeme Vám za nákup ve společnosti ASKO – NÁBYTEK a poskytnutou zpětnou vazbu formou dotazníku.
    Omlouváme se Vám za nepříjemnou situaci ze strany našich prodejců na pobočce v Plzni.
    Váš podnět jsme předali vedoucí pobočky ke sjednání nápravy.
    Ještě jednou přijměte omluvu za negativní zkušenost s nákupem a věříme, že Váš případný příští nákup spojený s našimi službami proběhne k Vaší plné spokojenosti.

Vaše ASKO - NÁBYTEK

poslali rychle

• pozor na poštovné zdarma, v den doručení volají v 9:06 ze kolem 10 to dovezou, zásilka vážila 190 kg. Zboží poškozené vysokozdvižným vozíkem, zboží reklamuji

Reakce obchodu ASKO NÁBYTEK

děkujeme za Vaši objednávku a za zpětnou vazbu formou našeho dotazníku.
    Naše reklamační oddělení je již s Vámi v kontaktu a s reklamací se intenzivně zabývají.
    Omlouváme se za negativní zkušenost s nákupem a věříme, že Váš případný příští nákup spojený s našimi službami proběhne k Vaší plné spokojenosti.

Vaše ASKO - NÁBYTEK

• Zboží dodáno poškozené, řešíme reklamaci - další více náklady s dopravou a montáží.

Reakce obchodu ASKO NÁBYTEK

velmi se omlouváme za vzniklou situaci, která bohužel může nastat. Vidíme, že jste ještě reklamaci nepodal.
    Doporučujeme Vám obrátit se na naše reklamační oddělení, kde Váš problém v co nejkratší době vyřeší.
    Doporučujeme vyplnit reklamační formulář na našich stránkách:

Vaše ASKO – NÁBYTEK

Obchod Asko doporucuji, jak kamennou prodejnu, kde nam plne venoval pan prodavac, tak i eshop. Kdyz nesla internetova platba z nejakeho duvodu, tak mi z eshopu zavolali, poslali mi dalsi odkaz, kde to slo zaplatit a zbozi jsem hned mohla vyzvednout. Dekuji.

• rychlost dodání

Vždy vše v pořádku.

• vše v pořádku, doporučuji

• jeden dřevěný kolík byl nekompletní (odštíplý) a chyběla jedna plastová krytka na šroubek.

Rychlost

• rychlost, ochotný a příjemný personál

• Dobrá komunikace, ochotný personál, rychlé dodání
    • Nevím

Asko Tábor, super. Ochotný a trpělivý personál

• Vstřícnost personálu
    • Rychlost vyřízení objednávky

• Super rychlé doručení zboží a dobré ceny
    • Například u výběru postele by mohl být doporučen rošt i matrace.

• Dlouhé dodací lhůty (v mém případě uvádějí 6-10 týdnů).
    • Velmi drahá doprava (500 Kč bez ohledu na vzdálenost)
    • Nemožnost vyzvednout zboží na pobočce v Hradci Králové, i když tam byl výrobek vystaven.

Rychlost a kvalita služeb,v pátek jsem objednala zboží na prodejnu a v sobotu bylo k vyzvednutí

Vše v pořádku