• Výběr obuvi, příznivé ceny, rychlé doručení. Pánskou obuv jsme vraceli, nevyhovovala velikost, peníze okamžitě po doručení vrátili na účet.

• Přehlednost, dobrá kvalita a cena

• Široká nabídka zboží, snesitelné ceny, rychlé jednání.
    • 0

• velký výběr
    • dobré ceny rychlé doručení

• Pekné modely
    • Dobré ceny
    • Rôzne veľkosti
    • Rýchle dodanie

Až vo Vašom obchode som našla nadrozmernú veľkosť topánok pre syna. Primerané ceny, stránka prehľadná, tovar super, kvalitný, expresne rýchle doručenie, komunikácia s obchodom SUPER, vrelo odporúčam všetkým, som veľmi spokojná a určite nakúpim ešte vo Vašom obchode, nakoľko v SR som nenašla žiaden takýto obchod. Ďakujem

Reakce obchodu ARNO obuv

Mnohokrát ďakujeme za Vašu recenziu. Moc nás to teší, sme radi, že ste nás našli. Ať boty dlouho a dva slouží. Budeme sa tešiť nabudúce.