• Siroky sortiment, docela nizke ceny (na ukor kvality)
    • To, co jsem chtel ja, tak akorat sunt. Proto se k tomu ani nechteli vyjadrit. Pri reklamaci se mi akorat vysmali. Vice ve shrnuti.

Bych to asi prirovnal k army trznici. Po telefonu do eshopu jsme se domluvili, ze si zbozi vyzvednu osobne. Coz byla dobra vycuranost z jejich strany. Ve zkratce: tim, ze jsem si zbozi vyzvedl v prodejne nedostal jsem fakturu, ale jen paragon, protoze mi to prodali pres kam. obchod. Takze ten sunt, co jsem koupil nejde vratit. Jen vymenit za neco jineho ve stejne hodnote. Vysmali se mi a poslali me stezovat si k COIce. V olomoucke ČOI jsem se doszvedel, ze je to uz znama firma. :(
    Nikdy vice. Za ty nervy to nestoji.

Reakce obchodu ARMY-SURPLUS

pán si nakoupil sekery zřejmě na akce (Lítacé olomócké sekyre),jak uvádí na facebooku, kde se zároveň chlubí fotem,jak za pět minut zničí 5 seker. Zakoupené zboží na prodejně nám druhý den donesl s tím, že se jedná o šunty a požadoval hned vrátit peníze.Nabídli jsme mu vyměnu za jiné zboží,což odmítnul.Službu vrácení peněz za zakoupené zboží na kamenné prodejně,neposkytujeme.Pokud mu obchodník na počkání nevrátí peníze,vyhrožuje ČOI a nadává do podvodníků. Bohužel zřejmě nezná obchodní podmínky. Pán nevolal do eshopu a ani neexistuje závázná objednávka z eshopu jak tvrdí,ale na prodejnu a ptal se,zda máme na prodejně tři kusy a že si zboží vyzvedne osobně. Zboží si na prodejně zakoupil a dostal standartní účtenku s EET. Na prodejně platí jiné obchodní podmínky. Než by se šel poradit na ČOI tak raději píše různé recenze pod falešným jménem např.Jan Kovář,Lara,Mary White a jiné. Ještě zašleme dotaz na olomouckou ČOI zda pánovi sdělila, že jsme známa firma,jak uvádí, protože pokud je to pravda měla by nás ČOI určitě navštívit. Doposud máme s ČOI pouze kladné zkušenosti.
    S pozdravem Jarolím Jiří
    ARMY-SURPLUS

• dobrý výběr zboží

perfektní dohoda
    zboží obratem dodali

• mají zboží které nikde nenabízí
    • dobrá komunikace
    • rychlé dodání zboží
    • zatím neznám

je to dobrý obchod,určitě ještě nakoupím

• I kdyz na jejich strankach pisou jak jsou ochotni. Tak to neplati, po zalozeni uctu potvrzeni objednavky na Ceske maskace a doplnky ACR. Po me tahle zivnostnice pozadovala zaplatit DPH v rozporu se zakony CR, EU a mezinarodniho. S podobnym jednanim jsem se nesetkala ve svem zivote. A to obchoduji dlouho. Ucet mi pani "podnikatelka" zrusila tak jako I objednavku. S Arogantni neochotna. Objednavku co jsem dala pres kamaradku v CR v hodnote 3953 Kc na ktere mi odpocet DPH delala ona. A nasledni objednavku za 4329 Kc zrusi I s kontem. A rekne, ze jsou to drobne pro ni.

Nedoporucuji pokud mate zajem o Anzac vystroj ci nasich marinaku budou k dispozici u Slovaku. Na CR Po tehle zkusenosti nedodavame. Delam business leta pro me Je zakaznik a pece o zakaznika dulezita. Pro pani zivotnice plati Neochota arogance zadna ucta k zakaznikum. Byla jsem pred 3ma tydny v CR a s nicim podobnym jsem Se nesetkala. Rodice Vam zapomeli dat vychovani. Kdyz jsou pro Vas dalsi 4300 KC drobne bez DPH a mate problem vystavit fakturu, a porusit zavaznou obchodni smlouvu, I kdyz jsem Vam rekla, ze import do Zeme mimo EU zabezpecim Ja svym fedexem. Jedine co stacilo udelat poslat fakturu. Ja bych Ji obratem zaplatila pres PayPal + 2% poplatek PayPalu, zabalit, zvazit poslat rozmery baliku, vytisknou mnou poslane stitky FedEx a dat do ruk courierovy.
    Velky problem pro Vas. Vasi zivnost jsem hodila na black list v zahranici s Vama nikdo uz jednat nebude. Samozrejme, ze pro poruseni obchodnich praktik bude cela zalezitost prodana Ceskym institucim na prosetreni nakolik nejde o kraceni Dane a taky poruseni paragrafu obchodniho zakoniku a mezinarodnich obchodnich predpisu.

• Neochota Arogantni pristup pani zivnostnice Jarolimove, pozadovala zaplaceni DPH na vyvoz do treti zeme. Pro ni Je 4300 Kc drobne. Kdybych to vedela tak u ni nekupuji. Z necim tak arogantnim a neochotnym jsem se nesetkala v zivote.

Koupila jsem veci za 3935 Kc a taky zaplatila. Po zjisteni jak Je pani Jarolimova neochotna a jaky ma pristup k zakaznikum. Jsem u nich zrusila konto, dalsi objednavku pozadovala doklad partnera ze zahranici na propusteni zbozi bez DPH. I presto pozadovala zaplatit DPH nakolik 4300 Kc bez DPH jsou pro ni drobny a cituji porad Se najdou v Cesku volove, ktery budou kupovat u mne. Danovy doklad k prvni objednavce jsem musela zadat, protoze oni ho nezasilaji s objednanym zbozim. Jeste mi drzel rekla tak jste ho ztratila to se mam jako posrat. Nikdy vice s takovym chovanim jsem Se nesetkala. Zivnostnice!!!!

• doprava česká posta je pro me velke minus sledovani zasilky mi ukazovalo ze balik je porad na depu se vtipnym popiskem vyssi moc a on byl davno na poste mam radsi kuryry jinak bez problemu
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Moznost objednani mimo skl. zasoby.
    • Doprava - bez ulozny v miste kupujiciho (stredne velke mesto).

Ok

• tovar za dostupné ceny
    • žiadne

dobrý nákup, dobrý prístup

• to čo som potreboval,maliaj poslali,viac neriešim....
    • žiadne

odporúčam

• přehledné stránky na internetu,rychlé vyřízení i v případě výměny za větší,již jsem zde nakupoval a byl vždy spokojen
    • nemá slabin

• Objednáno několik věcí, které zřejmě měli pasovat do sebe - čutora, pítko a obal na čutoru. Poskládáno z několika kusů v eshopu, druhý den telefotnát že zkoušeli jestli to pasuje a prý tomu tak není. Byla rychle domluvena náhrada za iný set - dokonce levnější. Objednávka byla již uhrazena, přebytek mi byl vrácen na účet.
    • Rychlé jednání
    • Flexibilita
    • Přemýšlí nad objednávkou - mohli mi to také pouze zabalit a nic neřešit
    • Doporučuji
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Rychlost a komunikativnost.

Super eshop.Objednávka byla odeslána rychle. Perfektně zabaleno a ve výbornem stavu zboží i dorazilo. Za mě MAXIMÁLNÍ spokojenost.Příští nákum Army a outdoor věcí bude směřovat sem.

• Kvalitní zboží, rychlý dodej.
    • Žádné
  • Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Super věcičky co člověk upotřebi
    • Žádné sem neshledal

Velká spokojenost s personálem super domluva za sebe děkuji a doporučuji

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Mají zboží co jsem jinde nenašla
    • Doručili mi ho na druhý den

Jsem moc spokojená