• Nedoporučuji

Koupil jsem si zde kryt na telefon značky Spigen. Protože kryt byl fejk, zboží jsem osobně vrátil (nepoužité). Prodavač mi řekl, že mi peníze pošlou obratem na účet. Uběhly již dva týdny a přes několik upomínek z mojí strany mi peníze stále nevrátili.

• komunikace a přehled

velmi spokojen, zboží dorazilo do 3 dnů od objednávky.
    vše funguje jak má :-)

• Rychlá komunikace, zboží dodáno rychle a v pořádku.

Zkušenosti s nákupem jsou jen pozitivní. Objednávka a dodání bylo rychlé a bez problémů. V obchodě jsem nakupovala poprvé a nelituji svého rozhodnutí.
    Spokojenost.

• super komunikace, rychlé a seriózní jednání. maximální spokojenost!

Doporučuji. Zajímané ceny a i odborné poradenství, pokud má někdo trošku technické problémy, jako já:-)

• -
    • neprofesionální jednání
    • ze záruční opravy se telefon vrátil neopravený

Jako smluvní servis eshopu, ve kterém jsem telefon zakoupila, se skutečně neosvědčili. Telefon měl porouchaný spodní mikrofon a volanaí strana mě slyšela "jako přes zeď". Donesla jsem tedy telefon dle domluvy do servisu, odkud se mi za pouhé dva dny ozvali, že si telefon můžu vyzvednout. K mému zklamání byl iPhone ve stejném stavu jako při převzetí servisem. Nějaký technik se tam se mnou začal dohadovat, že takhle to fungovat má, že cena telefonu neodpovídá novému kusu a že nerozumí mému problému. Odmítla jsem telefon převzít, načež přišel nadřízený zmíněného technika a celou věc se snažil urovnat. Telefon přezkoušel zbylý personál a dali mi za pravdu, že skutečně není rozumět a že je nutné telefon znovu prověřit. Využili k tomu samozřejmě celou zákonem danou 30ti denní lhůtu a pak mě obešli a telefon zaslali přímo na prodejce, který ho následně přeposlal mě. V reklamačním dokladu stálo "slabší útlum na straně volaného" = neopraveno. S takto neprofesionálním přístupem jsem se setkala poprvé a servis rohodně nedoporučuji.

Reakce obchodu www.appleprodej.com

Děkuji za Vaší reakci. Nicméně nevím zda se týká našeho obchodu nebo smluvního servisu. Mohu požádat o bližší specifikaci Vašeho problému?
    Děkuji. Petr Polívka...