• - velký výběr zboží
    • - rychlé doručení
    • - o žádné nevím

Pěkný den, Elis,
    díky moc za nákup i hodnocení. Ceny, široký výběr příslušenství pro Apple, rychlost odeslání objednávky a zákaznický servis. To všechno nám dává smysl, aby náš zákazník byl spokojený.

Jsem spokojená

Pěkný den, Olho,
    moc díky za nákup i pozitivní hodnocení. Největší odměnou je pro nás spokojený zákazník. Rychlost, sklady, super kolegové v expedici, na zákaznické lince i v prodejně v Karlíně, veliká nabídka, abyste měli z čeho vybírat pro svá Apple zařízení. Našim zákazníkům dodáváme příslušenství od roku 2010.

Doporučuji na 100 %děkuji

Krásný den,
    díky moc za nákup a skvělé doporučení. Od roku 2010 nabízíme všem uživatelům Apple příslušenství a pořád pracujeme na zlepšení našich služeb. Vybírat můžete na e-shopu i v pražské prodejně v Karlíně. Expedujeme do druhého dne a denně u nás najdete slevy i novinky.
    Jana, applemix.cz

dobrá komunikace obchodu, rychlé dodání zboží

Krásný den,
    nejlepší odměna je spokojený zákazník. Ceny, široký výběr příslušenství pro Apple, rychlost odeslání objednávky a zákaznický servis. To všechno nám dává smysl, aby náš zákazník byl spokojený.

• Cena, rychlost dodání
    • nevím

Pěkný den, Petře,
    díky moc za nákup i hodnocení. Jsme tu pro Vás a Vaše Apple zařízení od roku 2010 a chceme, aby se k nám zákazníci rádi vraceli. Dobré ceny, velké sklady, navíc, nikdo nechce čekat na svou objednávku a proto expedujeme do druhého dne.

• rychlost dodání
    • přehledné stránky
    • super komunikace

Krásný den,
    moc si vážíme Vašeho komentáře, protože největší odměnou je pro nás spokojený a vracející se zákazník. Lepší reklamu si nemůžeme přát. Už od roku 2010 se staráme o uživatele Apple, aby bylo o jejich zařízení dobře postaráno.
    Ještě jednou díky a těšíme se příště.

rychlost dodání, ceny

Pěkný den, Martine,
    moc díky za nákup i pozitivní hodnocení. Rychlost, sklady, super kolegové v expedici, na zákaznické lince i v prodejně v Karlíně, veliká nabídka, abyste měli z čeho vybírat pro svá Apple zařízení. Našim zákazníkům dodáváme příslušenství od roku 2010.

• Ryclost dodání

Krásný den, Davide,
    díky moc za nákup i hodnocení. Od roku 2010 nabízíme všem uživatelům Apple příslušenství a pořád pracujeme na zlepšení našich služeb. Vybírat můžete na e-shopu i v pražské prodejně v Karlíně. Denně slevy i novinky a expedujeme do druhého dne.

• rychle dodáno

Pěkný den,
    díky za nákup i hodnocení. Příště to spolu dáme na 100%, co říkáte?
    Mějte se fajn a těšíme se příště,

Rychlost & profesionalita

Pěkný den, Zuz,
    díky moc za nákup i hodnocení. Jsme tu pro Vás a Vaše Apple zařízení a chceme, abyste se k nám ráda vracela. Kolegové na zákaznické lince, v expedici i v Praze jsou profíci a navíc fajn lidi, takže je u nich radost nakupovat. Navíc, nikdo nechce čekat a proto expedujeme do druhého dne.

• Dobrá dostupnost
    • Fajn personál

Pěkný den,

• Spolehlivost a rychlost

Krásný den, Blanko,
    moc si vážíme Vaší recenze. Je skvělé slyšet pochvalu na naše služby. Věřte, že takhle se snažíme přistupovat ke každému našemu zákazníkovi. A nejlepší reklama a odměna zároveň je pro nás spokojený a vracející se zákazník.
    Mějte se moc fajn a těšíme se příště,

Rychlé dodání.

K práci e-shopu nemám žádné výhrady. Komunikace a doprava bez problémů. Rychlé vyřízení.

Krásný den, Jano,
    nejlepší odměna je pro nás spokojený zákazník. Široký výběr příslušenství pro Apple, dobré cen, rychlost odeslání objednávky a zákaznický servis. Nejen doprava zdarma nad 699,- ale denně slevy a novinky a vždy něco navíc.

• +++
    • Xxx
    • +++
    • Pružnost

Krásný den, Bohumíre,

• Rychlá komunikace

Krásný den, Tomáši,
    moc díky za nákup i hodnocení. Na rychlosti, dobrých cenách, kvalitním příslušenství a spokojených zákaznících nám záleží. Rádi poradíme na zákaznické lince nebo přímo na prodejně v Karlíně. Denně u nás najdete novinky i slevy, stačí si vybrat.

• rychost,kvalita,ochota

Krásný den,
    díky moc za nákup i hodnocení. Od roku 2010 nabízíme všem uživatelům Apple příslušenství a pořád pracujeme na zlepšení našich služeb. Vybírat můžete na e-shopu i v pražské prodejně v Karlíně. Expedujeme do druhého dne a denně u nás najdete slevy i novinky.

Naprostá spokojenost.

Krásný den,
    moc děkujeme za nákup i hodnocení. Dvě slova řeknou vše, díky!
    Mějte super den a těšíme se příště.