• Mohu potvrdit je to zloděj!!!!!POZOR!!!!

Zboží jsem zaplatil a nic mi nepřišlo ani po dvou měsících a na nic nereagují.

Je to zloděj a podvodník, peníze bere, zboží nedodává a i přes několikeré upomínání nevrací peníze. Již jsem poslal podnět na ČOI a chystam se podat trestní oznámení. Firma je psaná na Tomáše Gregora, Dvořákova 1144, Mladá Boleslav. Ještě má tento "člověk" adresu poblíž M.B., tak si možná udělám výlet za panem zlodějíčkem...

• zbozi sem zaplatil 5.12.2012, k dnesnimu dni tj. 18.2.2013 nemam stale nic
    • staci si precist tuhle diskuzi http://podvodnefirmy.cz/3mcell/

tento obchod mi zkazil cele Vanoce, moc dekuji :) a nejhorsi na to vsem je ze obchod stale jede a zbozi lze porad objednavat, jo a jeste jedna vec skoda ze nejde dat 0% !

• PODVODNÍK !!!!!

bere peníze, nedodává zboží

• Vše

Podvodná firma!

• dlouhá čekací lhůta na všechno zejména na reklamace

podvod

• Jedná se o podvodný obchod, který zafunguje jen, když se mu podaří z vás vytáhnout platbu předem..Slouží mu k tomu metoda drastického příplatku při dobírce.Jakmile se podíváte na zboží na webu, uložíte jej do košíku ale košík zrušíte, ihned vám chodí motivační výzva k nákupu se slevou 3%, tu ale nikdy nedostanete.Obchod se rozjede potom, co pošlete platbu.Obchod se tváří, že funguje až do fáze odeslání zboží.Pak ale kontakt skončí a nikdo se neozývá a není dostupný na žádném kontaktu.
    • Přišel jsem takto o necelé 400.Stačí si prohlédnout diskuzi k této firmě Apple Service(3Mcell)na webu "Podvodné firmy" a vidíte, že nejsem zdaleka první podvedený.

Podvodná firma.

Reakce obchodu Apple Service

Dobrý den Předpokládám že jse pan Kolář Pokud vím zboží vám bylo doručeno s malým spožděním ale to už zde nikdo nenapíše :(

• nízké ceny
    • domluva