• Koupili jsme, nikdy jsme produkt neobdrzeli a penize nevratili, vsechna posta je generovana, zakaznickou linku nikdo nezveda

Pochybuji, ze tento obchod existuje, i kdyz maji pobocky v CR, Nemecku a na SK, vsechny maji podobne hrozne recenze, jako byla nase zkusenost... NEKUPUJTE NIC, at je cena sebelepsi.

• ?
    • O litr vyšší cena než uváděná.

Klamání zákazníka

• Nízké ceny
    • Neschopnost zaměstnanců.
    • Komunikace.
    • Neochota.
    • Dlouháááááá doba vyřízení, odeslání, doručení

Pokud máte pevné nervy směle do nákupu. Já už nikdy nebudu. Čekat téměř tři týdny na doručení to je na mě moc.

Reakce obchodu Angryprices.cz

Neschopnost zaměstnanců. Je vieci názoru
    Komunikace. 1x telefonat 3x mail s váma
    Neochota 4x se komunikovat neberem za neochotu
    Doba vyřízení 7 dni z čeho 5pracovních chápu túto vytku i mrzí nás to
    Doručení: to není naše vína
    11.8.2015 předání do depa kurýra
    13.8.2015 neúspěšný pokus o doručení
    14.8.2015 neúspěšný pokus o doručení
    14.8.2015 příjemce 2x nepřítomný
    17.8.2015 balík doručen

• Po třech dnech se dozvíte, že objednávka byla zrušena.

Hlavně NEPLAŤTE předem! A nakupujte pouze v případě, že zboží nepotřebujete. Je zde obrovská pravděpodobnost, že ho nedostanete.

• Objednávka zrušena bez udání důvodu!!
    • Stránky - nepřehledné, česko/slovensko/anglické, vzhledově i funkčně nedodělané!!!
    • Obchodní podmínky!!!

Důvodem nákupu na tomto eshopu byla nízká cena. Nalezená přes Heureku.

Průběh objednávky:
    Výběr zboží -> Objednávka na dobírku
    Následovaly emaily:
    [Angryprices.cz] Objednávka potvrdená, čaká sa na realizáciu
    [Angryprices.cz] Potvrzení objednávky
    [Angryprices.cz] Zrušené

Nikde žádný důvod či vysvětlení o zrušení. Nikde žádná omluva!

Stránky po bližším shlédnutí působí hodně nedůvěryhodně!!
    Ať jejich tří jazyčné provední eshopu, emailu! Dále obchodní podmínky slité do jednoho řádku. Po bližším zkoumání je patrné, že se jedná o slovenskou firmu, kterou vlastní polák. A za dobu svého působení (or roku 2014) stihla už změnit 2x název. Stejně jako recenze na Heurece nevypadají moc věruhodně!

Rozhodně všem kupujícím doporučuji si rozmyslet nákup u toho prodejce! A pokud i přesto, tak rozhodně neplatit předem!

Nedoporučuji tento eshop!

• Zajímavé ceny
    • Zboží nebylo skladem i když na stránkách bylo uvedeno ,že skladem je .

Zaplatil jsem zboží kartou ,to nebylo na skladě a tak jsem už předem (na základě hodnocení od jiných kupujících) měl obavu jak a kdy a jestli vůbec obdržím objednané zboží .
    Velmi mě ale překvapilo, jakým přístupem a ochotou vše prodejce vyřešil k mé naprosté spokojenosti (jmenovitě pan Dušan Kalis )
    Mohu tedy doporučit , jen asi občas je potřeba počítat s trpělivostí.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Doporučuji. Velmi ušetříte. Nic Vám totiž nepřijde - nemusíte platit.
    • Všechno

Objednal jsem zboží, které bylo a stále je!! skladem. Přišla automatická odpověď, že je to v běhu. Výborně - těšíte se na zboží. Pak týden nic. Tak se ozvete. A zjistíte, že zboží není a nebylo a objednávka se ruší. Chápu, že se stane, že se někdy něco vyprodá, ale proč to neřeknou? Týden mi přijde dost dlouhá doba. Kašlou na to, zákazníka mají u zádele. Prostě by se nikdy neozvali a nechali by to vyhnít. A vzkaz tomu pánovi, co v odpovědích tvrdí, že špatné recenze jsou od konkurence: udělejte si tam pořádek a špatné recenze přestanou chodit. Nazdar.

• zajimavá cena
    • velice nesolidní Eshop, podoivný web, podivné chování, po potvrzení objednávky, pak další potvrzení tak taktéž najendou obchod zrusen. asi cekaji kterej vul posle peníze předem a pak nic.

Dejte si na ně pozor. Podovdníci

Reakce obchodu Angryprices.cz

Nevím z čeho si dovolíte tvrdit, že jsme nesolidních e-shop. V čem je podivný veb, chování? Ano jako prve přichází z každého e-shopu informace o uspešnem objenaní,, Objednávka potvrzena, čeká se na realizaci ", ale pak přichází mail, že objednávka se realizuje. A co do otázky posílání peněz do předu zase se hrubě mýlíte ve snaze očernit nás, vaši konkurenci. Naš e-shop umožňuje objednat zboží i na dobírku takže nemate pravdu, že čekame jak je napsano vaším vulgarním jazyke ,,kerej vol pošle peníze"

• zboží zaplaceno, ale nedorazilo

Zaplatila jsem zboží, které nedorazilo. Bohužel jsem si první nepřečetla recenze. Platba do obchodu odešla, bohužel žádná následující komunikace s obchodem nevyšla. Nereagovali na email, a telefon mi vzali jen jednou, a když zjistili že chci vrátit peníze, už mi to potom nebrali. Takže akorát další podvodníci. Pokud dojde k vrácení peněz, recenzi smažu, ovšem jinak obchod NEDOPORUČUJI !!!!!!!