• ŽÁDNÝ, chlap je podvodník bude v insolvenčním řízení!!! Ať nenaletíte jakojá :(

• Telefony jsou jsou EU zřejmě z Polska ale originální balení a všechno funkční. Za to cenu nejlepší poměr cena/výkon. Majitel není v krachu, jak tu někdo psal, osobně jsem si u něj telefon vyzvedával a bylo to v pohodě. Telefon již 3 týdny funguje k plné mé spokojenosti
    • Pouze v hlubinách Andriodu jsem našel pozůstatek po polském operátorovi Orange, ale ruku na srdce, kdo se v tom bude z normálních zákazníků takto hrabat

Obchod doporučuji, poměr cena výkon jednoznačně nejlepší na trhu. Někdo bude muset možná na čekat pár dní, ale za tu cenu se to bohatě vyplatí. Telefon jsem si osobně vyzvedl, protože bydlím relativně blízko a nebyl žádný problém.Lepší je komunikace po mailu, telefon je někdy nedostupný

• Je to podvod. Majitel je v krachu. Nenakupovat.

• Podvod
    • Zlodějina

Jednoduše podvod.

• nic!
    • Celý obchod je podvod! V úpadku, okradl už 80 lidí a peníze zřejmě neuvidíme. V žádném připade si nic neobjednávejte, je to jako vyhodit peníze ven oknem!

Celý obchod je podvod! Je v úpadku, ale na webu to nenajdete. Okradl už 80 lidí a peníze zřejmě neuvidíme už nikdy. V žádném připade si nic neobjednávejte, je to jako vyhodit peníze ven oknem!

Raději je darujte na charitu...

• Je to podvod. Nekupujte. Nemají žádný mobil skladem a bude hlasit na solvenční řízení.

Největší moje chyba, že jsem to zaplatila předem. Lákala mě jejich nejnižší cena na trhu a velký výběr zboží. Přitom je to podvod. Prý již 80 lidí u nich to zaplatili bez zboží, webová strana stále funguje, tak těch bude ještě víc.

Teď jsem mluvil s panem Havlíčkem, a říkal, že se máme s penězi a telefonem rozloučit. Myslíte že trestní oznámení pomůže?

Vytvořil jsem facebookovou událost, kde můžeme diskutovat co dál, protože tady lze psát jen 1x

• JÁ SE SNAD VYDÁM DO TĚCH RADVANIC Z MANŽELEM A JEHO KAMARÁDY!!!! UŽ MĚ TO FAKT NEBAVÍ TOTO.

5 a půl ROKU??? ježiš za takovou dobu budou ty naše peníze mít tak třetinovou hodnotu, vzhledem k inflaci... to snad ne....

Tak podle pana Havlíčka obvyklá doba vrácení peněz přes insolvenční řízení je 5 a půl roku.

• Podáno trestní oznámení na pana Barka pod jednacim číslem KRPA-366210-3/TČ-2015-001318
    • Pokud se bude chtít někdo přidat stačí na kterémkoli odd.policieČR.Stačí si vzít kopii objednávky nebo výpisu o odeslání částky.
    • Přeci to těmto lidem nemůže stále procházet!!

Trestní oznámení

Take jsem zvazoval obednani telefonu od Barka ale poslani penez dopredu me odradilo. Ale v minulosti jsem od nej kupoval nahradni dili na telefon a vsechno bylo ok. Sledoval jsemi jeho fb jako fanousek androidu a celkove vypadal jako normalni clovek, ktery i slusne komunikoval. Takovouhle boudu bych od nej nikdy necekal.

• Žádná komunikace
    • Zaplaceno 16000, zboží nedodáno!
    • Podáno trestní oznámení

Pan Bark je v insolovenci, jeho případ řeší firma Abivia. Pověřenou osobou je pan Břetislav Havlíček.

• -
    • Objednala jsem 1.9., ihned zaplatila, přišlo mi potvrzení o platbě o 2 dny později a poté nic. Žádná odpověď na email, telefon neexistuje až dnes mi přišel email( automatická odpoved na muj email), že firma je v insolvenci a zkrachovala a bude se to řešit soudně! Skvělé. Jdu zamávat 16tisícům.
    • Myslím, že udání na policii vám nepomůže...
    • NIKDO SI UŽ NIC NEOBJEDNÁVEJTE.
    • A kdo si objednal, zavolejte panovi Břetislavovi Havlíčkovi
    • 732994018, [email protected]

NIKDO SI UŽ NIC NEOBJEDNÁVEJTE.

• Překvapuje mě chování a přístup k zákazníkům od "ANDROID ASISTENT", především pak od pana Barka, ačkoliv se na svých webových stránkách prezentuje certifikátem spolehlivá firma! Ověřovala jsem si to a certifikát opravdu oprávněně získala! Zvláštní... Na emaily nereaguje a uvedené číslo hlásí, že neexistuje, i když jsem s ním od objednání a zaplacení 2x volala ohledně objednaného zboží! Rovněž jsem zaplatila necelých 10.000,- Kč již v polovině srpna, a stále nic!!! Nyní jsem psala i na email, ale bez odezvy! Co mě i osobně zaráží je to, že na žádnou z uvedených recenzí nereaguje, jako tomu bylo u předešlých! Opravdu nevím, zatím vyčkávám, protože se může stát ledacos nepředvídaného, např. můžete skončit v nemocnici, ale budu čekat pouze měsíc od zaplacení, a pokud nezískám jakoukoliv informaci ohledně objednávky,učiním patřičné kroky jako jiní zde a půjdu na policii.

• PODVODNÍK,
    stejné zkušenosti s panem Barkem, jako ostatní podvedení klienti, zboží zaplaceno, nedodáno.
    Odstupuji od smlouvy a podávám na pana Barka trestní oznámení.

• Podvodník

Vyhnout se

• Žádné.
    • Nedostatečná komunikace.

Nedostal jsem ani zboží, a po odstoupení od smlouvy, ani peníze zpět. Komunikace žádná, telefon vypnutý. Podávám trestní oznámení. kdo se chcete připojit, ozvěte se.

• nekomunikují se zákazníkem!!!

naprosto nákup nedoporučuji! Nulová komunikace obchodu, telefony neberou, na e-maily neodpovídají! Zboží, které prezentovali jako skladem jsem objednala, musela zaplatit předem, protože jinou možnost zákazníkovi nedávají. Je to od nákupu již 10 dní, a zboží stále nedorazilo!! ani nemám žádnou zprávu o tom, že by bylo zboží na cestě.. Pro nákup v tomto obchodě jsem se rozhodla na základě poměrně kladných recenzí, ale jsem hluboce zklamaná!!!!

Stalo se mi to same jako cloveku v recenzi nize. Automaticky email uplne stejny. Zakoupil jsem iphone za 18000,- Mate nekdo nejaky napad jak penize z cloveka vymoci ? Ani tomu automatickemu emailu neverim, i to muze byt podvod. Nebo se mam s penezi rovnou rozloucit ?
    Diky

• .
    • .

Jsem na tom stejně, toto mi teď prišlo do mailu...tak snad se situace postupně začne řešit...

Dobrý den.
    Díky spolupráci s naším výhradním dodavatelem, jsme byli nuceni vyhlásit úpadek...
    Celá situace nás už kvůli dosavadní reputaci velice mrzí.
    Můžeme vás uklidnit,o své peníze nepřijdete.Pokud vaše zboží nedorazí v nejbližších dnech:
    Pověřený člověk pro přihlášení vaší pohledávky je osoba spravující náš úpadek,pan Břetislav Havlíček
    732994018,[email protected]
    Děkujeme za pochopení