• rychlé dodání, dostupná cena dodaného zboží

• Nabízejí i to co nemají.

• Rychlé dodání zboží

• Nevím, možná nižší cena.
    • Velmi dlouhá dodací doba, nutnost několika urgencí. Nevím, zda bych se dočkal bez nich.

• flexibilní
    • nemám výhrad

jednoznačně vše OK

• Dobrá cena a komunikace.

• super ceny zbozi

• Hlavni slabinou dle meho je doprava. GLS je dle meho spatna volba pro vsechny co si objednavaji na internetu. Coz mi bylo vlastne i vycteno ze strany GLS se slovy "si neobjednavejte na internetu kdyz nemuzete dopoledne balik prevzit" neochota dorucit pracujicim v odpolednich hodinach, kvuli mne nebude menit svou trasu jizdy. Navic si dovolilo GLS poslat ihned zasilku zpet do e-shopu!

Komunikace a ochota u tohoto e-shopu je na jednicku! Ochotne poslali balik znovu pres ceskou postu, obratili se na GLS se stiznosti a snazili se celou situaci vyresit.
    Mohu tedy jen doporucit! Jedine co cely obchod brzdil je GLS jiz nikdy vice prez tohoto dopravce nebudu zbozi objednavat, arogantni jednani, a pro pracujici neochota dorucit zbozi v odpolednich hodinach.
    U jinych dopravcu jsem zadny podobny problem nemela!

• Kvalita, solehlivost, cena

Perfect

• Náhradní baterie do fotoaparátu vyrobeného v roce 2005
    • Na výdejním místě v Brně na Nových sadech nelze platit kartou

• -výborná cena
    • -velmi solidní jednání
    • -rychlost dodání i v době dovolených

Všem služby tohoto obchodu doporučuji!Příště zas :-)

• Dostupnost, přehlednost, rychlost
    • Žádné

Zboží a komunikace s obchodem bez problémů. Negativně však hodnotím dodávkovou službu. Ač na balíku bylo napsáno nedoručovat v úterky a čtvrtky, pán z GLS toto absolutně ignoroval, čímž mi způsobil docela problémy s vyzvednutím zboží. Naprosto neprofesionální přístup.
    Obchod rozhodně doporučuji, ale dopravu nevím. Nikdy jsem s doručením problémy neměla, asi byla špatná konstelace.

• Po týdnu jsem objednávku zrušil. Zboží ,které mělo být skladem bohužel nebylo.Komunikace ze strany prodejce až po 7 dnech a to až na základě mém zrušení objednávky.
    • VELICE ŠPATNÁ KOMUNIKACE ZE STRANY PRODEJCE

ZBOŽÍ NEBYLO SKLADEM JAK BYLO UVÁDĚNÉ. ŽÁDNÁ KOMUNIKACE ZE STRANY PRODEJCE BĚHEM 7 DNÍ . BOHUŽEL SE MNĚ PRODEJCE ANI NEOBTĚŽOVAL INFORMOVAT JAK TO VYPADÁ S VYŘÍZENÍM MÉ OBJEDNÁVKY. PRODEJCE SE OZVAL AŽ NA ZÁKLADĚ MNOU ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY A TO AŽ PO 7 DNECH S TÍM ,ŽE ÚDAJNĚ NEBYL PO CELOU DOBU DOSTUPNÝ NA INTERNETU - CO DODAT. NAKONEC JSEM OBJEDNAL TO SAMÉ ZBOŽÍ U JINÉHO PRODEJCE A OBDRŽEL JSEM DO DRUHÉHO DNE A JEŠTĚ S CENOU O 30 % LEVNĚJI. JE MI LÍTO OSOBNĚ SI TAKTO OBCHODOVÁNÍ NEPŘEDSTAVUJI.JINAK PŘEJÍ MNOHO ÚSPĚCHŮ.

Reakce obchodu amtzshop.cz

Vaší špatné zkušenosti je nám líto, bohužel Vámi požadované zboží opravdu nemáme skladem, jak je i vidět na našem e-shopu. Zboží by Vám bylo doručeno 6 den, tzn. vzhledem k objednávce provedené v odpoledních hodinách, 2 dnech víkendu a jednom dni přepravy byl reálný čas dodávky 3 pracovní dny. O postupu dodávky jste byl informován 3 emaily rozesílanými automatem. A telefonátem, provedeným naší opreátorkou.
    AMTZ s.r.o.

• Rychlé dodání zboží.

• kavlitní komunikace
    • ne

• Nejlevnější zboží
    • Ochota
    • Rychlé dodaní

Vždy se dívám na recenze e-shopů, když něco objednávám. Tento e-shop mohu opravdu doporučit. Děkuji za ochotu paní Polachové, která se mnou telefonicky řešila náhradní variantu zboží,které už neměli na skladě a já to potřebovala včas, jelikož to byl dárek. Náhradní zboží, na kterém jsme se domluvily dorazilo ještě dříve, než bylo v plánu.
    Není nad milé, obětavé lidi!

• Vse na jednom miste za dobRe ceny
    • Možnosti přepravy

Výborna komunikace, doporučuji.

• výborné ceny a dobré zboží
    • nemá

• nejnižší cenu

• neoriginální (repasované) tonery za velmi dobrou cenu