• DOBRÝ SORTIMENT , SUPER CENY,DOBRÁ KOMUNIKACE,
    • NAMÁ

DOPORUČUJI VŠEM

• celkem dobré ceny
    • nevím po první objednávce nemohu posoudit

po jednom nákupu jsem spokojená

• Hlavni slabina je posílani zboží službou in time.Zboží objednáno týden před vánoci a 22 prosince poslána zpráva intime že baliček bude dorucen ten den a baliček nikde po dalších pěti dnech opět sms že baliček doručuji a opět nic. In time nikdy vice.

• Rychlost dodání, kvalita zboží
    • Kurýr doručovací služby In-Time by se měl zdokonalit v jednání s klientem.

Kvalitní zboží za příjemnou cenu. Komunikace s obchodem bezproblémová. Zboží dodáno rychle a v pořádku.

Sháněla jsem jistý ne úplně běžně dostupný komponent na dětské kolo a tento obchod jej měl navíc za nejnižší cenu. Kolečko bude jako nové a může pod strom.
    Dopravu před vánoci nelze hodnotit. Na zboží jsem čekala téměř 14 dní. Doprava v Čechách všeobecně za nic nestojí. Uvítala bych možnost poštomatu nebo úloženky. Komunikace výborná.

Rychlé vyřízení objednávky ze strany obchodu, ale doprava trvala vice než týden!

• U některých věcí lepší ceny
    • dlouhá dodací doba

Vse ok

Obchod můžu jen doporučit,vlastní chybou jsem objednal špatné zboží,to jsem ještě ten samý den poslal zpět a za dva dny jsem měl doma to co jsem potřeboval.Super!!!!

cela objednavka nebyla oficialne potvrzena a po několika dnech rovnou prisla zasilka,uz jsem si myslel ze je to cele pase..?? zvlastni ale jinak vse probehlo:platba doruceni...

• zajímavý sortiment
    • perfektní komunikace

• zasláno vadné zboží,komunikace vesměs žádná

Nedoporučuji tento obchod.

• Levné jinde nedostupné zboží, šířka sortimentu, rychlost dodání, komunikace, dobře zabaleno, možnost doručení do balíkomatu
    • Žádné

Překvapivě profi přístup, rychlost, dárek v balení

• nízké ceny
    • nevím

s nákupem jsem spokojena

• cena, vštřícnost

zboží by mohlo přijít dříve, ale bylo to způsobeno přepravní společností In Time

• Objednal jsem zboží nedorazilo ani po 10dnech. Po urgenci sice přišla zpráva, že zboží bude odesláno, ale zase nic.

• Velký výběr cyklomateriálu.0

Doporučuji.

• příznivá cena
    • zatím nic

příznivá cena

• -

super

• Místo odpovědi na můj dotaz týkající se vlastnosti zboží mi zboží poslali. Zboží jsem tedy nepřevzal. Obchod tedy nemohu doporučit.

Reakce obchodu Amaro sport

Omlouvám se za potíže ,ale Vy jste si zboží objednal ,pokud by jste se ptal emailem nebo telefonicky ,bylo by upřesněno o jaké zboží jde.V popisu je jasně uveden popis zboží.