• Neustálé prodlužování záručních oprav, po 2 údajných opravách mi byl vrácen mobil v nefunkčním stavu, 6 týdnů bez telefonu!

Nedoporučuji!

• Reklamoval jsem mobilní telefon z důvodu vypadávání signálu. Po 3 týdnech mi byl vrácen ještě v horším stavu, údajně byl vyměněn usb sub board s anténami, ale nefunguje nabíjení!

Nedoporučuji.

Jak již bylo napsáno. V žádném případě nic nekupovat. Chtěla jsem reklamovat u Apple. Tam mi ho nevzali, že je z USA a ne EU, ať vyreklamuji u prodávajícího. To dělat vzhledem k recenzím nehodlám, přišla bych jak o peníze, tak i telefon. Co už, zkušenost draze zaplacená :-(

• Prodávají repasované mobily nebo prototypy a vydávají je za nové...

Nekupujte zde!!!!

• Z vlastní zkušenosti nedoporučuji!!! tento obchod.Prodávájí staré repasované telefony z východu. Mě prodali 2 roky starý repasovaný telefon. Do doby než se projevily problémy vše ok, ale pak zdlouhavé reklamování, prověřování a dokazování-uznali i po mém neustálém mailování a posílání telefonu tam a zpět reklamaci, bohužel dodnes nebyla splněna-takže jsme bez mobilu i bez peněz:-(.Neustálé výmluvy na něco i když zákonná lhůta pro vyřízení již uplynula.Opravdu pro silné nervy a žaludky. V případě koupě doporučuji si ověřit číslo IMEI vašeho telefonu u podpory výrobce a oni vám přesně řeknou pro jaký trh je telefon určen a kdy byl prodán.

Nikdy, nikdy, nikdy nedoporučuji!!!!

• Rychle a seriozni jednani
    • Nema

Spokojenost

• to co bylo psáno-splněno
    • dobrá cena
    • přišlo vše v perfektním stavu
    • pouze mi chyběl manuál k výrobku

jsou seriózní
    rychlý příjem zásilky
    hlavně nic nebylo poškozeno
    vše souhlasilo i na faktuře

• pozor pozor pozor podvodný obchod

Z vlastní zkušenosti upřímně nedoporučuji tento obchod a stejně tak obchody Central Import, BRD Company, kvalitnímobily a podobné obchody s adresou Bavorská 856/14 Stodůlky. Jedná se o jeden týž obchod, který podvodem prodává staré repasované telefony z východu. Mě prodali 2,5 roku starý repasovaný telefon z Ukrajiny. Do doby než se projevily problémy vše ok, ale pak zdlouhavé reklamování, prověřování a dokazování. V případě koupě doporučuji si ověřit číslo IMEI vašeho telefonu u podpory výrobce a oni vám přesně řeknou pro jaký trh je telefon určen a kdy byl prodán.

• dlouhá čekací doba, špatná komunikace obchodu, nejdříve mi řekli, že mobil vyskladňují a když jsem si za 2 dny zavolala, že mobil stále nedorazil dozvěděla jsem se, že již mobil není k dispozici. O další stav objednávky jsem se vždy musela zajímat jen já, oni nezavolali ani jednou.

Vše bylo dobré,až na zboží,nefunkční

• Velmi rychlé potvrzení objednávky a dodání zboží.
    • Nejlepší cena a výborné recenze.
    • Zatím o žádných nevím.

Obchod bych doporučil, protože zboží přišlo do druhého dne a v pořádku.

skvělý obchod

• Neskutečnou rychlost.
    • Nevím o žádných.

Na obchod jsem narazila úplně náhodou, stránky jsou velice jednoduché.
    Přesto jsem se divila, jak rychle bylo vše vyřízené (od objednávky až po doručení).
    Všem tento obchod doporučuji.

• Zboží vyhovuje mým potřebám.
    • Obchod nabízí zboží za dobrou cenu.
    • Nemám výhrady.

• rychlost, cena

vse v naprostem poradku.

• Rychlost, spolehlivost.

Příjemné jednání.Spokojenost

• výběr zboží
    • ceny
    • doprava zdarma
    • komunikace (možná až moc :D)

spokojenost :)

• Rychle dodání