• Rychle vyřízení objednávky 8

Dobrá cena, doprava +dobírka zdarma.

• Nulová komunikace
    • Lživé informace

Zboží mělo uvedeno dodání 10 pracovních dní. Po deseti dnech přišel mail s informací o zpožděni (po sem by to ještě bylo v pořádku). Za další dva dny přišla informace, že zboží dorazilo na centrální sklad a do 24h bude nachystáno k odběru a někdo mě bude kontaktovat kvůli službám pneuservisu. To bylo před týdnem. Nikdo se neozval. Na maily nereagují. Ve sledování zásilky je stále stav “příprava k osobnímu odběru”. Dovolat se není možné. Domnívám se, že celé stránky Alukola.cz jsou podvod. Naštěstí jsem neplatil předem. Obchod rozhodně nedoporučuji.

• Rychlost jednání

• Prodali mi špatný rozměr rezervního disku. Když jsem zboží reklamoval, tak to neakceptovali. Tak mám úplně nový disk a k ničemu. Už od nich nic nekoupím.

dobrá pneumatika za rozumnou cenu

• Nabízené pneumatiky nebylo možné vůbec dodat, přesto zůstaly dále v nabídce :-(

Vše na jedničku. Jen foto kol by si zasloužilo lepší rozlišení. Ve skutečnosti disky vypadají mnohem, mnohem lépe než na obrázku.

Cena , rychlé dodání

• Vše funguje..
    • Nevim

Měli jste mi Kola zkomplikovat a vyvážit. Vzaly jste si za to přes 500 kč. Po ujetí cca100km a jízdy mimo obec při které se klepalo celé auto jsem byl nucen zajet do servisu nechat sundat Kola vyvážit a opět namontovat za 1 099.00 kč. Tak tuto službu nenabízejte a nebo ji dělejte pořádně. Jen pro zajímavost 1kolo 25g 2kolo 15g 3kolo 10g 4kolo 45g závaží. Kopecký

• Dobrý, jednoduchý a přehledný web
    • Super konfigurátor, kde vidíte kola na svém autě
    • Doba dodání, dost dlouhá
    • Po delší době, když byla kola připravena k expedici, mi obchod sdělil, že na přiobjednané šrouby a případně krytky na ně když nebudou chromové, znovu další čekání. Někdo zapomněl přiobjednané zboží objednat

Všeobecná spokojenost

• Nekomunikace

Rychle zpracovaná nabídky, dodání taktéž, vše proběhlo v pořádku.

• Profesionální přístup
    • Na kola jsem čekal 2 dny

Je to dobré! Kola jsou krásná!

vše od objednání až po doručení bez problémů

Zkušenosti nemám zatím žádné.

Kola na dopravu perfektně zabalená, připravená na nasazení na auto. Naprostá spokojenost