• Dlouhá doba dodání, zboží obědnat raději u jiného obchodu, u některých bylo dodání již druhý pracovní den a tady vůbec nevím kde je!!!

Obědnat u jiného obchodu!!!

• rychlé dodání, cena

Rychlá dodávka pneu jak bylo slíbeno. DOT jak bylo informováno. Dobrá cena. Obchod reaguje.

Dodání tak, jak jsem byl informován. Objednání pneumatik v únoru 2024, DOT byl dokonce 0324.

• Informováni zákazníka
    • Profesionální přístup

V přiloženém návodu u každého kola je uvedeno jak se má zacházet s utahovacími šrouby. V minulosti jsem používal podobná kola u vozu Felicia a měl jsem k nim zvláštní šrouby a vymezovací podložky. Včera jsem kola obdržel v pořádku, ale šrouby ani vymezovací podložky nebyly přiloženy. Dnes jsem zavolal na č, 777617357 a na můj dotaz zda toto příslušenství není omylem dodáno, obdržel jsem odpověď, že na kola mně dodaná to nepotřebuji. Předpokládám, že až budu v servisu montovat kola pro letní provoz, bude vše v pořádku. S pozdravem Tomáš-

Rychlé jednání

Dodání dle domluveného termínu, ověření na váš vůz, součástí vymezovací krozužky a šrouby...za mě druhá sada elektronů za 1 rok a spokojenost.

rychlé dodání

• Levnější ceny o par procent oproti konkurenci
    • Nedodržení lhůty
    • Pozdní komunikace
    • Lžou, že je zboží na cestě a pak najednou, že není, že na moje vozidlo kola nevejdou přes brzdy …
    • Amaterismus, když ani nevědí, ze velké brzdy jsou jako doplňková výbava nikoliv základní výbava vozu.

Kdybych několikrát neurgoval pozdní dodání ani bych se nedozvěděl, že kola ani nejsou na cestě …
    Jednoduše ztráta 15 dni a nemám nic …

Reakce obchodu ALUKOLA.COM

Dodaní na sklad v momentálni sezóní špičce u těchto disků je o 3 dny delší, než bylo uvedeno v objednávce ( v situaci, kdy DPD nebere zasilky do přepravy i několik dní kvůli kapacitě ).
    Psal jste, že kola chcete na toto auto: " Kola pro formentor cupra 2023 Barva šedá! " Musíme přiznat, že podle barvy bohužel neumíme určit výbavu auta.
    Výrobce nás upozornil, že kola nepasují na toto auto, pokud má velké brzdy. Amatérismus by byl kola dodat a toto neřešit a pak čekat, až po nazutí pneu budete volat, že se kola nevejdou přes brzdy.

vše O.K.

• Vše OK

• rychlá doprava

Ceny

Vše proběhlo tak jak mělo.

• Nemoznost platit kartou

Den predem neni jasne, jestli kuryr prijede dopoledne, nebo po praci. Nechal jsem schvalne penize doma pro manzelku, ktera konci drive. SMS o dopolednim doruceni jsem bohuzel dostal az po prijezdu do prace, takze to klaplo az na druhy den, protoze neni mozna platba kartou, i kdyz kuryrovi ten den jini lide pro dodavky z jinych firem platit kartou mohli.

Reakce obchodu ALUKOLA.COM

Objednal jste pneu s typem platby: PLATBA DOBÍRKOU HOTOVĚ, což jste věděl už před objednáním a také z emailu s potvrzením objednávky.

• Dobré ceny
    • Dodací lhůta jim nic neříká

Zboží, které uvádí, že mají skladem a je u vás do ŠESTI dnů, dorazilo přesně po 14! dnech od objednání...

Reakce obchodu ALUKOLA.COM

U objednaných pneu je uvedena dostupnost na sklad 7 prac. dnů.
    Platba přišla na účet v úterý 31.10.

31.10.2023 15 700,00 CZK ALUKOLA s.r.o. (2200274451 - CZK) 1044521xx / 2250 VS: 20233926

Expedice byla přesně 7 prac. dnů ve čtvrtek 9.10. a v pátek doručení.

Zboží se nedá vyzvednout osobně, pouze přepravkou

• Velmi dobré ceny,rychlé dodání,spokojenost
    • Neznám žádnou

Doporučuji tento obchod k nákupům,jsem spokojen