• Velice profesionální přístup majitele k zákazníkovi

Po dlouhém vybírání jsem nakonec vybral na doporučení majitele kola, která vypadají super . Jsem z nich unešen, auto vypadá skvěle a jsem velice rád , že jsem navštívil právě tento obchod Aluapneu v České Lípě. A tímto děkuji majiteli za vstřícnost a trpělivost. Roman Mikula Rychnov u Jablonce nad Nisou

Obchod Aluapneu.cz je pro mě jasná volba pro další nákupy! Objednány 2 sady alu disků a pneu - naprostá spokojenost s kvalitou, vzhledem a cenou. Komunikace naprosto profesionální, dodání bleskové a bez chyby. Doporučuji! Leoš Havelka.

Super shop to aluapneu.cz výborná komunikace to se jen tak nevidí, super kvalitní zboží a velký výběr všeho možného.. S manželem jsme kupovali alu kola a jsme nadmíru spokojení! Rozhodně příště nakoupíme zase tady! Rozhodně doporučujeme

https://www.aluapneu.cz/ je super obchod s kvalitním dortimentem... kupovali jsme s manželem a jsou nadšení. Super super super!!

• Opakující se příspěvek byl odstraněn.

na https://www.aluapneu.cz/ nakupujeme moc rádi. Kvalitní zboží, super komunikace se zákazníkem, rychlé dodání zboží. Moc moc super, rádi nakoupíme i příště:-)

• Opakující se příspěvek byl odstraněn.

My jsme tady kupovali alu kola, a velká spokojenost:-) Supr kvalita a jsou moc pěkné :-)

Super obchod, velký výběr originálních kousků a vše skladem. Super servis pro zákazníky, vždy je z čeho vybírat:-)

• skladem, dobrej vyber, pomoc personalu

Spokojenost maximální. Ohromnej výběr origo alu kol. Výborný značky v nabídce. Rychlý doručení a hlavně... HLAVNĚ pomoc s výběrem, to jsem ocenila nejvíc.

• skladem, rychlost doručení a hlavně ze shopu poradi s vyberem

Super shop. Našel jsem tady nejlepší cenu mýho výběru. Vše skladem. To mi vyhovolo maximálně.

• velký výběr, který je nicméně k ničemu
    • prodejce vůbec nekomunikuje

Slibované rychlé dodání se nekoná. Objednávka byla odeslána už před třemi týdny a zaplacena. Byť byly kola inzerována jako "skladem," tak dosud nedorazily. Prodejce nekomunikuje a nereaguje na žádné podněty. Pouze jednou zvednul telefon, kdy situaci zlehčoval a choval se arogantně. Vyhněte se velkým obloukem!

Reakce obchodu aluapneu.cz

nejspíš jste omylem ohodnotil špatný obchod. Žádné nevyřízené objednávky totiž v současné době nemáme a ani si nenecháme platit za zboží předem, ale vždy při předání kurýrovi. Navíc není v našem zájmu, abychom zboží nepředali zákazníkovi. Všechna alu kola máme totiž skutečně skladem a není tedy nejmenší problém je po domluvě bez čekání obratem doručit. Na každou objednávku vždy voláme předem a vše telefonicky s každým zákazníkem potvrzujeme, aby nedocházelo k pozdějším nedorozuměním. Nemáme v žádném případě nejmenší důvod k tomu, být k našim zákazníkům arogantní, ať se jedná o jakékoliv řešení i nepříjemných problémů. Zákazník je u nás vždy na prvním místě. Prosíme o kontrolu objednávky a smazání špatné recenze, která nepatří nám. Pro ověření, prosíme, volejte na naše telefonní číslo 776766366. Děkujeme.

• nikdy jsem nic takového v Č.R. nezažil - super
    • Vstřícnost ,ochota, dodávka zboží, komunikace vše perfektní. Podle mě, všichni by se měli takhle chovat kteří dělají něco pro lidi. Děkuji moc. Jan Vecko.

• Perfektní výběr a široký sortiment nádherných disků
    • Velmi rychlé dodání
    • Příjemní a ochotní prodejci
    • Perfektní komunikace jak po telefonu tak emailem
    • Nádherné disky za super cenu

Tento obchod vřele doporučuji. Kupoval jsem zde disky Yakuza model Kenzo černo-červené na mou Škodu Fabia III 2018 a jsem nadšený. Velmi rychle přišly. Hned po uzavření objednávky mi prodejce volal a potvrdil mi objednávku. Až budu příště shánět zase disky nebo pneumatiky určitě nakoupím zde.

• Siroky vyber
    • Slusne ceny
    • Rychle dodani
    • Neschopnost vyridit reklamaci
    • Spatny pristup k zakaznikovi

Pred letni sezonou jsem si zde zakoupil sadu kol. Po objednavce mi pan jeste zavolal, ze na muj typ vozu kola sedi a ze behem tydne kola poslou (kolega mel zrovna dovolenou), za me v pohode, protoze jsem objednaval s predstihem pred letni sezonou. Kola prisla, vse v poradku. Na leto jsme obuli a behem cca 3 mesicu jsem si vsiml, ze se na jednom kole odloupava lak. Tudiz jsem 14.6 . psal email kvuli reklamaci. Eshop odepsal, ze zkusi foto preposlat na dodavatele. Mesic se nic nedelo, tak jsem se 18.7. znovu pripomnel. Dodavatel reklamaci uznal avsak eshop mi jaksi zapomnel odepsat...jen, ze nema kolo skladem, tak musim pockat. 21.9. se opet pripominam, ze uz to trva 3 mesice. Odpoved "dodavatel stale nema skladem." Od te doby stale nic. Reklamovana kola vidim na kazde druhe eresove octavce a nechapu, ze je takovy problem kolo reklamovat. Vratil bych i celou sadu za vymenu penez, to pry vsak nejde. Tenhle pristup me celkem zklamal (jelikoz jsem tam nechal 12,5 tisice) a byl to muj prvni a posledni nakup zde. Ted jeste teda pockat tak 10 let, nez se mi reklamace vyridi....

Reakce obchodu aluapneu.cz

rádi bychom se vyjádřili k této špatné recenzi. Zákazník si jedno kolo sám odřel a u odření se odloupla barva (můžeme doložit fotodokumentací), na což se jako na mechanické poškození nevztahuje u žádného výrobce záruka. Jelikož nemáme u daného výrobce žádné reklamace a máme s ním díky velkým odběrům velmi dobré vztahy, slíbil nám dodavatel v rámci dobré spolupráce jedno kolo nové. Bohužel ho ale výrobce neměl v požadované barevné variantě až do podzimu vyrobené. O tomto jsme zákazníka několikrát informovali a potvrdili, že nové kolo dodáme, ne však v rámci reklamace, která by byla kvůli mechanickému poškození zamítnuta. Navíc zákazník ani řádně kolo dle reklamačního řádu neposlal, abychom mohli reklamaci oficiální cestou vůbec řešit. Byla jen naše dobrá vůle a snaha, že jsme nové kolo dodali, přestože na něj neměl vůbec nárok. Celá situace nás mrzí o to více, že se snažíme pro zákazníka udělat vždy maximum a v tomto případě jsme udělali nadstandard aniž bychom museli.

• spokojenost na devše
    • vstřícnost
    • rychlé jednání
    • spojehlivost

velmi rychlá doprava a ochota, zaměstnanec osobně přivezl kola a přede mnou je i rozbalil a všechny mi ukázal.
    Doporučuji všem !

• Rychlé jednání
    • Velmi příjemný prozákaznický přístup
    • CD od Finlandie jako dárek zdarma velice potěšilo
    • příjemný a ochotný kurýr
    • ALUkola bez poškození

Totální spokojenost. Ještě tentýž den mi zavolali o potvrzení objednávky, že kola sedí na mé auto. Za dva dny přijel kurýr a naprostá spokojenost, kola pěkně zabalené, kurýr ochotný je rozbalit, abych je prohlédl. Další radost co mi udělali je přibalené zdarma CDčko od Finlandie, jelikož Festivalovou EDM hudbu miluji, tak hned do auta a pouštím.
    S kamarádem děláme Produkci a DJ's a takovéhle pecky my moc rádi, no nádhera a spokojenost.

• Kvalita
    • Ochota

Když si s něčím nevím rady nechám si poradit. V tomto obchodě se mnou jednali velice ochotně a hlavně s velkou trpělivostí :-) Mohu doporučit, mám teď super kola, pneumatiky i nové šrouby za rozumnou cenu. Dodání bez problémů druhý den. Díky

• Komunikace, profi přístup

Poradí s výběrem i po telefonu.
    Vše co nabízí mají skladem.

• Perfektni komunikace
    • Fajn ceny
    • Rychlost dodani a prezuti vozu

Maximalni spokojenost