• žádné běhání po obchodech
    • dobré ceny
    • rychlá dodávka
    • zatím jsme na žádné nenarazili

velký výběr,rychlost,příznivé ceny

• šikovně umístěné výdejní místo - dobře přístupné
    • nepřehledné WWW stránky - moc druhů zboží

Velmi dobrý obchod - komunikace byla perfektní, zboží připraveno téměř okamžitě k vyzvednutí, žádné problémy při přebírání, zboží odpovídalo popisu.

• Zboží bylo skladem.
    • Doprava zdarma - přehledně i v objednávce.
    • Rychlost dodání zboží.
    • Nevím, nakupovala jsem jednou.

Líbí se mi jednoduchost a přehlednost vytvoření objednávky.

Dobrá cena. Sice u mého zboží je doporučená asi výrobcem nebo dodavatelem.

Rychlost dodání zboží.

• lokace, otevírací doba, vstřícnost obsluhy

• cena, rychlost

• Žádné.
    • Když objednané zboží nemají tak aspoń by mohli napsat do kdy mám čekat a ne otravovat dotazníkem.

Ne nedoporučil a známím už vůbec.

Reakce obchodu ALTRAZ

Vážený zákazníku,
    objednal jste si produkt s dostupností objednáno ve specifikaci uveden termín naskladnění říjen 2011.Emailem, který jste uvedl v objednávce jste byl informován zda máme objednávku v systému ponechat či stornovat. Mrzí nás, že jsme nemohli Vaši objednávku vyřídit, ale chyba z naší strany nenastala.

Zboží bylo v pořádku. Jenom bych ho drobet více a lépe popsala, ale jinak to bylo jednoduché a hlavně rychlé.

• skvělá komunikace

• Moznost zaparkovani

Ves probehlo hladce

• Rychlost, komunikace a ochota

Mohu doporučit ostatním

• Altraz má i kamenné obchody
    • velkou výhodou je i telefonický kontakt v případě potíží.
    • Zatím o nich nevím...

Rozhodně mohu doporučit

• V mém konkrétním případě bylo skladem zboží, které jinde skladem nebylo.
    • Cena byla konkurenceschopná.
    • Obchod byl v Praze (jsem z Prahy).
    • Lokalita kamenné prodejny.
    • Velmi komplikovaný příjezd autem k obchodu.
    • Omezená možnost parkování.
    • Tyto tři důvody jsou pro mě rozhodující, proč si vyberu pro příští nákup jinou prodejnu i v případě, že budu muset zaplatit více. Pro upřesnění dodávám že bydlím v Praze 4 a pracuji v Praze 5.
    • Možná to není důležité, ale také se mi nelíbí jméno obchodu. Připomíná mi to "Alcatraz" a to není nic příjemného.
    • Též logo mě neoslovilo a působí na mě neprofesionálně, jako by bylo vyrobené amatérsky. Tím se vyznačují začínající firmy nebo obchody s jediným zaměstnancem-podnikatelem a tam bývá problém s reklamacemi.

Začínající obchod, jehož kamenná prodejna je na nejhodném místě. Budu jej dále sledovat, jak se bude vyvíjet.

Nemám negativní zkušenost, proč obchod nedoporučit, jen bych upozornil na problematický příjezd autem a na velmi nereprezentativní vchod do domu.

Reakce obchodu ALTRAZ

Pokud se zákazník podívá na naše stránky zvolí rubriku: kontakty zjistí, že i u nás zaparkujete pohodlně autem zevnitř
    vnitrobloku ( vjezd ulice Pešlova). Odledně názvu ALTRAZ i to má svůj důvod. ALternativní Renovace Tonery A - Z. Vaše doměnka ohledně vyřizování reklamací je jen Vaším dojem, reklamaci jste u nás neměl a proto se domnívám, že nemáte právo dělat závěr jakým způsobem u nás probíhají reklamace.

• Při osobním vyzvednutí zboží, dobrá možnost parkování.

• - příjemnou a rychlou komunikaci
    • - bleskové dodání

Vše proběhlo na 1, nemám připomínek, tento obchod mohu všem jenom doporučit.

• dostupnost Metra

Jsem spokojená.

• Výborná komunikace, zřejmě tomuto obchodu na zákazníkovi opravdu záleží. Byli ochotní vydat zboží i po pracovní době.
    • Možná trochu funkčnostmi plné webové rozhraní e-shopu, ale pro většinu nově příchozích uživatelů zřejmě také dost nepřehledné. Pro oslovení většího spetra lidí bych doporučil přepracovat design e-shopu na základě uživatelského testu lidí, kteří se s tímto obchodem ještě nesetkali.

Výborná komunikace a velká ochota vyhovět zákazníkovi, rychlá expedice zboží, horší přehlednost webového rozhraní e-shopu, doporučuji!

• osobní vzvednutí blízko metra
    • a nízká cena

rychlost, cena, osobní vyzvednutí
    ano doporučili

• rychlost, dostupnost zboží
    • o žádných zatím nevím

Vybrat zboží na internetu ja mnohem rychlejší než obíhat kamenné obchody, ve kterých nakonec konkrétní výrobek nemusíte najít. Altraz nabídl dobrou cenu a možnost vyzveznutí je ve skvělé lokalitě.

• Hodně zboží, dobré ceny, možnost vyzvednutí osobně bez placení poštovného.
    • Možná více fotografií produktů.
    • Není jinak co vytknout.

Jsme spokojení. Náš první nákup u Vás.

• ------