• Hezky web, siroky sortiment
    • Po nakupu neprislo zadne potvrzeni ani informace o stavu objednavky. Takze netusim, zda objednane zbozi neporidit jinde znovu.

Velmi milá paní prodavačka v obchodě.

• Kvalitní obchod.
    • Nic.

Velmi dobrý obchod:

Dobrá kvalita rychlé dodání.

Spokojenost.Rychlost dodání i komunikace obchodu.

Zboží jsem ještě nevyzvedla

Slíbené odeslání do 3 pracovních dnů. Po týdnu stále čekám na reakci obchodu.

Široký sortiment od všech spolehlivých značek

dobrá

Komunikace a rychlost dodání

První nákup a jsem spokojen. Dobrý výběr zboží, našel jsem zde produkt, který se nikde v ČR sehnat nedal.

• Rychlost dodání zboží
    • Nic nemohu vytknout

• zboží došlo v pořádku a brzy

Obchod je v pořádku na stoprocent

Zboží nedorazilo,žádná info o zásilce.

Reakce obchodu Alterna Medica

moc nás mrzí, že jste nebyla spokojena s nákupem na našem eshopu. Vaši objednávku jsme kontrolovali a u vámi objednaného zboží byla informace, že zboží bude opět dostupné až po 15.1. Rozumíme, že jste mohla toto upozornění přehlédnou a omlouváme se za komplikace. Nicméně se nám podařilo pro vás sehnat zboží dříve a vaše objednávka byla odeslána.

Věříme, že bude vše v pořádku.

Vaše Alterna Medica

• Rychlost, spolehlivost.

Reakce obchodu Alterna Medica

děkujeme moc za zpětnou vazbu. Máme radost, že bylo vše v pořádku a věříme, že budete s našimi produkty spokojena. Pokud budte v budoucnu potřebovat poradit s výběrem, můžete se na nás obrátit buď na naší online poradně na webu a nebo se u nás zastavte na prodejně v Praze na Karlově nám.

Spokojenost.Rychlé dodání.

Vaše Alterna Medica.

Skvělá komunikace, velmi oceňuji velice rychlé vyřízení objednávky v době Vánoc, rychlé dodání a vtipné, vkusné poděkování za objednávku formou elegantní kartičky přiložené ke zboží s konkrétním jménem zaměstnance, který objednávku pečlivě zabalil. Velké díky a vše nej do roku 2024 :-)!

Reakce obchodu Alterna Medica

děkujeme moc za zpětnou vazbu. Máme radost, že bylo vše v pořádku a věříme, že budete s našimi produkty spokojen/a. Pokud budte v budoucnu potřebovat poradit s výběrem, můžete se na nás obrátit buď na naší online poradně na webu a nebo se u nás zastavte na prodejně v Praze na Karlově nám.

Budeme se těšit a také přejeme vše nej a hlavně hodně zdraví do roku 2024!

mám ho blízko doma

Reakce obchodu Alterna Medica

děkujeme moc za zpětnou vazbu. Máme radost, že bylo vše v pořádku a věříme, že budete s našimi produkty spokojen. Pokud budte v budoucnu potřebovat poradit s výběrem, můžete se na nás obrátit buď na naší online poradně na webu a nebo se u nás zastavte na prodejně v Praze na Karlově nám.

rychlost

Vaše Alterna Medica.

Tato společnost mi prodala zboží za více jak dvojnásobek, než nabízí výrobce!!!

Reakce obchodu Alterna Medica

mrzí nás, že jste nebyl s nákupem spokojen. Jelikož nejsme výrobce produktu, nejsme schopni se dostat na stejnou cenu, jako nabízí přímo dodavatel. Snažíme se nabízet co nejlepší servis pro koncové zákazníky jako odborné poradenství, skladovou dostupnost a rychlé doručení a také možnost nákupu na naší kamenné pobočce v Praze. Cenová hladina námi nabízených produktů odráží aktuální ceny na trhu a rozsah služeb, které poskytujeme.