• prijatelne ceny
    • sleva na 1 nakup
    • Nevim jak definovat prodejce- a jestli to je vubec prodejce. Po objednani zadne potvrzeni o objednavce. Pak kdyz sem chtel kontaktovat prodejce pres email nebo telefonicky- tak bez odezvy. 9 dni clovek vyvolava nebo mailuje ale nic!!
    • objednavku musim po 9 dnech zrusit protoze uz ji nebude mit kdo prevzit!!!( jestli vybec nekdy , nekdo , neco odeslal)
    • spis mi to prijde ze je to vymysleny prodejce
    • HLAVNE NEPLATIT NIC PREDEM!!!

Reakce obchodu Alsamisport.cz

velice se omlouváme, ale kolega se Vás snažil kontaktovat, protože jsme neobdrželi platbu za zboží.
    Je také možné, že potvrzení o objednávce Vám spadlo do nevyžádané pošty, někdy se to bohužel stává a není v našich silách tuto situaci ovlivnit.
    Rozhodně nejsme vymyšlený prodejce a velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost. Pokud byste měl ještě o zboží zájem, kontaktujte nás prosím na telefonu 774 268 268 nebo na mailových adresách [email protected], [email protected]. Budeme se snažit Vám maximálně vyjít vstříc.

Alsamisport.cz

Velmi rychlé dodání.

• Dobrá komunikace, vstřícný prodejce, Doporučuji

• neskúšajte objednávať zo Slovenska, tovar Vám nepošlú, je to pre nich namáhavé!!!!

Tovar z Číny príde za tri dni, Alsamisport nevie poslať z Čiech na Slovensko, lebo nemá zmluvného dopravcu!?
    A to všetko v 21 storočí.

• Chtějí peníze předem a ne na dobírku. Spálit se můžete jednou. Podruhé předem neplatím nic.

Nevýhoda placení před dostáním zboží. NIKDY.

Reakce obchodu Alsamisport.cz

omlouváme se za komplikace, ale platbu na dobírku jsme dočasně zrušili z důvodu, kdy si zákazníci takto zaslané zboží nepřebírali a vracelo se nám zpět. Bohužel se tato situace začala opakovat velmi často.

• První nákup,spokojenost.
    • Není chyba obchodu,ale rozdíl ve velikostech obuvi/jedny boty velké,druhé úplně malé,15/15,5/

• zboží za velmi dobrou cenu, ihned objednávám další
    • zboží nelze uhradit kartou, a pokud nechcete připlácet za dobírku, tak úhrada možná pouze bankovním převodem, což prodlužuje dobu odeslání zboží od prodejce

• dodání do druhého dne

přehledné

+ rychlost a dobré ceny

Maily o potvrzení padají do spamu - třeba si ohlídat.
    Po 3 dnech kdy jsem nedostala žádné info o odeslání zboží ke mě jsem kontaktovala společnost. Objednávku ale dohledali a poté do druhého dne jsem zboží obdržela.

• Rychlé doruceni,velky vyber obuvi

Velká spokojenost. Dobrá cena i kvalita. Rychlé dodání.

Vše bylo ok,rychlé dodání.Doporučuji

• Kvalita

• zajímavé ceny
    • možnost dodání přes Zásilkovny

zajímavé ceny
    rychlé dodání

• Velký výběr
    • Žádná

• možnost si zboží vyzkoušet na prodejně

Již několik nákupu vždy OK....