• Dobre ceny
    • Dodání zbozi do druhého dne

Velká spokojenost, doporrucuji!

Děkujeme!

• Velké množství zboží je skutečně skladem, jak se u jednotlivých druhů věcí udává. Obchod také velice dobře informuje o jednotlivých krocích při zpracovávání vaší objednávky. Shop nabízí mnoho variant plateb, včetně rychlé platby přes online bránu do vaší banky. Odeslání zboží proběhlo velice rychle.
    • Obchod nabízí několik variant dopravy s poměrně odlišnými cenami. Důvod rozdílných cen není vysvětlen. Pozor na doručení za nejnižší cenu, která ovšem za službu vůbec nízká není - 99,- PPL. Za tuto cenu posílá eshop produkt jako obchodní balík. Tedy žádná sms se dnem doručení natož přibližným časem, kdy máte čekat kurýra. Přesměrování na parcel shop také není možné a o opětovném doručení vás NEBUDE nikdo předem informovat. Za cenu 99,-u jiných shopů naprosto běžné služby.

• Dobré ceny

Děkujeme!

• dodání druhý den po objednání

vřele doporučuji

• Dodání do 2 dnů, rychlá odezva, mohu jen doporučit. :-)
    • Žádné.

Dřív jsem přes tohoto dodavatele nenakupovala a hned napoprvé jsem velmi spokojená. :-) Během dvou dnů mi přišlo zboží a vše proběhlo rychle. Mohu jen doporučit. :-)

• -
    • Přes měsíc čekám na zboží. Obchod nekomunikuje, pouze když jsem zboží urgovala, již před 14 dny mi zboží slíbili, ale zboží stále nemám.

Nedoporučuji!!!

Reakce obchodu All4Babies

Bohužel bez čísla objednávky, nebo jména zákazníka nejsme schopni objednávku identifikovat.

• ráno zaplaceno a ještě ten den jsem viděla ,že zboží je předáno PPL, rychlé dodání zboží ,velká spokojenost

Objednávala jsem sukni Joana ,velká spokojenost jak se zbožím tak s dodáním. V případě potřeby zase půjdu na tento e-shop.

• Všechno v pořádku.
    • Zboží došlo rychle.

Zboží došlo rychle. Všechno bylo v pořádku.

Děkujeme!

Zboží bylo rychle dodáno a bylo v pořádku.

Děkujeme!

• Skvělé ceny, super rychlé dodání!

Děkujeme!

• Super ceny, rychlé dodání, bezproblémová komunikace e-shopu.
    • Nic.

Doporučuji.

Děkujeme!

• Byla jsem velmi nespokojena s timto obchodem objednala jsem si sedatko a po tydnu jsem se pidila ze neprisllo tak mi bylo zdeleno ze na to maji 10 dni dobre moje chyba ale pak mi po 12 dnech psali ze dodavatel nedodal ale ze zitra uz mi ho poslou pote jsme se po mesici pidili ze jeste nic nemame tak psali ze nemaji na sklade a ze to nemuzou dodat tak po tydnu dohat a danim ultimatu ze vrati penize poslali jsme jim cislo uctu a za 2 dny psaly ze uz to odeslali a pritom nam uz tvrdili ze to nesezenou ... Opravdu domluva jak .............
    • Nevim jestli jsme vymka ale opravdu me to rozlobylo pac mi dite uz zaclo po tom mesici a pul s dohadana sedet takze nam to je knicemu

velmi nespokojena

Reakce obchodu All4Babies

Bohužel jsme bojovali s výrobcem a dodáním zboží. Od výrobce jsme dostali informaci že zboží nám již nebude o čemž jsme zákaznici informovali. Poté nám výrobce zboží dodal a díky chybě ve skladu bylo zboží odesláno dodatečně.

• Se zbožím a dodávkou jsem byla spokojena. Doporučuji

Vse ok

• Nižší ceny než jinde.

Zboží bylo skladem, dorazilo hned a sedělo mi. Zatím jsem spokojená a budu zde nakupovat dál.

Děkujeme!

• Absolutní chování majitele, který si myslí, jaký je Pašák. Ve skutečnosti je to Hochštapler.

Reakce obchodu All4Babies

Dovoluji si reagovat na toto hodnocení. Uznávám, že jsme zákazníkovi dodali postel v jiném motivu, než který si objednal. Za omyl jsem se omluvil a vše dáme do pořádku na naše náklady. Co mne ale nenechává chladným, je jednání zákazníka. Hned na úvod první komunikace mne označil za "Jste zloději a hochštapleři." a vyhrožuje obchodní inspekcí. K problému jsem se ihned postavil s tím, že jej po 2.1. vyřeším, jakmile bude fungovat sklad. Označení Hochštapler se "táhne" celou komunikací. Při vysvětlení, že došlo k chybě a že jsme lidé, kteří dělají chyby mi bylo vysvětleno, že on je profesionál a chyby nedělá. Chybně zaslané zboží samozřejmě vyměníme.

Celkem rychlá doba dodání.

Děkujeme!

Moc spokojená rychlé doručení navíc pán byl sám ochotný přinést zboží až k bytu. A kvalita super. Za mně 100%

Děkujeme!

• rychlé a bezproblémové doručení objednaného zboží

• Rychlé dodání i před Vánoci
    • Profesionální jednání a přístup

Vřele doporučuji, objednávám po několikáté a jsem s nimi velmi spokojená

Děkujeme!

Obchod garantuje dodání zboží do 14-ti pracovních dní. Když 15.pracovní den, od provedeni objednavky, nedorazila žádná zásilka,napsala jsem mail. Další den byla zásilka odeslána. Neškodilo by kdyby předtím dal obchod vědět, že se zásilka zpozdí.