• Velice dobrá komunikace, přehlednost e-shopu, rychlé dodání

Reakce obchodu ALIN e-shop

moc Vám děkujeme za pěknou recenzi!

• nabízí zboží, které potom nemá a objednávku stornuje

Reakce obchodu ALIN e-shop

jak jsem se již vyjadřovala k Vaší recenzi o kousek níže, na dvakrát vytvořenou objednávku stejného produktu. Ještě jednou, velice se za tuto chybu omlouváme, budeme dělat, co je v našich silách, aby se již neopakovala.

• rychlá komunikace
    • spokojenost
    • paní mi dobře doporučila zboží

Dobrý den, volal jsem na eshop jelikož jsem potřeboval poradit s výběrem zboží. Paní na druhé straně sluchátka mi velice ochotně poradila a pomohla s vyplněním objednávky. Hodnotím velice kladně přístup

Reakce obchodu ALIN e-shop

děkujeme. Velice si vážíme takových recenzí!

Objednala jsem 16.1.2021 chladničku Liebherr, 18.1. obchod objednávku stornoval, že výrobek nemají, ale na e-shopu jej stále nabízeli. Objednala jsem tedy znovu a opět objednávka byla stornována ze stejného důvodu. Obchod tedy nabízí zboží, které nemá.

Reakce obchodu ALIN e-shop

velice nás mrzí Vaše špatná zkušenost s naším e-shopem. Bohužel ve Vašem případě se stala lidská chyba a kolegyně zboží opravdu zapomněla stáhnout i poté co s Vámi telefonovala. Každopádně příště si na takovou chybu dá jistě mnohem větší pozor. Myslím si, že není nutné vytvářet další objednávku na stejný produkt a udělovat několik negativních recenzí, jsme lidi a chybujeme.. Velice nás celá situace mrzí a omlouváme se za ni. Pevně věřím, že pokud si u nás znovu objednáte, vše proběhne v pořádku.

• Velmi milý přístup
    • Poradí při výběru

V tomto e-shopu nakupuji již po několikáté, vždy jsem velmi spokojena. Pokaždé mi poradí s výběrem zboží, nákup je tedy velmi rychlý bez problémů.

Reakce obchodu ALIN e-shop

velice děkujeme za hezkou recenzi!

Vše OK

Reakce obchodu ALIN e-shop

děkujeme za Vaši recenzi!

V listopadu jsem objednala vánoční dárek. Z obchodu mně zatelefonovali, že asi do Vánoc nebude, ale hned po N.roce ano.
    Souhlasila jsem, dodnes (7.1.) zboží nemám, ačkoliv zaplacené....

Reakce obchodu ALIN e-shop

velice nás mrzí Vaše špatná zkušenost. Každopádně kolegyně hned po přijetí objednávky vždy telefonicky kontaktuje s přibližným datem dodání. V aktuální situaci se bohužel data naskladnění posunují a dodavatel nás o tom neinformuje, musíme se vždy dotázat. Jakmile ale nějaké posunutí zjistíme, kolegyně neprodleně zákazníkům volá a domlouvá se, zda objednávku ponechat nebo zrušit. Ještě jednou se velice omlouváme za zdržení a věříme, že situace se brzy vrátí do normálu a pokud u nás znovu objednáte, vše bude v pořádku.

Děkujeme a s pozdravem,
    tým Alin e-shop.

Super komunikace s pracovniky obchodu.

Reakce obchodu ALIN e-shop

děkujeme za pěkné hodnocení!

• Individuální přístup, ochotní, komunikativní

Reakce obchodu ALIN e-shop

velice děkujeme za krásnou recenzi!

• Zboží prezentované jako "Skladem" skladem není

Reakce obchodu ALIN e-shop

velice nás mrzí, Vaše špatná zkušenost s naším e-shopem. Všechny dostupnosti stále měníme ručně a není v našich silách uhlídat takové množství produktů.
    Každopádně i přes to, kolegyně hned po vytištění objednávky dostupnost kontroluje a každého zákazníka okamžitě telefonicky informuje ohledně doby dodání.
    Opravdu se snažíme o individuální přístup u každého zákazníka, což není u konkurence úplně standardní. Věříme, že pokud si u nás znovu objednáte, vše proběhne v pořádku.

Děkujeme a velice se omlouváme za vzniklé komplikace.
    S přáním hezkého dne, tým Alin e-shop.

Na stránkách bylo zboží skladem, ale ve po odeslání objednávky mi volali, že zboží nemají a zrušili objednávku. Zbytečná registrace a ztráta času.

Reakce obchodu ALIN e-shop

velice nás mrzí špatná zkušenost s naším e-shopem. Bohužel nejsme schopni uhlídat skladovou dostupnost u takového množství produktů, tyto údaje měníme ručně a dostupnosti se kolikrát změní během několika minut. O to více se dostupnosti mění v návaznosti na aktuální situaci a v hlavičce e-shopu jsme na to předem upozorňovali.
    Každopádně kolegyně hned po vytištění objednávky dostupnost kontroluje a neprodleně Vás o nedostupnosti produktu informovala.
    Vždy se snažíme vyjít zákazníkům maximálně vstříc, což není u jiných e-shopů úplně standardní.
    Nicméně i přes všechnu snahu, se to ne úplně pokaždé povede. Věříme, že pokud se na nás znovu obrátíte, objednávku vyřídíme k Vaší spokojenosti.

Děkujeme a ještě jednou se velice omlouváme za komplikace.
    S přáním hezkého dne - Tým Alin e-shop

• Osobni komunikace

Reakce obchodu ALIN e-shop

děkujeme a těší nás, že jste byl s nákupem spokojen.

Rychlé dodání, doporučuji!

Reakce obchodu ALIN e-shop

moc si vážíme takových ohlasů, děkujeme.

• operativní jednání při změně objednávky

Reakce obchodu ALIN e-shop

děkujeme za Vaše hodnocení.

Dobrá komunikace, rychlé vyřízení.

Reakce obchodu ALIN e-shop

děkujeme za pěkné hodnocení.

• velmi ochotné slečny se snahou vyhovět zákazníkovi

Reakce obchodu ALIN e-shop

velice děkujeme za pěkné hodnocení, budeme rádi, pokud se na nás znovu obrátíte.

• Vše bez problému, pěkné jednání.
    • Možná mám štěstí, ale žádné nevidím

Pokud budu potřebovat, tak opět využiji.

Reakce obchodu ALIN e-shop

velice děkujeme za pozitivní recenzi.

• Komunikace, flexibilita, položky skladem
    • více možností dopravy, např. chybí Zásilkovna

Velmi vstřícné jednání a rychlá reakce, vše připravené

Reakce obchodu ALIN e-shop

velmi děkujeme za pěkné hodnocení, do budoucna určitě zvážíme rozšíření dopravy.

• Rychle jednani.

Reakce obchodu ALIN e-shop

velice si vážíme pozitivní recenze, děkujeme.

• I přes delší čekací dobu oceňuji komunikaci ze strany prodejce, který mne sám kontaktoval.
    • Zboží bylo řádně zabalené.

Jsem rád, za komunikaci prodejce i přes veškerá zpoždění. V této době oceňuji, že jsem věděl v jakém stavu je má objednávka.

Reakce obchodu ALIN e-shop

děkujeme za Vaši recenzi a ještě jednou se omlouváme za delší dobu dodání. Jsme rádi, že si ceníte naší snahy.