Naprosto v pořádku.Super

V poho

• zboží dorazilo cca po 20 hodínách

• solidnost

Děkuji za nákup na shopu AligatorAVS a těším se na další spolupráci Aligator.

• Dostupnost náhradních dílů a příslušenství.
    • Výborná komunikace s majitelem obchodu.
    • Rychlost vyřízení.

Doporučuji. Byl jsem spokojen.

Děkuji za nákup na shopu AligatorAVS a těším se na další spolupráci Aligator.

Výborná komunikace a rychlost dodání mě mile překvapila. Palmali

Děkuji za nákup na shopu AligatorAVS a těším se na další spolupráci Aligator.

Dobry obchod vedeny odbornikem! Doporucuji!

Děkuji za nákup na shopu AligatorAVS a těším se na další spolupráci Aligator.

Super komunikace,odpověď přišla hned,zboží hned následující den po mé objednávce,prostě super,takhle kdyby to fungovalo ve všech obchodech.

Mužů jen doporučit
    Jedna z mála firem která se snaží vyjít zákazníkovi vstříc a dokážou pomoc a řešit věci na které jiné firmy ani nejsou ochotni odpovědět

• výborná komunikace
    • nevím

Děkuji za nákup na shopu AligatorAVS a těším se na další spolupráci Aligator.

Tento obchod mohu jen doporučit.Velice dobrá komunikace,velká ochota a cena.Příště neváhám a budu opět nakupovat zde.

Děkuji za nákup na shopu AligatorAVS a těším se na další spolupráci Aligator.

• má velice široký sortiment a člověka co tomu rozumí
    • nevím o žádných

RYCHLOST=RADOST

Děkuji za nákup na shopu AligatorAVS a těším se na další spolupráci Aligator.
    Jsem rád za každé připomínky a podněty abychom služby vám čtyřkolkářům mohli zlepšit.

• Komunikace majitel mě odepsal na dotaz aj v sobotu během dvou hodin super spokojen.
    • nevím

Obchod doporučuji rychlost dodaní a komunikace super.

Děkuji za nákup na shopu AligatorAVS a těším se na další spolupráci Aligator.

• široký výběr, dobré ceny, vyborná komunikace

Tento obchod doporučuji.

• Osobní přístup prodejce

Děkuji za nákup na shopu AligatorAVS a těším se na další spolupráci Aligator.

• Mají vše co jsem požadoval.
    • Zatím jsem žádné nezjistil.

OK.

• zajimave zbozi na 4kolku
    • drahe postovne a poplatek za dobirku

ok

• Znalosti, poradenství

Bezproblémů, perfektní

Děkuji za nákup na shopu AligatorAVS a těším se na další spolupráci

• Komunikace, na "vsem" se da domluvit.
    • Nic me nenapada.

• Rychlost, komunikace, ochota