• spolehlivost
    • žádné jsem neshledal

mužu vřele doporučit všem

Děkujeme!

• přehlednost, cena, dodání aktivačního klíče okamžitě po zaplacení

můj nákup proběhl bezproblémově, spokojenost - tedy doporučuji

• Dobré ceny

Perfekní a rychlé, jsem spokojen.
    Placeno kartou, kód obdržen během pár minut.

• -zdaleka nejvýhodnější cena nákupu
    • -okamžité dodání digitálního produktu
    • -více možností plateb
    • -trochu horší přehlednost stránek při vyhledávání produktu dle abecedy, či jen názvu

U produktu bylo dodání ihned po přijetí platby a také byl ihned doručen na e-mail.
    Nízké ceny.

Děkujeme!

• Klíč ke hře přišel ihned po zaplacení
    • Nejvýhodnější cena na internetu

Obchod můžu doporučit. Vše v pořádku

• rychlost a cena

rychlost a cena dodání elektronického klíče, byla jsem maximálně spokojena. někteří prodejci ani při platbě kartou nedokáží elektronický klíč dodat okamžitě. tady to frčelo jako po drátkách - byla jsem nadšená!

• cena her
    • mnoho možností platby

doporučuju

Děkujeme!

• Ihned po zaplacení máte hru.

Takhle to má vypadat a mají bezkonkurenční ceny

Děkujeme!

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Omluva za předchozí recenzi, vše přišlo v pořádku a tak jak obchod uváděl. Chyba byla na mojí straně

Vše bylo v pořádku

Děkujeme!

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Dodání v řádu minut od objednávky.
    • Můžu dostáhnout hry na jakémkoli PC a nemusím s sebou tahat DVD apod. (je to tedy díky Steamu ale tento obchod na něj prodává hry tak je to + i pro obchod.
    • Přehledný způsob platby.
    • Není to jako kdybyste si koupili hru přímo na Steamu a nemusí pak být zpřístupněný MP jako například u CS:GO je MP zpřístupněn až od 3 lvl, což ale není velký problém nahrát pokud to chcete opravdu hrát :)

Určitě pozitivní, až budu opět potřebovat novou hru rád sem zavítám. Pro mě spolehlivý obchod :).

Děkujeme!

• možnost ihned začít s instalací a hraním
    • pro nováčka - slabší způsob instalace

Reakce obchodu ALFAPREDATOR.CZ

samotná instalace her a jejich další nastavování už není v naší gesci. Návod, jak zadávat CD klíče a jejich aktivování na stránkách máme zde: http://www.alfapredator.cz/jak-na-to-steam/

• vyborna komunikace
    • dobre ceny

Bohuzel jsem musel resit reklamaci, DLC nesly aktivovat na Steamu pro ENG verzi, ale tohle neni chyba obchodu.
    Reklamace samotna probehla bez problemu, takze muzu jedine doporucit.

Děkujeme!

• Digitální distribuce klíčů, Hry ihned ke stažení, Nízké ceny, Poradenství (Podpora).
    • U her kde se píše ihned k dodání není tomu 100% tak. Hry které mají napsáno dodání ihned se u některých skrývá 24hodinové dodání což by zákazník měl vědět. Špatné informování o beta verzích her jejich aktivace,Postup,od kdy začíná officiálňí spuštění a kdy bude ukončeno.

Ten kdo nakoupí na www.alfapredator.cz tak nakupuje na stránce kde ho čeká samé překvapení. Za 1 nemáte 100% jistotu zda u hry i když je psáno dodání ihned že tomu tak je, jsou tam hry které to napsané mají ale skrývá se uňich 24hodin dodání. Za 2 kdo koupí na této stránce beta verzi jakékoliv hry tak nebude vědět informace důležité jako příklad kdy bude officiálně spuštěna beta. Pokud jim zavoláte nebo napíšete zprávu ochotně a rádi vám řeknou všechny potřebné informace o konkrétní hře jejich dodání atd.

Reakce obchodu ALFAPREDATOR.CZ

Děkujeme! Nyní už jsou doručovací doby v pořádku.

• Levné zboží

Vřele doporučuji všem.

• elek.klíče emailem
    • nevím

co jsem chtěl jsem dostal a včas

Děkujeme!

• Klic ke WoW hre mi prisel do par minut.
    • Nic.

Bohuzel nevim, jak upravit prispevek, ale musim zmenit hodnoceni ze vcerejsiho dne - za chybu s klicem ke hre nemohla firma Alfa Predator, ale Blizzard. S firmou Alfa Predator jsme vse vyresili a vse jede, jak ma.

Reakce obchodu ALFAPREDATOR.CZ

jsme rádi, že vše nakonec dobře dopadlo a klíč je v pořádku.