• Flash disky zařazení zboží do jiných kategorii!!!!

Nevím, kdo to má na starosti, ale stále se obchod tváří jako nejvýhodnější což po roz kliknutí není pravda

• Výborná cena (o 5k levnější než nejlevnější konkurence!)
    • oděrky na laku
    • neseřízené řazení
    • brzdy škrtající o kotouč
    • špatně namazané uložení vidlice (takže to skřípalo a vrzalo)
    • v balení chyběl zcela návod k montáži
    • komunikace s obchodem je na dlouhé lokte (na přímou otázku člověk nedostane odpověď, po zaslání mailu je třeba se X krát připomínat dalším mailem, nebo telefonicky...)

Abych to shrnul - kolo, které jsem si vybral, prodává konkurence nejlevněji za 21 000 Kč. V alevnejsi.cz jsem jej zakoupil za za 16 450,-, za dva dny od objednávky kolo došlo. Než kolo dorazilo, psal jsem do obchodu dotaz, v jakém stavu mi kolo přijde - odpověď byla, že je potřeba namontovat řídítka, sedlovku, pedály a přední kolo. Obratem jsem psal, jak je to se seřízením a od té doby ticho po pěšině. Za dva dny kolo dorazilo, samozřejmě neseřízené a co je horší, divně zabalené, díly omotané kartonem a žlutou lepicí páskou, na rámu rýhy jako od hřebíku, a zadní kotouč brzdy neustále klepal o destičky... To neseřízení vem čert, za ty prachy si ho dám do servisu v místě bydliště, ale ty oděrky mi velice vadí.

V součtu tedy lze říct, že až na ty oděrky jsou to vesměs prkotiny, které si dám do pořádku sám (potažmo se servisem), příště budu rovnou předpokládat tyto skutečnosti, až se budu rozhodovat, zda koupím kolo přes internet.

• kvalita služeb

zklamal mě přístup obchodu

• služby

dobrá cena ale to statní už ne

• zklamání

nedoporučuji
    špatná celková zkušenost

• Vše proběhlo bez problému
    • Vynikající komunikace
    • Velmi rychlé dodání
    • Nemám nic!

Opět budu nakupovat.

• měli dětské kolo v akci za bezkonkurenční cenu
    • dodání za 20hodin po objednávce
    • příjemná komunikace a informace v mejlech
    • řidič z dopravky mi zavolal 20min před doručenim i když měl volat 1hodinu předem(v podstatě jenom detail a s řidičem jsem se domluvil k mojí spokojenosti)

můžu jenom doporučit.mám mnoho zkušeností k porovnání a u této firmy byly jedny z nejlepších. vše proběhlo maximálně rychle.

• Velmi výhodné ceny, spolehlivost, rychlost, velmi dobrá komunikace.

Všem vřele doporučuji, nakoupíte levně a spolehlivě. Platila jsem převodem na účet a měla jsem zboží od objednání za 2 dny doma.

• Vše ok !

Doporučuji.

• super rychlá komunikace a dodání.

Vše proběhlo v pořádku jak bylo domluveno. Zboží skladem objednáno a druhý den dodáno.

Děkuji a doporučuji.

• Super cena Super komunikace Super dodání

• U mého výrobku nejlepší cena a ještě doprava zdarma. TV neměli skladem - po mém dotazu na dostupnost odpověděli (okamžitě), že TV dodají do 2 dnů. Ve finále ji dodali 22 hodin po objednání. Ceny uvádějí reálné a nenabalují je nesmyslnými poplatky.
    • nic.....

Doporučuji..

• RYCHLÁ REAKCE PERFEKTNÍ KOMUNIKACE VŠEM DOPORUČUJI

VELICE PŘEKVAPEN PŘÍSTUPEM K ZÁKAZNÍKOVI

• vše ok:)

super

• Okamžitá reakce na dotaz.
    • Stejně tak rychlé vyřízení objednávky.
    • Po objednání druhý den doručeno.
    • Příznivé ceny.
    • Spolehlivost,zájem o zákazníka.
    • Nevím o žádném proti.

Doporučuji.

• Rychlost, cena, cena dopravy
    • zatím zádné -

Vše probehlo rychle a bez problemu, navi zbozi bylo na svou nizkou cenu kvalitni (Baterie Klic-8000 1600mAh)

• POCTIVOST
    • ŽÁDNÉ NEVÝHODY