velmi doporučuji

• Netuším.
    • Nelze se dovolat,tvrdí že zboží je skladem a ani za 12 dnů nebylo odesláno.

Když jsem se ozvala, proč zboží neodeslali,odepsali mi velkými písmeny, že jsem dosud zboží nezaplatila! i když jsem požadovala zaslání na dobírku!
    Tak vůbec nevím co teď.

• Rychlé a spolehlivé doručení zboží, bohužel jsem lustr musela vrátit (nehodil se nám do obývacího pokoje), ale po vrácení lustru jsem okamžitě obdržela peníze zpět na účet

Doporučuji všem, spolehlivý obchod!

• Výhody? Možná cenu, ale obchod absolutně nekomunikuje na mailu ani telefonicky, telefon několik dní neberou, termín dodání, který sami potvrdí nedodržují!!!
    • obchod absolutně nekomunikuje na mailu ani telefonicky, telefon několik dní neberou, termín dodání, který sami potvrdí nedodržují!!!

rozhodně nedoporučuji!! Zboží mi bylo potvrzeno, že mi bude doručeno v týdnu 32- 33, ve 34 týdnu mi nikdo neměl snahu ani odpovědět na mail a nikdo mi několik dní ani nebral telefon!!! Ani nevím, zda zboží mají vůbec v plánu doručit!!

• solidni cena
    • nekomunikuji ani na email ani firemni mobil!

uz nenakoupim,
    zaslali mi jine zbozi a na moji urgenci nereaguji

• stejně jako u ostatních negativních hodnocení - není skladem to, co je deklarováno jako "SKLADEM"
    • poté, co je společnost na chybu upozorněna, nenastane ŽÁDNÁ REAKCE
    • pokud voláte na kontaktní infolinku, nikdo nebere telefon

osobně nemohu doporučit

• byla jsem ihned informována o zpoždění zásilky z důvodu, že zboží není skladem
    • není mi známo

• Velký výběr

Mohu vřele doporučit

• nejlepší cena

• Výborné a rychlé jednání

Obchodování přesně dle mých představ :)

• Velmi slušná komunikace se zákazníkem.Zboží bylo doprodáno a nebylo už na skladě - obchod mi nabídl stornování objednávky a informoval mne o naskladnění zboží.Neměl jsem důvod nabídku rušit a nový termín dodání mi vyhovoval. Obchod mi poslal informaci o naskladnění a zboží okamžitě odeslal. Byl jsem spokojen a vše proběhlo bez absolutních komplikací. Děkuji za slušné jednání.
    • Slabinu jsem zatím nenašel.

Vřele doporučuji.Já si takhle představuji služby zákazníkům.

• Uvedení špatných cen u produktů.

• uvádí klamné informace - nabízí zboží, které nemají

Zboží bylo uvedeno jako skladem. Po potvrzení objednávky přišla faktura. Po uhrazení faktury cca za 5hod. mi oznámili, že zboží nemají. Tak zatím trpělivě čekám, zda vůbec dorazí - uvedli, že za 2-3 týdny.

• solidni jednani

cast zbozi skladem nedorazila dle domluvy - pani predem volala, omlouvala se
    v druhe dodavce omylem znovu nauctovano dopravne - omluva a vraceno
    vse OK!

Reakce obchodu www.al-za.cz

Děkujeme za Vaši recenzi.

• Zbozi deklarovane skladem skladem neni

Zbozi deklarovane skladem skladem neni a po trech tydnech se zjisti, ze neni vubec. Prijde e-mail "objednavka STORNOVANA". Dalsi e-shop, ktery zamerne lze o stavu skladovych zasob. E-maily chodi z www.svimbersky.cz , coz je evidentne klon e-shopu al-za.

Reakce obchodu www.al-za.cz

Vážený ANONYMNÍ zákazníku, děkujeme za Vaši recenzi. Omlouváme se za chybný údaj stavu zásob, který se na našich webech (např. svimbersky.cz, al-za.cz atd.) aktualizuje automaticky z podkladů dodavatelů.

• Při koupě zboží nemá takový obchod základní tašky,kdy si zákazník může odnést nákup,či ani provázek .Zakoupila jsem mikrosystém a pracovníkem mě bylo řečeno -nemáme tašky ani provázek.Takže hurá do rukou a poradit si s tím!!!

Reakce obchodu www.al-za.cz

Děkujeme za Vaši recenzi, nicméně zřejmě došlo k záměně hodnocených obchodů. V našem obchodě mikrosystémy nevedeme a dle čísla objednávky jste si objednala povlečení, které Vám bylo hned další den odesláno na dobírku. Obchod tedy proběhl v pořádku. Opravte prosím svou recenzi, pokud je to možné. Děkujeme.

• rychlost vyřízení objednávky
    • nevím

Super, nakupujte klidně, vše bude vyřízeno k Vaší spokojenosti

Děkujeme za Vaši recenzi