• Žádná
    • Neseriózní jednání
    • Absolutní nezájem
    • Bez reakce

Nedoporučuji tento obchod .. Raději se vyhnout obloukem ..

• Neseriózní jednání

Objednal jsem zde pásovou pilu, která byla skladem. Bohužel druhý den objednávka byla se strany eshopu stornována z důvodu, že skladem není. Navštívil jsem eshop a pila skladem byla , ale o 3000 dražší.

• zatím žádná, krom líbivé reklamy

Absolutní nezájem firmy o plnění svých závazků. Dne 20.6.2020 jsem si objednal štípací klín na štípačku, vzhledem k tomu, že firma zboží nedodala a ani jinak nereagovala, tak jsem dne 29.6. 2020 napsal elektronicky dotaz jak to s dodáním objednaného zboží vypadá. Dodnes bez jakékoliv odezvy. Divím se servru Heuréka, že takovou to firmu propaguje, jen si tím kazí pověst.

• Všechno

Kupte si vertikutator jako ja,dejte si ho do košiku a pan majitel Vam napiše že zboži nemůže vydat.Ptate se proč? V košiku zboži za 2389kč,někdo to u nic blbě spočital a cena neplati.Takže mi ho chtěli prodat za 3300kč.S timhle jsem se ještě nesetkal.od tehle pochybné firmy pryč.Nechapu jak takovy amatéři mohou byt na trhu.Lidi nekupujte,ceny si dělaji jak se pravě probudi.

• Zboží které jsem sháněl zde bylo nejlevnější, hned druhý den odesláno, vše OK

Spokojenost

• spokojenost

OK

• Ceny
    • Pomala komunikace.
    • Na zbozi s dodanim do 2 dnu se ceka vic nez tyden.
    • Zbozi skladem neni skladem

Velice nekorektni jednani a sliby od prodejce.
    Objednavku jsem stornoval.
    Nechapu jak takhle muze pan Smolik podnikat.

• slibují skladem a je to lež.

Nedoporučuji

• Tento obchod mne nebyl schopen 14 dní informovat o tom, že není schopný mi dodat zboží. Působí to na mne, jako když nabízí zboží jen kvůli širší nabídce. V případě, že si toto zboží objednáte se na vás jednoduše vykašlou a ani vás nijak neinformují.

Hrůza

Reakce obchodu Akční-nářadí.cz

Dobrý den

Zákazník byl několikrát volán telefonicky, nedovolali jsme se. Proběhla i komunikace mailem, že jeproblém s odávkou, také bez odezvy. To je potom těžké se nějak domluvit. Bohužel. Team Akcni-naradi.cz

• Kvalitní prodejní tým
    • Profesionální poradenství
    • Kvalitní sortiment
    • Perfektní vyřizování reklamací
    • Nic.

Jsem velmi náročný na poskytování služeb a tady jsem vždy spokojen.

Doporučuji.

tuuuzkuzuz

• slibují,že mají objednané zboží skladem,ale čekám týden a stále nic

nespokojenost nedoporučuji

Reakce obchodu Akční-nářadí.cz

Zákazník byl s problémovým se zbožím seznámen a souhlasil že si počká. Team akcni-naradi.cz

SUPER SHOP