• Přehlednost, rychlost, komunikace

S cenami a přístupem je super.

• Rychlost-cena-kvalita
    • Nic.

Skvělý e-shop.Můžu jen doporučit!

• Rychlost odpovědi i dodání
    • Super ceny
    • Výborná komunikace i domluva
    • Mohu jen doporučit

Výborný e-shop , nenastaly žádné problémy, určitě mohu doporučit i ostatním

Děkujeme

• v utery 14.2 jsem objednal a ve stredu 15.2 sem mel telefon jiz doma,super komunikace a rychlost

doporucuji
    super ceny,jak jiz z nazvu vyplyva AKCEmobil

Děkujeme

• Rychle jednani, super ceny. Velky vyber telefonu. Libi se mi vzhled a jednoduchost stranek. Ciste a prehledne. Rozhodne super eshop. Dekuji za super obchod.

Rychle,prehledne,levne !

Děkujeme

• Skvělé ceny. Super přístup. Výborná obsluha. Doporučuji všem zákazníkům.! Rychlé jednání.
    • Tato firma žádné proti nemá.

Doporučil bych tento obchod ostatním zákazníkům.