• komunikace a doruceni zbozi na jednicku

Doporucuji, vse bylo vyrizeno a zbozi prislo v poradku

Reakce obchodu Ajtrade.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si velmi vážíme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou. Těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Ajtrade.cz.

• Ok

• skvělá komunikace

Doporučuji!!

• Nízká cena

• Dobré ceny
    • Komunikace obchodu

Balík byl velmi pečlivě zabalený. Celkově mám z obchodu dobrý pocit.

• Ry
    • Mikrofon nešel nabít ,celý den byl na nabíječce a nic
    • Po třech dnech přestal fungovat uplně
    • Chyběl mi k tomu nabíjecí kabel

Rychlé dodání,ale bohužel sem zklamaná z výrobku

Reakce obchodu Ajtrade.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si velmi vážíme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou a proto nás velmi mrzí, že u Vámi zakoupeného produktu došlo k tomuto problému. V případě výskytu jakýchkoliv problémů u produktu doporučujeme kontaktovat naše reklamační oddělení. Těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Ajtrade.cz.

Spolehlivý obchod,rychlé doručení. CZ

Rychlé jednání,dobrá cena.

Reakce obchodu Ajtrade.cz

Laser funguje, ovšem až po výměně dodaných vybitých baterií za nové. Jinak ok.

• dodává do zásilkovny
    • Objednala jsem si baterii do robotického vysavače a bohužel nefunkční, vydrží ani ne 7 min.

Komunikuji s obchodem ohledně reklamace, zatím je komunikace vstřícná.

Reakce obchodu Ajtrade.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si velmi vážíme. Spokojený zákazník je pro nás prioritou a proto nás velmi mrzí, že u Vámi zakoupeného produktu došlo k tomuto problému. Těšíme se na Váš další nákup, kolektiv Ajtrade.cz.

• Po šesti dnech, se dozvíte, že zboží není na skladě...

Reakce obchodu Ajtrade.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si vážíme. Velmi nás mrzí, že v případě Vaší objednávky došlo ke špatné komunikaci, jelikož se vždy snažíme zákazníka informovat o stavu jeho objednávky a to prioritně u těch objednávek, u kterých se vyskytne nějaký problém, jako například ve Vašem případě, že není zboží na skladě, kolektiv Ajtrade.cz.

• Solidní ceny,přehledné stránky.Rychlá reakce obchodu.

Reakce obchodu Ajtrade.cz

Telefon má vše, co jsem potřebovala.

• Nemám zkušenost
    • Velmi dobře zabalené proti poničení.
    • Nevím

dlouhá doba doručení

Reakce obchodu Ajtrade.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si velmi vážíme. Velmi nás mrzí, že jste nebyl s nákupem v našem obchodě spokojený, kolektiv Ajtrade.cz.

• Na dotazy obchod komunikuje rychle a přesně.

Funguje rychlá platba.

Reakce obchodu Ajtrade.cz

• Rychlost dodání a ochota vyřízení požadavku doplnění informací
    • Český manuál by měl být součástí dodávky a nebo ke stažení na stránkách obchodu.

Reakce obchodu Ajtrade.cz

Zboží dorazilo v klasickém termínu.

• rychlé vyřízení objednávky

Rychlost dodání.