Vše na jedničku a včas

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám mockrát za recenzi a doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen a věříme, že i Vaši další objednávku budeme moci vyexpedovat v co nejkratším možném termínu.

• skvělý výběr
    • kvalitní zboží
    • rychlé doručení
    • velmi dobrá komunikace

Není to můj první ani poslední nákup, zboží dobře zabalené a rychle dodané a perfektní komunikace :)

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 5* hodnocení a velmi pochvalnou poznámku v recenzi. Velmi nás těší, že jste byla s našimi službami spokojena a pevně doufáme, že i Vaši další objednávku budeme moci vyexpedovat v co nejkratším možném termínu. Budeme se těšit na Váš další nákup!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

• Rychlé dodání, vše perfektně zabaleno

Reakce obchodu Ahifi

mockrát Vám děkujeme za doporučení a recenzi. Velmi nás těší, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Děkujeme za vypsaní všech pozitiv, opravdu si toho vážíme. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

Velmi rychlé dodání, dobrá komunikace, kvalitní zboží.

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám mockrát za doporučení a 100% recenzi. Velmi nás těší, že vše proběhlo v naprostém pořádku a Vaše objednávka k Vám dorazila rychle. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

Super

Reakce obchodu Ahifi

mockrát Vám děkujeme za hodnocení. Velmi nás těší, že jste byl s nákupem spokojen a že všechno proběhlo v pořádku a bez komplikací. Budeme se těšit na Váš další nákup!

• Příjemná obsluha
    • Velké množství produktů na skladě
    • Ochotně poradí

Je vidět že obchod provozují a pracují v něm lidé, kteří mají ke svému řemeslu cit. Doporučuji.

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 5* hodnocení a velmi pochvalnou poznámku v recenzi. Zákazník je u nás na 1. místě. Velmi nás těší, že jste byl s našimi službami spokojen a pevně doufáme, že i Vaši další objednávku budeme moci vyřešit rychle a bez komplikací. Budeme se těšit na Váš další nákup!

Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám mockrát za recenzi a doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem a našimi službami u nás spokojen a věříme, že i Vaši další objednávku budeme moci vyexpedovat v co nejkratším možném termínu. Věříme, že příště budete spokojen již na 100%.

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

• Zboží jsem zde koupil za dobrou cenu.
    • Komunikace se zákazníkem.

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za doporučení a 100% recenzi. Jsme velmi rádi, že všechno proběhlo v pořádku a bez komplikací. Děkujeme za projevenou důvěru a budeme se těšit na Váš další nákup!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

• Rychlost dodání, skvělá komunikace a slušné ceny. Doporučuji, dlouhodobě zde nakupuji a vždy spokojen.

• Super produkty

• široký sortiment
    • dobré ceny
    • profesionální prodejci

zakoupil jsem antivibrační izolaci online a pak ještě protihlukovou izolaci osobně v obchodě společně s autorádiem a dalšími věcmi. velmi ochotní, poradily a měli vše skladem. mou jen doporučit

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 5* hodnocení a velmi pochvalnou poznámku v recenzi. Velmi nás těší, že jste byl s našimi službami spokojen a pevně doufáme, že i Vaši další objednávku budeme moci vyexpedovat v co nejkratším možném termínu. Budeme se těšit na Váš další nákup!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

• Velký výběr zboží různých značek
    • Umí poradit
    • Vyšší ceny proti konkurenci

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 5* recenzi a doporučení. Jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem a rychlostí doručení spokojen a pevně doufáme, že tomu tak bude i u Vaší další objednávky!

• Kvalitní výrobky

Reakce obchodu Ahifi

mockrát Vám děkujeme za 100% hodnocení. Velice nás těší, že jste byl s nákupem spokojen a pevně doufáme, že tomu tak bude i příště. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

• Rychlé odeslání zboží

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 5* hodnocení a doporučení našeho obchodu. Velice nás těší, že jste byl s nákupem a našimi službami spokojen. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

rychlost, spolehlivost, poradi co clovek potrebuje

• rychle dosani

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 5* recenzi a doporučení. Jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem a rychlostí doručení maximálně spokojen a pevně doufáme, že tomu tak bude i u Vaší další objednávky!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

• bohužel není nápis na prodejně z venku tak obchod od silnice je špatně vidět chybí logo firmy !!!

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 5* hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem a našimi službami maximálně spokojen.

Je nám opravdu líto, že jste nás nemohl najít. Dovolte mi, abych Vám situaci vysvětlil. Logo na budově určitě budeme mít, dokonce je vše už navrženo, ale bohužel se čeká už delší dobu na schválení od majitele objektu.

Budeme se těšit na Váš další nákup!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

Držák na SPZ super, sedí na 100%.

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za velmi pozitivní hodnocení, opravdu si toho vážíme. Jsme velmi rádi, že jste byl s našimi službami a rychlostí doručení opravdu spokojen. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

• Rychlost, cena super

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za velmi pozitivní hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem a našimi službami maximálně spokojen. Věříme, že i Váš další nákup proběhne v pořádku a bez komplikací.

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

Ukázková komunikace, rychlé a vstřícné vyřízení.

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám mockrát za doporučení a vypsání všech pozitiv. Velmi nás těší, že jste byla s nákupem a rychlostí doručení spokojena. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!