kvalita výrobku a rychlé jednání

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám mockrát za doporučení a 5* recenzi, velmi si toho vážíme. Jsme také velmi rádi, že jste byl spokojen s nákupem i s našimi službami. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

• velký sortiment
    • výhodné ceny

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za doporučení a 100% recenzi. Jsme velmi rádi, že všechno proběhlo v pořádku a bez komplikací. Děkujeme za projevenou důvěru a budeme se těšit na Váš další nákup!

• Skvělý sortiment
    • Vstřícná komunikace

Ověřený obchod pro nákup autopříslušenství a audia.

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 100% recenzi a doporučení našeho obchodu. Velmi nás těší, že jste byl spokojen s našimi službami. Zákazník je u nás na 1. místě. Budeme se těšit na Váš další nákup!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

• Opravdu velký sortiment snad všeho. Člověk by nakupoval a nakupoval.

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 100% hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen a že k Vám zboží dorazilo rychle. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

• Rychlá komunikace a vše bylo OK

• Rychlost odeslání

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za velmi pozitivní hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem a našimi službami maximálně spokojen. Věříme, že i Váš další nákup proběhne v pořádku a bez komplikací.

• Rychlost vyřízení.

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 5* recenzi a doporučení. Jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem a rychlostí doručení maximálně spokojen a pevně doufáme, že tomu tak bude i u Vaší další objednávky!

• Široký sortiment

Reakce obchodu Ahifi

mockrát Vám děkujeme za doporučení a recenzi. Velmi nás těší, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Děkujeme za vypsaní všech pozitiv, opravdu si toho vážíme. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

výborný obchod, díky nim jsem nastudoval možnosti nákupu repro v mé požadované cenovce a pak jsem vybíral. Měli dokonce set, který byl za super cenu

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za velmi rozsáhlou recenzi a doporučení našeho obchodu. Velice nás těší, že jste byl s nákupem a rychlostí doručení spokojen a pevně doufáme, že s Vaší další objednávkou budete spokojen již na 100%.

• dobrá komunikace

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 5* hodnocení a doporučení našeho obchodu. Velice nás těší, že jste byl s nákupem a našimi službami spokojen. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

• Široký výběr,dobré ceny,přehlednost a ochota obchodu.
    • Doporučuji

• Rychlost obchodu

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám mockrát za doporučení a 100% recenzi. Velice nás těší, že jste byl s našimi službami spokojen a jsme velmi rádi, že k Vám zboží dorazilo v pořádku a bez komplikací. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

Jako vždy bez problémů. Díky

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám mockrát za recenzi a doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen a věříme, že i Vaši další objednávku budeme moci vyexpedovat v co nejkratším možném termínu.

• nadstandartně rychlé jednání

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

• kvalita výrobků, rychlé dodání, nabídka od A po Z, dobře propracovaný eshop z informacemi o výrobku, cena uměrná kvalitě

Užasná audio firma, která nabízí široké spektrum zboží, které těžko jinde sehnat. Děkuji mnohokrát a jen tak dál.

Vše krásně pasuje, kvalita kabeláže velmi dobrá.

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 5* hodnocení a velmi pochvalnou poznámku v recenzi. Velmi nás těší, že jste byl s našimi službami spokojen a pevně doufáme, že i Vaši další objednávku budeme moci vyexpedovat v co nejkratším možném termínu. Budeme se těšit na Váš další nákup!

Super mužů jen doporučit

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za velmi pozitivní hodnocení, opravdu si toho vážíme. Jsme velmi rádi, že jste byl s našimi službami a rychlostí doručení opravdu spokojen. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

• Vše mi dorazilo v pořádku a ještě k tomu mi to přišlo následující den po objednání takže paráda

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za recenzi a doporučení našeho obchodu. Velmi nás těší, že k Vám zboží dorazilo rychle a vše proběhlo bez problémů. Budeme se těšit na Váš další nákup!

• Přehledný eshop
    • Velký výber zboží

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

Snadné objednání, rychlé dodání!

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za velmi pozitivní hodnocení. Opravdu nás těší, že jste byl s našimi službami spokojen a že Vaše objednávka byla doručena rychle a bez komplikací. Budeme se těšit na Váš další nákup!

• Vše ok