• pěkné zboží
    • nevím

rád doporučuji ostatním

• Kamenny obchod ma dobru polohu dopravne pristupnu. Moznost si dopredu vybrat na nete a zajst pre pripraveny tovar.

Odporucam.

vše v pořádku

• Sleva pro FB fanoušky obchodu.
    • Mnou kupovaný produkt nebyl k dostání v jiném antikvariátu.
    • Na webových stránkách má obchod samostatnou kategorii "Komiks" s poměrně širokou nabídkou.
    • Objednával jsem ve stejnou dobu v několika různých antikvariátech. Objednávka v Dlážděné sice byla připravena už během 3 dnů, ale z oslovených antikvariátů jsem na objednávku z Dlážděné čekal nejdéle.
    • Výzva k vyzvednutí objednávky mi přišla chvíli po aktivaci zákaznického účtu. Nevím, zda byla aktivace účtu podmínkou k obdržení výzvy nebo to byla jen shoda okolností. Pokud je aktivace účtu nutná k zasílaní zpráv o vyzvednutí objednávky, měl by na to obchod upozornit v aktivačním e-mailu.
    • V ulici Dlážděná je několik antikvariátů blízko sebe. Možná by bylo vhodné upozornit méně pozorné nakupující, aby si poznamenali kromě čísla objednávky i číslo popisné v adrese obchodu nebo odkaz s mapkou, kterou mají v kontaktních údajích.
    • Na webových stránkách jsem nenašel kategorii sci-fi a fantasy.

Obchod poskytuje zajímavý sortiment na přehledných webových stránkách za dobré ceny.
    Mám ale smíšené pocity z komunikace obchodu.

Trocha hledání knih při osobním odběru:-)

• Pravidelně dobrá zkušenost, ochota a jednoduchá domluva.

• V ulici jsou 2 antikvariaty a pletou se.

• ve vyhledavači se mi objevil titul, který jsem hledal spolu s odkazem, což považuji za perfektní.
    • nenašel jsem

Zde jsem našel titul, který již dlouho marně sháním. Našel, vybral, objednal, dostal - prostě paráda. Budu nadále obracet svou pozornost při hledání titulů na tento antikvariát a to samé bych oporučil všem, kteří hledají tituly knih již dávno vydaných. Díky.

• Dobrá lokalita.

Bez problémů.

průběžně nakupuji v tomto antikvariátu již více než 40 let. Tím je jasné, že se tam rád vracím. Protože jsem se službami, personálem a celkovou úrovní velmi spokojen

• Příjemný personál
    • Dostupnost kamenného obchodu
    • Přijatelné ceny

Pro mě je to obchod s tradicí, personálem s odbornými znalostmi a lidským přístupem k zákazníkům. Ještě nikdy mě tento obchod nezklamal.

• dobrý obchod

• -
    • neřeším sami víte

neřeším já nemám zprávu, jestli zboží přijde nebo ne.

• dostatek zboží, je v centru

• možnost objednať aj na slovensko
    • majú knihy, ktoré som inde nezohnala
    • dobré ceny

• jsem čtenář, sbírám knihy, proto tento obchod navštěvuji :-)

spokojenost

• Jen ve vašem obchodě jsem sehnala knihu kterou jsem hledala
    • Bohužel druhý díl nebyl

Krom drahého poštovného fajn obchod. Bohužel poštovné bylo dražší než kniha.

Dodanou knihu jsem marně sháněla, až jsem ji objevila v tomto obchodě. Jsem velmi spokojená i s rychlostí dodání zboží i s kvalitou zabalení knihy.

• spolehlivost

spolehlivý nákup

• překvapující rychlost vyřízení objednávky

viz výše