• Rychlé dodání.

Reakce obchodu add-pneu.cz

děkujeme za 100% hodnocení, pět hvězdiček a doporučení, velmi si Vaší recenze vážíme.

Děláme maximum pro to, aby vyřízení procesu objednávky proběhlo v co nejkratším možném čase, až po její rychlé, bezproblémové a bezpečné doručení kurýrem na zákazníkem zvolenou adresu.

Těšíme se na Vaši další objednávku a přejeme hezký zbytek dne :o)

Reakce obchodu add-pneu.cz

děkujeme za 100% hodnocení, pět hvězdiček, komentář a doporučení, velmi si Vaší recenze vážíme.

Přijaté objednávky se snažíme předat přepravní společnosti v co nejkratším možném čase, aby je našim zákazníkům rychle a bezpečně doručila.

Těšíme se na Vaši další objednávku.

Přejeme hezký zbytek dne :o)

[email protected]

• Vše v naprostém pořádku + rychlé doručení. Doporučuji!

Reakce obchodu add-pneu.cz

děkujeme za 100% hodnocení, 5 hvězdiček, doporučení a komentář, velmi si Vaší recenze vážíme.

Těšíme se na Vaši další objednávku a přejeme hezký zbytek dne :o)

[email protected]

• dobrá cena,velmi rychlé doručení

Reakce obchodu add-pneu.cz

děkujeme za 100% hodnocení, 5 hvězdiček, komentář a doporučení, velmi si Vaší recenze vážíme.

Těšíme se na Vaši další objednávku.

Přejeme hezký zbytek dne :o)

• Rychlost dodávky
    • Nabízený sortiment
    • Dobré ceny

První nákup - vše OK.

Reakce obchodu add-pneu.cz

děkujeme za 100% hodnocení a doporučení, velmi si Vaší recenze vážíme. Děláme maximum pro to, aby byl nákup pro naše zákazníky co nejpohodlnější a vyřízení objednávky proběhlo v co nejkratším možném čase, až po její bezproblémové doručení na zvolenou adresu.

[email protected]

• doručení do druhého dne od objednání

Reakce obchodu add-pneu.cz

děkujeme za 100% hodnocení, velmi si Vaší recenze vážíme. Objednávky přijaté do 12.00 (často i později ;o), předáme přepravní společnosti týž den a snažíme se dělat maximum pro to, aby byla objednávka zákazníkovi doručena v pořádku a v co nejkratším možném čase.

[email protected]

• Široká nabídka, slušné ceny.
    • Rychlost dodání.

Naprostá spokojenost.

Reakce obchodu add-pneu.cz

děkujeme za Vaši zpětnou reakci a udělených krásných 5*.
    Jsme rádi, že jste byl s nákupem na našem e-shopu spokojen a věříme, že se k nám s důvěrou opět vrátíte.