• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Zboží , které propagují , že je skladem ve skutečnosti skladem není.
    Po týdnu když jim napíšete , (protože Vám nikdo neřekne že objednané zboží ve skutečnosti skladem nemají), napíší že jsou vytížené přepravní služby. Na to konto jim odepisuji , že mi zboží přes přepravní služby normálně příjde během 1-2 dnů od jiných obchodů , z nich konečně vyleze , že zboží vlastně nemají :-( Takže Vám nezbyde než čekat a čekat.

• rychlost a dobra komunikace

Čekal jsem dlouho

• Vše rychle, bez problémů

• Solidní jednání

• Přehledný obchod
    • Velký výběr lamp
    • dodací lhůta (10 dní)

• Přesný popis zboži

Bohužel lampa po osazení do projektoru chvíli svítí a pak se objeví chyba lamp. Volal jsem na infolinku. Bohužel technik na kterého jsem byl odkázán se dosud neozval.

• Zboží nedorazilo obchod nekomunikuje.

Domnívám se, že zboží prezentované jako "skladem k dodání ihned" je skladem někde kdoví kde a doprava trvá několik týdnů.

• Nedodrzuji terminy doruceni.
    • Cekate na odpoved kdy zbozi doruci, zadna odpoved.

Spolehlivé dodání zboží.

• rychlé vyřízení reklamace

• Rychlost, spolehlivost.
  • Zboží na e-shopu bylo při výběru skladem, ale skutečnost je jiná.
    Nepsal bych, ale hodnotící výzva o nákupu přišla dříve, než vlastní zboží, které stále nedorazilo. Jsou horší věci...!

• Koupil jsem lampu bez modulu, chtěl jsem později vyměnit za lampu s modulem..tak storno poplatek 40% ?? Customer service 0 bodů.

Objednání a instrukce k výměně žárovky do projektoru přehledné, detailní. Zabaleno perfektně a nadvakrát, aby se nerozbilo.

• Slibují dodat lampu, co jsem jinde nesehnal

Je to již dva týdny a lampu stále nemám. Emailem mi napsali, že má DHL zpoždění. Nevěřím, že je to způsobeno DHL. Asi to posílají lodí z Číny a já mám smůlu.