• nefungující nesolidní

Absolutně nesolidní firma - NB na výměnu baterie přišel nefunkční po 6ti týdnech ani nenastartoval i přez to že bylo psáno že prošel testy a reklamace je také už 6 týdnů. Telefony nezvedají na maily nereagují. Varuji.

• Ochota pomoci a řešit problém
    • neaktualizované stránky

Nedostatečná komunikace, mám pouze email, že objednávka byla přijata do systému, a to 11.2., dnes je 18. a situace je pořád stejná.

• AROGANCE A NEUCTIVÉ JEDNÁNÍ ( JEDNATELE ) SE ZÁKAZNÍKEM !!!

• bez informací v jakém stavu je objednávka zákazníka

• Ačkoliv jsem udělal objednávku obchod se již tak 14 dní neozval.

Dobrý

• tovar nedodali
    • na mail neodpovedajú

1) Do dnešního dne (31. 1. 2021) jsem objednaný ND (Pevný disk SSD 240 GB pro notebook FUJITSU Esprimo Mobile V5505) neobdržel.
    2) Opakované pokusy (8x) zjistit stav objednávky telefonicky byly neúspěšné - trvalé vytížení operátorů. Kontaktoval jsem proto 26. 1. 2021 eshop elektronicky ([email protected]) – dosud jsem odpověď nedostal.
    3) 29. 1. 2021 jsem objednávku č. IO5520210204 z 20. ledna 2021 písemně zrušil (email: [email protected]).

• Dlouhá doba oprav,více než 5 týdnu.

Není pravda co na webu píšou o rychlosti oprav.Opak je pravdou.Cena také vysoká.Cena opravy základní desky stejná jako bych koupil novou.Novou základní desku mi odmítli prodat jako náhradní díl.

Dekuji za recenze, diky Vam vsem jsem zrusila objednavku !!!

• Nevim o zadne vyhode.
    • Neochota servisu vyjit vstric zakaznikovi

Servis hrůzy. U tabletu Samsung vadny napajeci konektor. Cenu opravy vyhodnotili na 2700,-. Kdyz jsem chtel vedet co konkretne opravi a za kolik, rekli mi ze to nerozepisuji. Samozrejme,ze vedi proc, kdyz si uctuji takto nesmyslne castky. Oprava v jinem servisu vysla na 900,-

• Seriózní a rychlé jednání.

• Jsou ode mne dost daleko, takže chuť zajet tam a nakopat je do prdele mě včas přešla.......
    • NAPROSTO NEKOREKTNÍ PŘÍSTUP
    • CENY NĚKOLIKANÁSOBNĚ VYŠŠÍ NEŽ JINÉ SERVISY
    • NEZVEDAJÍ TELEFONY

Zdravím Vás, kteří jste neudělali stejnou chybu jako já a čtete recenze dříve než využijete služeb firmy ABAX. Já osobně v záchvatu paniky, když jsem přišel o data na svém externím HDD jsem se nějakým, dnes pro mě nepochopitelným, způsobem dostal na stránky této firmy. Druhým zlomovým bodem bylo, když se mi povedlo napoprvé (to už jsem nikdy nezopakoval) do společnosti dovolat. Nechal jsem se nalákat, bohužel... Po nějaké době, několika mailech a několika telefonátech přišla nabídka na konečnou opravu - věděl jsem, že se nejedná o levnou záležitost, nicméně cena dvojnásobně překročila očekávání a ještě mi bylo sděleno, že se nepodaří zachránit všechna data. Stornoval jsem opravu a zaplatil storno poplatek (což je nejlepší investice, kterou můžete udělat pokud v této společnosti máte něco na opravu). Zkusil jsem ještě firmu Datahelp.cz, kterou mi přímo zprostředkovali přes CZC a nyní mám všechna data zpět za 40% ceny ABAXu. Největší tragédií pro mě bylo se s nimi spojit. Na emaily nereagovali a na žádné z jejich čísel jsem se nemohl hodiny dovolat a to jsem byl opravdu vytrvalý (ozývá se jen automat, který neustále říká, že mají obsazeno....no zřejmě nejvytíženější obchod svého druhu).

ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI

• Otřesný, neprofesionální přístup

JIŽ NIKDY VÍCE!!!!!!!
    Naprosto neprofesionální přístup - zaslala jsem si k těmto rádoby opravářům tiskárnu. Na svých stránkách se prezentují jako pružně vypadající společnost, která chce svým klientům vyjít vstříc a nabízí standardní dobu opravy většinou do 2 dnů. To mě zaujalo, jelikož tiskárnu využívám ke své práci každodenně. Na cenu za opravu jsem se informovala předem, kdy jsem jim závadu detailně popsala ( nic hrozného, uvolnilo se uvnitř pérko velikosti pérka ve verzatilce které drží toner na svém místě). Obratem mi přišla informace o předběžné ceně a na základě toho jsem jim v dobré víře tiskárnu zaslala. Přišla zpráva s informací, že tiskárnu převzali. Dál už nic. Po uplynutí 14 ti dnů, kdy se mi nikdo neozval jsem se na můj dotaz dozvěděla, že se čekají na náhradní díl, který rozhodně není standardně k dispozici (rozuměj ta pružinka k toneru na kterou sem se předtím informovala) a že se oprava z tohoto důvodu protáhne. Po dalších 40 ti dnech, během kterých mě opět nikdo samozřejmě nekontaktoval mi bylo sděleno, že díl stále není!!!!! Na moji otázku co s tím hodlají dělat, mi po dvou dalších dech odpověděli, že se na díl bude čekat dalčích minimálně 15-20 dnů a že pokud chci, pošlou tiskárnu zpět. Žádná omluva, žádný návrh kompenzace, nic. A teď pozor, přijde to nejlepší - dopravu tiskárny , kterou nebyly schopni opravit ani po 64 dnech zpět nechali zaplatit mě !!!!!!!
    Takže ve zkratce: neumětelové, bez jakéhokoliv prozákaznického přístupu. Nechápu, jak taková firma ještě může fungovat!!!

Nedoporučuji, absolutní neschopnost řešit problém. Arogance, nejde se dovolat a na email nikdo neodpovídá. Už nikdy, škoda že jsem si recenze dohledal, až po problému.

• Namlsají Vás hezkými řečmi na Netu
    • Neodbornost,pokazí co se dá

Souhlasím s vetšinou recenzí.Neodbornost,udělají víc škody než užitku.Pozor na ně.Nikdy více Abax

• neodbornost
    • misto opravy vec jeste zhorsi

nejprve NB, kde problikaval displej pri ohybani kloubu + vymena baterie. Pri oprave kdy byla vymenena kabelaz a baterie byla nutna reinstalace OS, a to tak ze byl zformatovan nejen systemovy disk ale i dalsi oddil, kde byly soukrome dokumenty. A to vse bez predchoziho upozorneni.

Pote projektor epson, kde problikavaly barvy. Zavada u nich nebyla diagnostikovana a vratil se totalnbe nefinkcni s poskozenou lampou

Objednané zboží zatím nedorazilo a obchod není schopen informovat o stavu objednávky.

• ochota,rychlost vyřízení